Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Bubblews.com bendruomenė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#81 Kaowe

Kaowe

Parašyta 09 sausio 2013 - 08:59

Per kiek laiko surinkai?

nu nežinau,lyg per 13-14 dienų.
  • 0

#82 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 09 sausio 2013 - 09:43

bandysiu ir as prisijungt prie jusu :)

http://www.bubblews....t/9231-mantsvas

Skype Mantsvas
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#83 Bynkiss

Bynkiss
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 sausio 2013 - 10:50

Mantsvas pries keldamas arba wattermarkus nuo nuotrauku nuimk arba rasyk sorce, nes paskui gali banai ir panasios nesamones grest :)
  • 0

#84 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 10 sausio 2013 - 05:26

Mantsvas pries keldamas arba wattermarkus nuo nuotrauku nuimk arba rasyk sorce, nes paskui gali banai ir panasios nesamones grest :)


Okay, dekui uz pastaba :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#85 Evaldas321

Evaldas321
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2013 - 10:05

Nu va, gavau jau įspėjimą..
Komentaruose po postu parašė:
Read terms and conditions is prohibited to advertise on other websites, post small items, original, with a simple picture, if you want to get paid!
Ten buvo postas su keliom dainom. Buvo parašyti dainų pavadinimai ir youtube nuorodos į jas. Buvo paprastas mažas paveikslėlis uždėtas ant post.
  • 0

#86 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 10 sausio 2013 - 10:58

Jau pradėjo daryti tvarką. Nedarykit taip, kaip aš: paveikslėliai ir vienas sakinys :). Aš irgi gavau įspėjimą:

This is a warning Please follow the rules , Do not post content with only a photo and a few words.You are violating our Terms of Use. Your account will be suspended/deleted if you do not follow our rules.


  • 0

#87 Bynkiss

Bynkiss
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 sausio 2013 - 11:40

O kur cia paciam poste paraso ar kokia asmenine zinute gauni, nes nemazai as parases postu, tyngiu po visus vaiksciot? :D Jau 20$ turiu nedaug iki payouto truksta, nenoriu nudegt :)

Ai jau maciau pas kita zmogu ispejima, jau zinau kaip atrodo :)
  • 0

#88 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 sausio 2013 - 08:55

Mačiau, ir mūsų temos autorius gavo įspėjimą, ar taip?
  • 0

#89 uzsidirbk.eu

uzsidirbk.eu
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 sausio 2013 - 11:15

Įmeskit screenshotą kaip tie įspėjimai atrodo ir kur jie parašomi?
  • 0
Posted Image
http://www.olbg.com/?tx200381 (duoda 1000 virtualių pinigų lažyboms,atskiri prizai komandoms,gauta 9 išmokos,padedu per skype: uzsidirbk.eu)

#90 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 11 sausio 2013 - 11:38

Įmeskit screenshotą kaip tie įspėjimai atrodo ir kur jie parašomi?


Man parašė mano profilyje komentaro pavidalu. Būna, kad parašo po straipsniu komentarą.
  • 0

#91 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 11 sausio 2013 - 11:46

Manau neverta keistis cia tais laikais ir komentarais, pernelyg daug laiko tam skirt reiktu kad visu susirinkusiu postus palaikintumeme, ir dar rizikuojame banus gaut, geriausia tiesiog kurt straipsnius ir ieskot perziuru is kitu puslapiu, na aisku karts nuo karto ir saviskius palaikint galima bet nemanau kad reiketu sioje vietoje persistengt :)

P.S. jeigu liks mokus manau geras biznis antra diena kaip cia ir jau 4.3$ surinkta :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#92 ovinex

ovinex
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 sausio 2013 - 12:05

http://www.bubblews....unt/9509-ovinex prisijungiau ir aš prie šio projekto:) sudimino
  • 0

#93 VadimuX

VadimuX

Parašyta 12 sausio 2013 - 01:36

Gavau ir as ispejima nuo BubblewsModerator1 ;/
  • 0

#94 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 12 sausio 2013 - 08:01

Aš tai net ir džiaugiuosi kad gavau įspėjima, nes tai tik parodo kad firma nėra tokia apgailėtina , kokia aš maniau , ir išliks ilgiau :P O jūs dar tiek daug nepergyvenit , bus dar visko :P
  • 0

#95 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 12 sausio 2013 - 03:21

Aš tai net ir džiaugiuosi kad gavau įspėjima, nes tai tik parodo kad firma nėra tokia apgailėtina , kokia aš maniau , ir išliks ilgiau :P O jūs dar tiek daug nepergyvenit , bus dar visko :P


Ar tu manai, kad gausim išmokas su tuo įspėjimu? Jei taip, tai gal žinai, ar jau yra visiškai užblokuotų Bubblews akauntų?
  • 0

#96 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 12 sausio 2013 - 03:40

Na matot , dar tokio yspejimo nesu gaves kaip jus , mano buvo daug didesnis nes y email atsiunte. tad dar nieko nezinau :) bet dbr vel renku ;)
  • 0

#97 Bynkiss

Bynkiss
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 sausio 2013 - 04:51

Na paprasiau ir as ismokejimo, daugiau postu nebekurisu lauksiu pinigeliu :) surinkau maziau nei per 9dienas :)
  • 0

#98 sakul2k9

sakul2k9

Parašyta 12 sausio 2013 - 06:49

pirmiausiai gausi email y pasta jei gausi cekį :)
  • 0

#99 Bynkiss

Bynkiss
  • Lytis:Vyras

Parašyta 12 sausio 2013 - 07:21

Gavau jau laiska, tipo kopijuotas tekstas, bent jau taip supratau, nes parasyti 5 punktai, kuriuos galejau pazeisti ir pabrauktas tik sis :D Tai nutiko, kaip ir tikejaus :D, per lengvai pinigai kaupes, taip nebuna :D
  • 0

#100 VadimuX

VadimuX

Parašyta 12 sausio 2013 - 07:49

ir tipo neismokes?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas