Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

DealExtreme


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#21 pevrs

pevrs

Parašyta 30 balandžio 2010 - 11:27

Gaivinam, tai gaivinam :laugh: Paskutniu metu, buvo labai sustojusios siuntos.Daug kas siuntinius sulaukė tik po 2 mėnesių.Šiandien aš užsisakiau irgi siuntinuką. Jei atsiųs per kokį mėnesį, tai bus labai puiku. ;)
  • 0

#22 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 30 balandžio 2010 - 11:33

weno parašė:

Norejau atgaivint sita tema, kad naujokai matytu kad imanoma islest uzdirbtus pinigus dealextreme :)Siandien parsiunte man cigaretes formos ziebtuveli. Kiek skaiciau del saugumo sumetimu atsiunte tuscia :) Laukt reikejo apie pora savaiciu, preke atnese pastininke iki duru, vienu zodziu jokiu problemu ;). Dar nebandziau pripildyt dujomis, bet greit tureciau parasyt ir kaip dega.

Štai kodėl jis man iškart neveikė. Pripildžius dujų,šiek tiek veikė,o dabar jau net pripildyti neina. Padėtas pas mane lentynoj,kaip suvenyras :).
  • 0

#23 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 gegužės 2010 - 11:30

Tas ziebtuvelis mazas (forma ir dydis kaip tikros cigaretes) todel ir duju i ji telpa mazai. Rukantiems jo naudoti kas diena neapsimoka, nes greit pasibaigia dujos, bet toks kaip proginis daiktas gali but ;) pries draugus pasirodyt :)
  • 0

#24 Jonas11

Jonas11

Parašyta 02 gegužės 2010 - 02:21

Pirkau nemažai kartų. kartą perkant 3 prekes 1 neįdėjo, bet paskui kai parašiau atsiuntė gal po mėnesio. Kokybei pretenzijų neturėjau, kolkas viskas veikia. Vat siuntimo laikas tai dabar iki 2 mėnesių.
  • 0

#25 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 birželio 2010 - 04:11

Dealextreme parduotuvėje galima rinkti taškus. Vakar įkėliau ten prekės nuotrauką,šiandien jau patvirtinta (2 taškai). Turiu prisisiuntusi visokių niekučių,reikės nufotografuoti ir ten sukelti. Paskui už taškus dar kokį niekutį galėsiu užsisakyti :D.
  • 0

#26 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 10 liepos 2010 - 08:21

Ilgokai nepatvirtino mano sukeltų prekių nuotraukų,bet dabar jau turiu ten 13-ika taškų :D.
  • 0

#27 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 16 liepos 2010 - 04:01

o uz kiek tasku galima nusipirkti ka nors?
  • 0

#28 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 16 liepos 2010 - 04:03

o ta nuotrauka dejai savo ta prasme kai gavai ta preke kuria pirkai ar kaip?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#29 Karabasas

Karabasas

Parašyta 16 liepos 2010 - 04:03

http://www.dealextre...dxredemption.dx
  • 0

#30 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 16 liepos 2010 - 07:57

weno parašė:

o uz kiek tasku galima nusipirkti ka nors?

Mažiausiai reikia turėti 6 taškus,kad būtų galima ką nors užsisakyti. Tiesa,prekė už 6 taškus jau pasibaigusi,o už 8 taškus jau galima rinktis :huh:.
  • 0

#31 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 16 liepos 2010 - 08:03

mirtisee parašė:

o ta nuotrauka dejai savo ta prasme kai gavai ta preke kuria pirkai ar kaip?

Taip,gavau prekę,ją nufotografavau ir jos nuotrauką įkėliau į DealExtreme. Galima taip pat įkelti video arba parašyti prekės įvertinimą,bet man paprasčiausia yra įkelti nuotrauką,kad gauti taškų.
  • 0

#32 Karabasas

Karabasas

Parašyta 19 liepos 2010 - 10:59

Turbūt pirmą kartą taip greitai gavau siuntinį iš šios parduotuvės - per 12dienų, skaičiuojant nuo išsiuntimo datos. :D Šiaip tekdavo laukti ir mėnesį ir daugiau... :D
  • 0

#33 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 19 liepos 2010 - 01:41

nu as ir pasakysiu per kiek atsius, tad luktelkit ir kai atisus pasakysiu kiek ejo :D
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#34 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 27 liepos 2010 - 09:49

man ejo 10 dienu, issiunte 7.12d o gavau 22 :D
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#35 Karabasas

Karabasas

Parašyta 27 liepos 2010 - 05:01

Panašu, kad pradėjo greičiau veikti paštai.. Nes vienu metu, reikėdavo laukti ir virš mėnesio... :D
  • 0

#36 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 liepos 2010 - 10:31

Ziuriu ir man reik ka nos uzsisakyti, jei taip greit siuncia :DEDIT: Jau uzsisakiau, kai gausiu parasysiu ka ir po kiek laiko gavau :D
  • 0

#37 Karabasas

Karabasas

Parašyta 28 liepos 2010 - 07:51

Gavau webcam'erą per 9dienas! :ohmy: Dabar laukiu dar 6siuntinių. :blush: Renku kolekciją šitų - http://www.dealextre....dx/sku.23478ir kitokių vaisių. :D
  • 0

#38 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 liepos 2010 - 10:07

Žinai į ką tai man panašu? Į pinigų mėtymą ant daiktų kurių vienintelė paskirtis - kaupti dulkes.. :D Per daug tuščios vietos namie turi? Jei rimtai kam, skirti šitie daiktai?
  • 0

#39 Karabasas

Karabasas

Parašyta 28 liepos 2010 - 10:21

weno parašė:

Žinai į ką tai man panašu? Į pinigų mėtymą ant daiktų kurių vienintelė paskirtis - kaupti dulkes.. :D Per daug tuščios vietos namie turi? Jei rimtai kam, skirti šitie daiktai?

Šiaip jie skaitosi kaip užrašų lapukai, bet man jie per gražūs, kad rašyčiau ant jų. :D Vietos neperdaugiausiai, bet tokie daikteliai daug ir neužima. :D
  • 0

#40 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 rugpjūčio 2010 - 08:09

[img size=500]http://img38.imagesh...atvaizd0104.jpg[/img]Gavau dar viena preke, gesintuvo formos ziebtuveli, laukiau 13 dienu. O kas gali pasakyti kaip reikia ikelti tas nuotraukas, kad duotu tasku? ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas