Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

level up ptc

PTC paid to click level up

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 gypas

gypas

Parašyta 22 spalio 2012 - 10:17

Taigi radau tokį ptc sponsorių. Užsiregistravus iškart gausite Level Up 2.5, kuris šiaip kainuoja 2.5 USD. Jūs kasdien gausite po 0.25 USD, taigi paspaudinėti tikrai apsimoka. Pats išmokos dar negavau, tačiau esu girdėjęs, kad šis sponsorius išmoka pinigus. Minimum pay out 7.5 USD, tačiau per mėnesį išmokai pinigų surinksite be investicijų. Už referalo paspaudimus moka po 0.001 USD.

Norėdami užsiregistruoti paspauskite nuorodą: levelupptc.
  • 0

#2 Arnas557

Arnas557
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 spalio 2012 - 12:32

kazkada buvau uzsiregines nes prisijungiau ir raso kad baigsis naryste po 5 valandu :D kitas dalykas tikrai tokie buxai nesimoka...
  • 0

#3 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 lapkričio 2012 - 01:15

Išmoka, bent jau šis. Mano draugai ir aš pats esam gavę išmokas :)
  • 0

#4 Domass1

Domass1

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 04:40

Pats pradėjau dirbti šiame Bux'e, bet dabar atsirado pakitimai, payout lygtais pakilo, gal kas žino kiek dabar min. payout ?
  • 0
Geriausias ir patikimiausias būdas užsidirbti internete.

. Nuotrauka

#5 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 04:41

Priklauso nuo tavo level, koks jis?
  • 0

#6 Domass1

Domass1

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 05:57

5 level. Tagi koks tada būtų payout ?
  • 0
Geriausias ir patikimiausias būdas užsidirbti internete.

. Nuotrauka

#7 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 06:03

Jei 5 tai 5$ minimum payout :)
  • 0

#8 Domass1

Domass1

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 06:16

O koks tavo level būtų įdomu sužinoti ir ar esi į šitą PTC kiek nors investavęs ?
  • 0
Geriausias ir patikimiausias būdas užsidirbti internete.

. Nuotrauka

#9 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 lapkričio 2012 - 06:23

Aš šitam PTC jau kelis mėnesius. Iš pradžių investavau 2$ atsiėmiau 7,5$ , paskui vėl investavau 2$ dabar acc turiu 15$ ir esu 40 level. Parašiau supportuj kad per klaidą didesnį gavau pakeis į 5-10 level padarysiu payout gausiu ar ne čia vėl gi kitas klausimas :D . Svarbu į minusą nenuėjau o šiek tiek į pliusą, tad nepergyvensiu jei neišmokės :)
  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PTC, paid to click, level up

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas