Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

ShareSix Ismokos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#21 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 08 vasario 2013 - 10:44

Klausyk tu pats keli failus? Nes pzdc kanors bandau ikelt kelia and 20kb/s mano upload greitis 50-60mb/s

Koki browser naudoji?


Per torrent leech keliu
  • 0

#22 Kaowe

Kaowe

Parašyta 16 vasario 2013 - 06:58

nematei tu dar uždarbio reiškia.

Nejuokink tu manęs.Tu jaučiu nė cento nesi uždirbęs o jau pradedi lyst kur nereikia. Ant PTC centus gal ir skaičiuoja,bet nečia.Nemanau,kad tu nors dolerį esi uždirbęs iš talpyklų.(nesvarbu kokių video ar failų ar paveikslėlių) ir + Kad čia labai maži procentų ir palyginus kiek gauni iš refų ir kiek pats šiektiek darbo įdedi ir skirtumai labai dideli tai net neapsimoka lygint.
  • 0

#23 sauliuša

sauliuša
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 17 vasario 2013 - 01:10

Nejuokink tu manęs.Tu jaučiu nė cento nesi uždirbęs o jau pradedi lyst kur nereikia. Ant PTC centus gal ir skaičiuoja,bet nečia.Nemanau,kad tu nors dolerį esi uždirbęs iš talpyklų.(nesvarbu kokių video ar failų ar paveikslėlių) ir + Kad čia labai maži procentų ir palyginus kiek gauni iš refų ir kiek pats šiektiek darbo įdedi ir skirtumai labai dideli tai net neapsimoka lygint.


kiek aš uždirbęs geriau su manim nesilygink. :) ką aš šneku puikiai žinau, o tu čia tik savo emocijas reiški daugiau nieko, adf.ly kiek "uždirbi" per mėnesi 5litus?
  • 0

#24 Kaowe

Kaowe

Parašyta 17 vasario 2013 - 02:45

kiek aš uždirbęs geriau su manim nesilygink. :) ką aš šneku puikiai žinau, o tu čia tik savo emocijas reiški daugiau nieko, adf.ly kiek "uždirbi" per mėnesi 5litus?

aš su adf.ly rimtai net nepradedu,tik taip papildomai ir šiaip tai tik taip "įkišau" jį kad referalų pasigaut. O šiaip tai jeigu nori centų tai ir kišk tą ref nuoroda nieks nedraudžia...Bet nebūtina sakyt,kad jau kvaila logika jeigu tas iš refų uždarbis sudaro tik penktadalį tavo uždarbio.
  • 0

#25 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 17 vasario 2013 - 06:55

Eikit per PM aiskintis o ne cia. Pasakiau, kad nereikia refferalu reiskias,, kad nereikia.
O del sio menesio ismokos tai nezinau ar jie ismokes, saita apleido, remote neveikia, upload greitis isvis mazas, adminai neatraso. Na ziuresim, kaip cia bus, noretusi kad ismoketu bent si menesi.
  • 0

#26 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 25 vasario 2013 - 11:31

Labai nusivyles sita video talpykla...
Esu uzprases antrosios ismokos 913$, bet taip ir neismoka. Daugumai zmoniu ismokejo iki 19 dienos vasario, bet as kaip laukiu taip laukiu su keleta zmoniu. Pries savaite parase kad parasyt jiems i email visus mokejimo duomenys, kas negavo ismoku, nes buvo kazkokiu problemu, Parasiau as jiems gali tris laiskus, bet jokio atsakymo. Pries pora dienu ju website parase, kad kas negavo ismoku ir parase jiems mokejimo duomenys, gaus pinigus, bet taip ir neparase kada ... Na belieka tik laukt ir tikiuosi geriausio :/
Kolkas nedirbu, kol negausiu pinigu.
  • 0

#27 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 02 kovo 2013 - 05:57

Gavau jau 500$ liko 413$ per savaite tureciau gaut :)

gauta dar 250$ beliko 163$ :)
  • 0

#28 wormster

wormster

Parašyta 02 kovo 2013 - 11:18

Gražūs skaičiai :))
  • 0

#29 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 03 kovo 2013 - 01:34

Gavau jau 500$ liko 413$ per savaite tureciau gaut :)

gauta dar 250$ beliko 163$ :)


As be žodžių... Tikrai netikėjau kad išmokės... Sveikinu :)
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#30 Kaowe

Kaowe

Parašyta 03 kovo 2013 - 08:15

Aš jau žinau kur jis tuos pinigus nukiš :D palyginus visai naudingai ;)

O šiaip sveikinu.Mažai tokių žmonių kurie pradeda ir daro tai lygi galo ;)
  • 0

#31 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 03 kovo 2013 - 08:29

Aš jau žinau kur jis tuos pinigus nukiš :D palyginus visai naudingai ;)


Ir mums papasakok, jei žinai :).
  • 0

#32 ferass123

ferass123
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 kovo 2013 - 09:39

Gauta visa suma 913$:

Nuotrauka


Nuotrauka



Nuotrauka


Nuotrauka







Dabar esu kiek apleides, uzdirbu apie 15$ per diena, nes galvojau neismokes. .
  • 0

#33 Kaowe

Kaowe

Parašyta 03 kovo 2013 - 10:08

Ir mums papasakok, jei žinai :).


Neįtema ,bet

MTV - My Traffic Value. ;D Pats dabar į jį pradėjau investuot.Aš jaučiu irgi jau nuo šiandien pradėsiu su failų talpyklom dirbt. :)

O šiaip sveikinu. :) kad iki tokios sumos ištempei.
  • 0

#34 Orange88

Orange88

Parašyta 03 kovo 2013 - 10:33

Neįtema ,bet

MTV - My Traffic Value. ;D Pats dabar į jį pradėjau investuot.Aš jaučiu irgi jau nuo šiandien pradėsiu su failų talpyklom dirbt. :)

O šiaip sveikinu. :) kad iki tokios sumos ištempei.


Taip pat ne į temą: MTV - vienas geriausių pasirinkimų šiai dienai. Bent jau mano nuomone... :)
  • 0

#35 neTix

neTix
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 gegužės 2013 - 10:22

Puslapis jau mires :|
  • 0

Registracija PaidVerts Pilnai grizo 2015.04.10.


#36 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 26 gegužės 2013 - 10:34

Pasiseke man gauti dar paskutine ismoka
Be to, svetaine buvo pradeju moketi 3-4 kartus maziau, bet nepaisant to pavyko surinkti 500$
  • 0

#37 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 29 gegužės 2013 - 05:58

Na atrodo, jog Sharesix vėl pasiekiamas
  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas