Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Sveiki esu Zygimantas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Zygimantas

Zygimantas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 gruodžio 2009 - 11:58

Sveiki, mano vardas Zygimantas,Esu kiles is Alytaus :)Nusprendziau padirbeti su siais darbeliais, ir dziaugiuosi sio portalo Adminu :)Pomegiai: Zvejoti, ieskoti radiniu su metalo detektoriumi, medzioti. Malonu su visais susipazinti :)
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 gruodžio 2009 - 12:33

Na sveikas atvykęs nėra kaip ir besakyti, nes esi jau vienas iš senbūvių, tačiau malonu, kad pagaliau pasiryžai prisistatyti ;)Beje įdomų pomėgį turi :cheer: , ką gero teko aptikti su metalo detektoriumi ? :laugh:
  • 0

#3 Zygimantas

Zygimantas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 gruodžio 2009 - 04:41

Nu jo man sis pomegis tikrai patinka :) Nu kaip ir nemazai :) Daugiausia II-ojo pasaulinio karo liekanu :) Gilzes sautuvu, bombu, ir t.t rades vokieciu soviniu dezute :) Pinigeliu daug :) Ir t.t
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas