Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

edarbas.net driver error, padėkit


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 22 gruodžio 2012 - 02:40

Man bandat įeiti į "mano turinys" arba pasinaudot paieška edarbas.net puslapyje, išmeta štai tokį užrašą:



www.edarbas.net Driver Error

There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here"

Naudoju firefox naršyklę. Nežinau čia puslapio problema, ar pas mane kompe kažką padaryt reikia?
  • 0
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 22 gruodžio 2012 - 02:45

Ne tau vienam :). Prieš kelias dienas jau parašiau apie tai admin'ui.
  • 0

#3 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 28 gruodžio 2012 - 09:52

Na klaida dar nesutvarkyta. Kaip planuojat tapti rimtu puslapiu, jei netvarkot klaidų? Vis dar neįmanoma įeit į "Mano turinys".
  • 0
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#4 eXPy

eXPy

    Atsakingas už serverius

  • Administratoriai
  • 78 Pranešimai:
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 28 gruodžio 2012 - 10:36

Ne tau vienam :). Prieš kelias dienas jau parašiau apie tai admin'ui.

Na klaida dar nesutvarkyta. Kaip planuojat tapti rimtu puslapiu, jei netvarkot klaidų? Vis dar neįmanoma įeit į "Mano turinys".


Sutvarkiau :)
  • 1

faktai.gif

 


#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 28 gruodžio 2012 - 11:14

Paskutiniu metu ir taip turėjome krūvas techninių problemų su persikėlimu į naują serverį ir tik šiandien jas pavyko išspręsti. Dabar jau viskas pataisyta ir veikia. Aptikus daugiau klaidų praneškite.
  • 0

#6 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 gruodžio 2012 - 11:57

Jau veikia, dėkui :)
  • 0
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas