Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Koxamte


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 11

#1 koxamte

koxamte

Parašyta 25 spalio 2009 - 09:17

Labas vakarėlis ;)Na ką...norit, kad prisistatyčiau? Tuomet pirmyn! :side: ;)Esu Indrė (forumuose dažniausiai būnu Koxamte).22 metelius gyvenu savo gimtajame mieste - Kaune. Šiuo metu esu neterminuotose atostogose :D t.y. studijos jau baigtos, o darbuko nėra :( Tad tai ir pastumėjo čia pas jus apsilankyti (nors prisipažinsiu, kad į tai žiūrėjau skeptiškai, bet esu pasirįžusi dirbti ir bent šiek tiek užsidibrti :) Tikiuosi,kad neteks nusivilti :blush: )Hm...charakteris.. :) Dažniausiai būnu nenustygstanti vietoje, amžiais ieškanti naujovių, mėgstanti bendrauti :silly: , o taip pat ir užsispyrusi (manau kaip ir dauguma merginų) :) O hobi turiu tikrai įvairiausių ir daug, bet paminėsiu kelias savo aistras, t.y. įvairūs rankdarbiai, bei knygų skaitymas (bet ne pigūs meilės romanai) :)Galėčiau daug pripasakoti Jums apie save, bet manau nusibostų skaityti :D Tad jei kas palikim tai kitam kartui ;)Tikiuosi čia gerai praleisiu laiką, bei užsidirbsiu ;) Sėkmės ;)
  • 0

#2 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 spalio 2009 - 09:41

Vo ši mergina man patiko;-) pirkčiau;-)
  • 0

#3 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 spalio 2009 - 09:47

Sveika prisijungusi prie mūsų bendruomenės. Smagu girdėti, kad esi pasiryžusi užsidirbti pinigų tokiu budu ir mėgsti bendrauti :) Manau gerai sutarsime, + 10 taškų su kaupu tau už puikų prisistatymą ;)
  • 0

#4 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 25 spalio 2009 - 10:51

Nu is tikro toks uzdarbio budas galbut labiau i nuostoli veda, nes elektros kompas daugiau surija nei uzdirbi ;) bet svarbiausia pabandyti, o uz tai kad bandai ir sveikinu.
  • 0

#5 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 spalio 2009 - 10:59

weno parašė:

Nu is tikro toks uzdarbio budas galbut labiau i nuostoli veda, nes elektros kompas daugiau surija nei uzdirbi ;) bet svarbiausia pabandyti, o uz tai kad bandai ir sveikinu.

Gerokai perdėjai taip sakydamas :) į nuostolį eitum tada, jeigu dirbtum vienas neturėdams neivieno referalo ir kompą laikytum įjungtą tik dėl to, kad nuorodas paspaustum :) Šiais laikais praktiškai pas visus kompiuteriai nuolat būna įjungti, tad kelios minutės skirtos šiam darbui nuostolio tikrai neatneš. Priešingai į pliusą eisi, nors ir kapeikas teuždirbdamas :)
  • 0

#6 koxamte

koxamte

Parašyta 26 spalio 2009 - 12:03

admin parašė:Gerokai perdėjai taip sakydamas :) į nuostolį eitum tada, jeigu dirbtum vienas neturėdams neivieno referalo ir kompą laikytum įjungtą tik dėl to, kad nuorodas paspaustum :) Šiais laikais praktiškai pas visus kompiuteriai nuolat būna įjungti, tad kelios minutės skirtos šiam darbui nuostolio tikrai neatneš. Priešingai į pliusą eisi, nors ir kapeikas teuždirbdamas :)[/quote]Sutinku su adminu :) Kadangi dažniausiai būnu namie tai ir pc pajunktas visad :) Tad nėra jokio skirtumo man ;) P.s. Nesveikaz ačiukas už gerus atsiliepimus;)
  • 0

#7 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2009 - 02:09

aisku kad truputi perdejau :) bet norejau pasakyt kad is krizes isbrist toks darbas nepades ;)
  • 0

#8 koxamte

koxamte

Parašyta 26 spalio 2009 - 05:27

weno parašė:

aisku kad truputi perdejau :) bet norejau pasakyt kad is krizes isbrist toks darbas nepades :)

Bet prisidurt gal pades ;) Kaip sakoma, nepabandzius nesuzinosi :)
  • 0

#9 koxamte

koxamte

Parašyta 26 spalio 2009 - 05:28

nesveikaz parašė:

Vo ši mergina man patiko;-) pirkčiau;-)

Gal gali man paaiškinti ką reiškia tas "pirkčiau"? :blush: :laugh:
  • 0

#10 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2009 - 06:09

Mano nuomone jis tave netiesiogiai pavadino labai negraziai ;)
  • 0

#11 nesveikaz

nesveikaz

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 783 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 spalio 2009 - 06:41

weno savo nuomonę klaidingą pasilaikyk sau;-)
  • 0

#12 koxamte

koxamte

Parašyta 26 spalio 2009 - 07:20

weno parašė:

Mano nuomone jis tave netiesiogiai pavadino labai negraziai :)

Butu keista taip manyti, juk net nemates manes ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas