Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Minde pisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 minde1323685123

minde1323685123

Parašyta 25 gruodžio 2009 - 09:23

Labas visiems,Visu pirma, sveikinu sulaukus Šv Kalėdų, linkiu sulaukti ir naujų metų. Bandysiu prisistatyti: kai as gimiau (prieš 39 metus) tėvai mane pavadino Mindaugu, taip mane vadina ligi šiolei, vardo keisti nežadu ir ateityje. Gyvenamoji vieta Plungės rajonas , šaknis esu suleidęs giliai, nes tėveliai, seneliai bei proseneliai čia gyveno. Darba pakolkas dar turiu, o čia registravausi vedamas smalsumo užsidirbti papildomai, tik nežinau kaip man seksis tai padaryti nemokant anglų kalbos. Kaip supratot esu žemaitis, tad ir būdas mano žemaitiškas, pirma pirma pamastysiu , o po to darysiu.
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 gruodžio 2009 - 12:15

Sveikas Mindaugai, tave taip pat su Šv Kalėdom :)Puikiai prisistatei. Dėl to jog nemoki anglų kalbos nesuk galvos, nes dirbti tą ką mes visi dirbam galima išmokti ir nemokant anglų, tu būsi nei pirmas nei paskutinis toks :D. Jeigu tvirtai sieksi tikslo ir į viską žiūrėsi rimtai, tai galiu garantuoti, jog papildomai tikrai uždirbsi :D. Nesidrovėk klausti, kas bus neaišku, padėsime visi kuo galėsim.
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 26 gruodžio 2009 - 01:44

Sveikas atvykes zmogau. :D
  • 0

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 26 gruodžio 2009 - 05:14

Dar vienas žmogus,kuris atvirai prisipažįsta,kad nemoka anglų kalbos. Ne viena tokia būsiu :D.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas