Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Uinvest.com.ua Investuok i nekilnojamaji turta (RefBack 50%)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 14 sausio 2013 - 02:37

Nuotrauka
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#22 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 kovo 2013 - 10:58

Date: 2/13/2013 2:09 PM
Batch: 131448030
From Account: U6045024 (UInvest Inc)
Amount: $25.28
Memo: Funds Withdrawal
  • 0

#23 Kaowe

Kaowe

Parašyta 04 kovo 2013 - 03:31

Noriu paklaust šiektiek,taigi jeigu aš noriu investuoti į tas akcijas,bet ar čia pasa reikės jiem parodyt? ar galima ir nepilnamečiui pirkt akcijas?

Vidutinis menesio pelningumas 12-15%.
Kai investuotojas gauna dividentus, kompanija pasiima 10 % už paslauga.
Akciju kaina: nuo 11$ iki 3000 $

Nusipirkus akciju paketa gaunate paštu dokumentus kad esate ju savininkas


čia tiesa,kad į pašta dar dokumenta atsiunčia?Tai adresa teisinga reik nurodyt?
  • 0

#24 Orange88

Orange88

Parašyta 04 kovo 2013 - 03:41

Noriu paklaust šiektiek,taigi jeigu aš noriu investuoti į tas akcijas,čia kaip suprantu kas diena vis kitoks procentas kita diena diesnis kita diena mažesnis,bet ar čia pasa reikės jiem parodyt? ar galima ir nepilnamečiui pirkt akcijas?


Procentas čia stabilus ir kiekvieną mėnesį (ne dieną), toks pat. Tapatybės patvirtinimo nėra, tad ir paso rodyt niekam nereikės :) Aišku, tau tektų klaidingus duomenis rašyti, jog esi pilnametis...
  • 0

#25 Kaowe

Kaowe

Parašyta 04 kovo 2013 - 03:45

Procentas čia stabilus ir kiekvieną mėnesį (ne dieną), toks pat. Tapatybės patvirtinimo nėra, tad ir paso rodyt niekam nereikės :) Aišku, tau tektų klaidingus duomenis rašyti, jog esi pilnametis...

Bet kažkas senai rašė per skype kad po kelių mėnėsių prašys ID card(paso) nuotraukos tai visdelto nereikia? :))

Orange88 - Prisijunk prie skype ;)
  • 0

#26 Orange88

Orange88

Parašyta 04 kovo 2013 - 04:26

Bet kažkas senai rašė per skype kad po kelių mėnėsių prašys ID card(paso) nuotraukos tai visdelto nereikia? :))

Orange88 - Prisijunk prie skype ;)


Emm, manęs tai nieko neprašė. Tiesa, labai seniai neišsiiminėjau pinigų, tai gal kas pasikeitė.
  • 0

#27 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 04 kovo 2013 - 05:07

Man kai atkurti pass ar pin reikejo teko pasa siust
  • 0

#28 BillyBobTornton

BillyBobTornton

Parašyta 17 balandžio 2013 - 06:17

Čia rimtai, kad paštu atsiunčia nusipirktų akcijų sertifikatus?
  • 0

#29 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 17 balandžio 2013 - 06:43

Čia rimtai, kad paštu atsiunčia nusipirktų akcijų sertifikatus?

Čia rimtai, kad paštu atsiunčia nusipirktų akcijų sertifikatus?

bent jau as negavau kiti sake yra gave plius dar kaikurios kompanijos reklamos prideda
  • 0

#30 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 balandžio 2013 - 12:07

Esu gavęs vieną sykį nemokamai. Bet ir tai kai pasipiktinau čiate, kad laukiu daugiau nei 6mėn. Nors akcijų yra padaugėję bet nemokamai daugiau nėra atsiuntę. Tad už 100$ atsisiunčiau visas kurias buvau nusipirkęs. Dizainas jau pasikeitęs nuo pirmųjų, kurios buvo atsiųstos. Dabar galima ir pačiam jas atsispausdinti, bet man regis irgi kainuoja, nebandžiau.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas