Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Parduodu Profitclicking acc uz 200$


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 04:59

Parduodu Profitclicking acc uz 200$
Ka as gaunu?
Jus gaunate gatava verslo modeli su nuolatinemis pajamomis kurios laikui begant tik dides
Balance 24$
Pozicijos 8
Aktyvus referalai L1-16 L2-23 isju gauta ~150$
Susidomejusiems galiu duoti prisijungimo duomenis

P.s. neatsakineju i tokius klausimus kodel parduodi.
  • 0

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 05:36

O kaip del ProfitShifto :? tai jis dar paveiks acc nebent pirkai ad packus nuo tam tikros dienos :?
  • 0

#3 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 05:48

O kaip del ProfitShifto :? tai jis dar paveiks acc nebent pirkai ad packus nuo tam tikros dienos :?

cia ne ad pakose esme o referalose nuo kuriu gaunamos nuolatines pajamos kurios tik dideja tad kaip ir minejau gaunate paruosta nuolatini pajamu saltini
  • 0

#4 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 06:47

aisku, atsiprasau :)
  • 0

#5 Erfin

Erfin
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 07:16

Aš tai nepirkčiau..Balance yra 24$, ad packų vertė 80$, neaišku kiek jau išmokėta tai dar atkrenta kažkiek.. O dėl refų, jei jie perka per sav. 1ad packą, gauni 1$... Tai čia nieko gero. Mano manymu per daug užsikėlei..
  • 0

#6 burbulas

burbulas

    Buvęs slapyvardis: piotras

  • Nariai
  • AkisAkisAkisAkis
  • 598 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 lapkričio 2012 - 07:38

Aš tai nepirkčiau..Balance yra 24$, ad packų vertė 80$, neaišku kiek jau išmokėta tai dar atkrenta kažkiek.. O dėl refų, jei jie perka per sav. 1ad packą, gauni 1$... Tai čia nieko gero. Mano manymu per daug užsikėlei..

as delto tiek uzsisaukiau nes nuolat tas pirkimas dideja nes kaip zinom jai turi daug paketu
jie nuolat baigesi ir perki jau daznai ir daugiau ir daugiau
aisku kaina galima ir paderinti niekas nesako kad cia galutine
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas