Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ismoka is MEF :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 rugsėjo 2009 - 03:45

MoneyEarningForum.com tai internetinis forumas, kuris maka ne tiek daug kaip kiti, taciau man patinka labiausiai, net dizainas ir valdumas labai lengvi ir paprasti. Kas uzsiima darbu paid-to-post forumuose (o tai yra labai pelninga) galetu dirbti ir cia. registruotis galite cia: www.moneyearningforum.com/register.php?referrerid=180O cia mano trecia ismoka is sito forumo[img size=375]http://img266.images...7/mef144usd.png[/img]
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 02 rugsėjo 2009 - 04:09

Gavai admin leidimą ref nuorodai? :blink:
  • 0

#3 pevrs

pevrs

Parašyta 02 rugsėjo 2009 - 08:13

Kaip dėl ref nuorodos? Su adminu sutarta?Per kiek laiko gavai išmoką?Ir kam sakai kad jeigu kas nors dirba panašiame forume, gali dirbt ir šitam, tu pamąstyk logiškai, jei tu dirbsi dviejuose, tai tuo daugiau pranešimų neparašysi. :laugh: :laugh: Pagalvok kitą kartą ;DDD
  • 0

#4 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 rugsėjo 2009 - 08:56

pevrs zinok kas dirba vienam forume tai gali dirbti ir kitam, o kas nedirba forumuose vadinasi nemoka angliskai rasyt arba siaip mano kad tai per sunku... Nemokantys rasyt angliskai ten gali net nevergt :) O del ref nuorodos tai jus nejuokinkit :blink: Jeigu gerai paziuretumet sitam forume diskusijose apie nestandartinius sponsorius jau esu tema sukures senai. :DJei kas norit registruokites cia :) geras forumas, ir daug konkursu, pvz siandien 25 centus laimejau vien del to kad mano postas buvo isrinktas dienos laiminguoju postu :huh: jega ane?
  • 0

#5 pevrs

pevrs

Parašyta 03 rugsėjo 2009 - 04:20

Visai neblogai ;DDD
  • 0

#6 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 rugsėjo 2009 - 06:54

Siandien sustabde ta laimingojo posto konkursa, bet as jau pasipelniau viena posta parases :blink:[img size=300]http://img75.imagesh...ypost025usd.png[/img]buvo mazdaug dvi tikimybes is penkiu laimeti, nes nedaug neriu ten raso. :huh:
  • 0

#7 Karabasas

Karabasas

Parašyta 03 rugsėjo 2009 - 07:16

O man neleidžia prisijungti,rašo:Algirdas, you do not have permission to access this page.

This could be due to one of several reasons: 1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system? 2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

:blink: :huh:
  • 0

#8 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 rugsėjo 2009 - 08:35

O tu aktyvavai savo accounta? Jeigu aktyvavai ir viska normaliai tada pabandyk kelis kart prisijungt? As toki uzrasa irgi kelis kartus maciau, man taip buvo kai kuri laika palieki foruma nenaudojama automatiskai atjungia ir bandai savo profili paziuret. Is tikro jei neissispres beda gali rasyt adminui jis labai greitai atrasys ir sutvarkys viska.. :blink:
  • 0

#9 Karabasas

Karabasas

Parašyta 04 rugsėjo 2009 - 08:47

Na va,užsireginau su gmail emeilu,iš kart gavau patvirtinimo emeilą,ir pradėjau užsarbiauti. :huh: Ir gavau iš kart nuo admino žinutę,kad rado du mano nikus,tai paklausė kurį ištrinti,parašiau,kad tą pirmąjį,ir iš kart parašė,kad ok,ir paaiškino kodėl negavau aktyvavimo laiško ant ano nick'o. :silly: Dar nei vienos svetainės adminas taip greitai nėra atrašęs. :laugh: :laugh: Tik kai tuos MEF Point pakeisti į pinigus? :blink:
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 rugsėjo 2009 - 10:13

pakeist labai paprasta Eini i savo CP (control panel) spaudi apacioj uzrasa donations ir atiduodi savo taskus vartotojuj korio nick MEF_Bank. Tada forume Payment request skiltyje sukuri tema pagal tokius nurodymus...Temos pavadinimas : Tavo nick - 1st requestMember : (Tavo nick)Processor : (i kuri banka nori ismokos)Point : (tasku kuriuos atidavei mef_bank skaicius) o cia citata is MEF forumo angliskai :)'

How to cash out : * Donate your Point to MEF Bank * Create thread for your cash out request to Here with this format :Thread title : Your username - 1st requestMember : (Your username)Processor : (Your Payment Processor)Point : (Your Cash Out Point)


  • 0

#11 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 rugsėjo 2009 - 10:16

Minimali ismoka 200 MEF tasku kuriuos galima surinkt parasius 100 pranesimu Get Paid To skiltyje :blink: Yra ka veikt is tikro bet jei passistengi galima parasyt bent 20 pranesimu per diena. Tik svarbiausias dalykas yra stengtis nespaminti, nes uz spama atima taskus. :huh: nebutina rasyti labai ilgu postu, bet geriau nerasyti ne i tema ir tt.. :)
  • 0

#12 Karabasas

Karabasas

Parašyta 05 rugsėjo 2009 - 09:05

Kokia įdomi sistema. :laugh:
  • 0

#13 Karabasas

Karabasas

Parašyta 05 rugsėjo 2009 - 04:30

Aš nesuprantu ką ten rašyt,kad jiems neatrodytų jog tai spamas :blink: :huh: :) :) Kad ir ką parašau,ištrina,atima taškus ir dar žinutes siuntinėja,kad nespaminčiau. :dry: :dry: :( :)
  • 0

#14 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 rugsėjo 2009 - 08:24

Ne spamas yra tokia zinute kurioje pateiki kokios nors informacijos apie sponsoiu arba. Pvz parasai savo nuomone apie paspaudimu verte, apie minimalia ismoka apie tai ar sunku ar lengva dirbti ar patogus valdymas, galima rasyt ir kazkoki pirma ispudi kuri susidarei tik paspaudes ant nuorodos ir tt.. Svarbu yra kiekviena kart komentuojant koki nors sponsoriu geriau yra paspaust ant nuorodos ir ji apziuret, o pries komentuojant perskaityti kelis postus pries tai.. Taip pat geriau kad posto ilgis butu bent viena eilute
  • 0

#15 Karabasas

Karabasas

Parašyta 05 rugsėjo 2009 - 08:36

Aš parašiau apie vieną sponsorių,kad jis scamas,nes aš surinkau minimalią išmokamą sumą,ir man neišmokėjo per kelias savaites,ir patariau kitiems ten nevargti,tai paėmė ir ištrynė tą mano žinutę. :blink:
  • 0

#16 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 rugsėjo 2009 - 09:10

O koks tavo nick ten? as paskaitysiu kelias zinute kurios paziuresiu kodel tave kaltina spaminimu.
  • 0

#17 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 rugsėjo 2009 - 07:19

Kartais nepakanka parašyti žinute su gera esme. Reikia ir žiūrėti į gramatiką. Jeigu parašai tikrai naudingą pranešimą, bet ten pilna grubių klaidų ir sunku aplamai, ką nors suprasti, tuomet toks pranešimas bus dažniausiai pašalintas. Paprastai taip yra visuose forumuose :blink:
  • 0

#18 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 rugsėjo 2009 - 08:22

Nu is tikro tai reikia tobulai moket rasyt tuos pagrindinius su ptc susijusius terminus. Ir praktiskai naudojant 20 zodziu galima be klaidu sukurt 5 postus kurie nebus laikomi spamu :blink: Kuri laika padirbsit forume ir suprasit visa sistema. Butu geriau paskaityt kai kuriu zmoniu kurie senai postina zinutes ir pasimokyt rasymo ypatumu.
  • 0

#19 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugsėjo 2009 - 07:26

Kaip minejau moneyearningforum.com forume vyksta konkursas, kuriame kiekviena diena du zmones parase laimingaji posta buna apdovanoti 0.25$. Jau viena ismokos irodyma idejau i sita tema, bet siandien gavau jau trecia priza uz laimejima tam konkurse ;) Norejau pasakyt kad net ir tie kurie nenori dirbt tam forume visalaik gali pabandyt bent tam konkurse savo laime..
  • 0

#20 Karabasas

Karabasas

Parašyta 11 rugsėjo 2009 - 08:30

Ot gražu. :dry: Pašalino mano nicką,tipo dėl to,kad turiu du nikus ten. Taigi aš su jais dėl to jau susirašinėjau,susitarėm,kad pirmąjį pašalins,nes aš j negaliu aktyvuoti,o dabar . . .. :dry: Parašiau jiems laišką,lauksiu atsakymo. ;) :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas