Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Neobux kaip visad puikiai mokantis

neobux

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 tbudelis

tbudelis

Parašyta 10 spalio 2012 - 08:27

Nuotrauka

jeu nebezinau kelinta ismoka tiksliai, rinkta kazkur 6men su 2 gereis issinuomuotais reffais. zinoma ismoka atrodo ilgai rinkta ir gal neverta laiko bet man idomu su juo darbuotis del nuorodu turinio, sektis kas naujo darosi internetinio uzdarbio padangese ir kokiu tik budu uzdirbti ar isvylioti pinigus zmones sugalvoja. kita priezastis ta kad tai tapo kaip ir rutina kiekviena ryta su puodeliu kavos prisesti prie neobux. tai panasei kas butu perskaityti laikrasti. seip darbuotis su keleis bux visai malonu su daugiai ir i tai ziureti rimciau neturiu laiko.
  • 0
Nuotrauka

#2 Orange88

Orange88

Parašyta 10 spalio 2012 - 02:10

Geras, aš lygiai taip pat darau :D Sėdžiu keliuose bux'uose dėl naujienų ir šiaip, iš įpročio :D
  • 0

#3 4n0w

4n0w
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 spalio 2012 - 02:24

Na aš kitaip, perku refferalus, perku, perku, perku, juos nu pakeičiu jei lievi, ir varau taip. Ilgai nesu dar, su 20+ refferalų.
  • 0

#4 Orange88

Orange88

Parašyta 10 spalio 2012 - 02:53

Na aš kitaip, perku refferalus, perku, perku, perku, juos nu pakeičiu jei lievi, ir varau taip. Ilgai nesu dar, su 20+ refferalų.


Kad nelabai apsimoka juos nuomotis, kaip suprantu. Bent jau jei esi Golden...
  • 0

#5 4n0w

4n0w
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 spalio 2012 - 03:06

Kad nelabai apsimoka juos nuomotis, kaip suprantu. Bent jau jei esi Golden...


Nei gold, standart, paprastas.


Direct: 1 (LABAI AKTYVUS VISKAS OK)
Rented: 21
  • 0

#6 proxy

proxy
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 spalio 2012 - 06:49

apsimoketu pirkti refu uz 5$ kai nesi gold naris ?
  • 0

#7 Orange88

Orange88

Parašyta 12 spalio 2012 - 10:27

apsimoketu pirkti refu uz 5$ kai nesi gold naris ?


Rizikinga, sakyčiau. Nes jei keli bus neaktyvūs, kaip mat minuse sėdėsi ;)
  • 1

#8 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 lapkričio 2012 - 11:31

Rizikinga, sakyčiau. Nes jei keli bus neaktyvūs, kaip mat minuse sėdėsi ;)

Jo, jo su tai referalai ne kas. Bet aš nieko neįdėjęs į Neobux dabar turiu 20 referalų kuriuos surinkau per 2 mėn. ir sėkmingai dirbu...Gerai pasakė kad visi šitie bux tampa kaip dienos rutina, atrodo kad privalai peržiūrėti tuos ad :D . Neobux yra tikrai geras PTC. Tebūnie jis gyvuoja dar 10 metų :)
  • 0

#9 Eskulapas

Eskulapas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 lapkričio 2012 - 01:29

Šiandien prisiregistravau prie neobux per kito buxo offeri ir laimėjiau per adprize 0,50$, ir sekasi kad nori.
  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: neobux

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas