Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

DealExtreme


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#1 pevrs

pevrs

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 02:24

Ar esate kas nors pirkę iš DelExtreme parduotuvės? Ar tikrai siunčia į Lietuvą viską? :silly:
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 02:44

Esu pirkęs pora prekių,tikrai ateina,nuo patvirtinimo per dvi savaites. Nors prekės pigios,bet nekokybiškos. :D
  • 0

#3 pevrs

pevrs

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 03:13

Karabasas parašė:

Esu pirkęs pora prekių,tikrai ateina,nuo patvirtinimo per dvi savaites. Nors prekės pigios,bet nekokybiškos. :D

Jei ne paslaptis, ką pirkai?
  • 0

#4 Karabasas

Karabasas

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 03:17

Kiaulę šviečiančią ir mini universalų distancinį.
  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 03:29

Aš visą savo uždarbį iš interneto tik čia ir išleidžiu :). Man patinka,kad nemokamai atsiunčia,prekės pigios,nors ir ne visas atsiuntė kokybiškas. Pas mane tik tiek pinigų figūruoja,kad nėra ką vestis į banką. Viskas pervedimo mokesčiams nueitų.
  • 0

#6 Karabasas

Karabasas

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 05:30

Aš iš pradžių tik pradėjęs uždarbiauti,iš kart viską išleisdavau,bet dabar "taupau" ir nuomoju refus ir t.t. :silly:
  • 0

#7 pevrs

pevrs

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 08:51

O ar būtų įmanoma nusipirkti per PayPal banką, bet PayPal sąskaita nesurišta su kortele? :)
  • 0

#8 Karabasas

Karabasas

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 09:16

Žinoma įmanoma. :)
  • 0

#9 pevrs

pevrs

Parašyta 19 rugsėjo 2009 - 09:37

Karabasas parašė:

Žinoma įmanoma. :)

O gal žinai kaip rinkti tuos taškus? B)
  • 0

#10 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 rugsėjo 2009 - 10:34

Deja šito nežinau. :dry:
  • 0

#11 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 rugsėjo 2009 - 01:50

Karabasas parašė:

Kiaulę šviečiančią ir mini universalų distancinį.

Aš irgi esu pirkęs tą paršą :) Tikrai geras dalikėlis, labai gerai šviečia naktį ir dar toks labai juokingas tas paršas man B)
  • 0

#12 Karabasas

Karabasas

Parašyta 20 rugsėjo 2009 - 02:36

O pas mane tas jo šnipas nukrito sekančią dieną,o paskui po kiek laiko iškrito iš rankų ant žemės ir subyrėjo į dalis. :laugh: :laugh:
  • 0

#13 modestas

modestas

Parašyta 20 rugsėjo 2009 - 06:16

Na as tai is eshopu pirkau mp4 :)ir kolonkes dar uzsisakes
  • 0

#14 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 24 rugsėjo 2009 - 05:38

Gal kas nors pirkote iš DealExtreme internetinės parduotuvės tokį žiebtuvėlį? Ar jis jums veikė? Gal tik man pataikė neveikiantį atsiųsti :D?
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 rugsėjo 2009 - 05:46

gal tik duju ner :D
  • 0

#16 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 rugsėjo 2009 - 08:54

tai kie jauciu supratau ten visos prekes bruokotos o dar zadejau imti rimta daikta :laugh:
  • 0

#17 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 rugsėjo 2009 - 10:55

aiwis parašė:

tai kie jauciu supratau ten visos prekes bruokotos o dar zadejau imti rimta daikta :laugh:

Žinoma, kad gali pasitaikyti brokuotų prekių, tačiau tikrai jos nevisos tokios, kaip tu sakai. Priešingai prekių kokybės ir kainos santykis yra puikus :D Pats pirkau jau kelis kartus iš čia ir dar ilgai visko pirksiu :)
  • 0

#18 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 rugsėjo 2009 - 04:57

tai verta brangu pirkti daikta ar tik smukmenas geriau,o jai bus bruokotas tai eis grazinti jy ar ne?
  • 0

#19 pevrs

pevrs

Parašyta 26 rugsėjo 2009 - 09:48

aiwis parašė:

tai verta brangu pirkti daikta ar tik smukmenas geriau,o jai bus bruokotas tai eis grazinti jy ar ne?

Nemanau kad butų verta pirkti rimtą daiktą.
  • 0

#20 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 30 balandžio 2010 - 10:59

Norejau atgaivint sita tema, kad naujokai matytu kad imanoma islest uzdirbtus pinigus dealextreme :)Siandien parsiunte man cigaretes formos ziebtuveli. Kiek skaiciau del saugumo sumetimu atsiunte tuscia :) Laukt reikejo apie pora savaiciu, preke atnese pastininke iki duru, vienu zodziu jokiu problemu ;). Dar nebandziau pripildyt dujomis, bet greit tureciau parasyt ir kaip dega.Nuotrauka
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas