Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Ieškau darbo rašant straipsnius


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 havennn

havennn

Parašyta 14 lapkričio 2012 - 05:59

Sveiki visi, galėčiau pasisiūlyti save, kaip straipsnių rašytoją jūsų tinklalapiui. šiuo metu rašau straipsnius keliuose projektuose ir su manim problemų kaip ir nebuvo, straipsniai unikalūs bei nekopijuoti. Rašyti galiu apie bet ką, taip pat vienas žodis vertas 1,5 cento.

Susidomėjusieji, prašau rašyti arba į skype : carl0s112 arba čia, į asmeninę žinutę, lauksiu.
  • 1

#2 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 14 lapkričio 2012 - 07:15

Šiaip tai galėčiau pasiūlyti nuolatinį darbą raŠant kaŠkokia viena tematika į savaitę maždaug po 2-4 straipsnius.
Jeigu domintų raŠyk PM.
Man įdomu kokiomis temomis esi dirbęs, bei straipsnių raŠymo patirtis.
Asmenine žinutėje taipogi nurodyk, kiek maždaug straipsnių galėtum paraŠyti per savaitę.
  • 0

#3 Orange88

Orange88

Parašyta 14 lapkričio 2012 - 08:54

Atsiprašau, kad gal kiek ne į temą paklausiu, bet tiesiog neįsivaizduoju, kaip galima rašyti straipsnius apie bet ką? Kaip galima domėtis visomis sritimis? Man kažkas įdomu, kažkiek domiuosi tuo - galiu parašyt. Bet kaip galima sugebėti rašyt apie viską? :huh:
  • 0

#4 havennn

havennn

Parašyta 15 lapkričio 2012 - 10:12

Atsiprašau, kad gal kiek ne į temą paklausiu, bet tiesiog neįsivaizduoju, kaip galima rašyti straipsnius apie bet ką? Kaip galima domėtis visomis sritimis? Man kažkas įdomu, kažkiek domiuosi tuo - galiu parašyt. Bet kaip galima sugebėti rašyt apie viską? :huh:

Yra tema - yra Google, per kurį galiu pasidomėti kažkuom, na bet žinoma jeigu temos bus kosminės, apie jas ir nerašysiu, bet kiek teko rašyti tai nebuvo sunkios temos apie telefonus, sportą ar ką kitą :)
  • 1

#5 powilas

powilas

Parašyta 04 rugsėjo 2013 - 10:49

sveikas,

Turiu nauja projekta apie sporta, susisjusi su mixed martial arts ir kuris reikalaus gan namazai staipsniu.

Jei domina prasau pasiusk pavyzdziu is savo rasytu straipniu i mano email powilas@gmail.com. Taip pat mane domina kiek straipsniu galetum parasyti per savaite?

Pagarbiai,
Povilas
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas