Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SVbux


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

#1 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 03:25

pirma ismoka is sio naujo sponsoriaus Nuotrauka
  • 0

#2 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 03:44

Neblogai.. :D zinojau kad jis mokantis sponsorius bet uzsireginau tik kai adminas ref nuoroda ikele todel tik 25 centus turiu.
  • 0

#3 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 03:59

na adminas biski pervelai ideda nes jau kai uzsiregini tada ir imeta o ilgai neapsimoka laukti nes tie buxai greit bonkrutuoja pabuna pora menesiu ir skamas bet nevisi aisku
  • 0

#4 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 04:02

NU is tikro galetu adminas ir greiciau suktis :D , bet jis palaukia kol isitikins kad sponsorius moka..
  • 0

#5 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 04:33

nu taip bet jai mes uzmatom kazka neblogo tai iskarto uzsireginam juk nelauski menesi ar bu kol ydes jau per ta laika ir ismoka pirma surinkti gali
  • 0

#6 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 05:43

weno parašė:

NU is tikro galetu adminas ir greiciau suktis :D , bet jis palaukia kol isitikins kad sponsorius moka..

Taip, prieš dėdamas į portalą sponsorių stengiuosi kiek įmanoma labiau jį išanalizuoti. Kiekvieną dieną atsiranda po keliolika naujų PTC sponsorių. Kažin kas čia dėtūsi jei visus imčiau ir talpinčiau į portalą. Naujais sponsoriais manęs nenustebinsit. Visus aš juos žinau ir nors sponsoriaus nėra portale, dažniausiai aš jame jau esu užsiregistravęs, tad jei labai nekantraujate, galite rašyti man asmeninę žinutę ir duosiu aš jūm tą ref nuorodą ir jei sponsorius pasirodys tikrai vertas dėmesio jis bus tikrai patalpintas į portalą ir galėsite rinkti taškus. Jau esu sakęs, apsiimti ar neapsiimti dirbti su vienu ar kitu sponsoriumi remiuosi ne tik savo intuicija ir patirtimi, bet pasižiūrių ir į užsenyje gyvenančių ir seniai dirbančių tokį darbelį žmonių nuomones. Žinoma kartais ir aš klystų, bet tikrai mažiau nei tie, kurie puola stačia galva į bet kurį vos tik pasirodžiusį sponsorių :D
  • 0

#7 tadasx

tadasx

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 06:22

o kaip spaudo refai ant svbux normalei ar neatsiperka?
  • 0

#8 Karabasas

Karabasas

Parašyta 16 rugsėjo 2009 - 07:18

tadasx parašė:

o kaip spaudo refai ant svbux normalei ar neatsiperka?

Šiaip ne tie patys refai visiems yra,neaišku kokie tau gali papulti. O šiaip manyčiau,kad turėtų gerai spaudyt,nes matosi kad paikimas buxas,naujas. . . .
  • 0

#9 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugsėjo 2009 - 06:23

na jis db yra ant judesio refu aktivumo neesu mates geresniu nei vienam buxe tai kol laikas manau werta yjy investuoti
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugsėjo 2009 - 06:41

gal reiketu investuot man i sita sponsoriu? pinigu turiu uztektinai, bet labai bijau viska prarasti.. :D taip noreciau kad biski greiciau viskas kauptusi, bet neramu kad galiu nieko neatgaut.
  • 0

#11 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugsėjo 2009 - 07:46

tai daug neinwestuok jai gaila yra nusipirk 10 refu ir ziurek situacija kaip seksis
  • 0

#12 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugsėjo 2009 - 08:15

bet minimaliai galima 5$ investuot :D tai gal jeigu investuoju 5$ tai dadet dar 60 centu ir pirkt 20 refu :D
  • 0

#13 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 rugsėjo 2009 - 02:38

na pirk 20 refu manau kad usgris tie pinigai kur suinwestuosi o jai dar gerai su zaisi ir siektiek uzdirbsi
  • 0

#14 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 12:35

antra ismoka is sito sponsoriaus Nuotrauka
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 12:48

10$? kiek refu nuomavaisi?
  • 0

#16 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 01:26

100 db turiu tik kolkas mazokai tu refu teturiu
  • 0

#17 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 01:41

100 tai jau neblogai, o naryste standard ar premium turi?
  • 0

#18 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 01:45

premium
  • 0

#19 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 01:49

maciau vienas lietuvis turi virs 1000 refu tai kala pinigeli gerai :D
  • 0

#20 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 02:30

nebutinai kala gerai, nes buna kad refai nedaug atsiperka
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas