Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Hellen


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Hellen

Hellen

Parašyta 30 gruodžio 2009 - 09:19

Sveiki,mano vardas Jelena,bet tikrai nemegstu kai mane taip vadina,taigi draugai pazistami ir t.t varda biski patrumpino ir gavosi Liena :( Man nei daug nei mazai 33 metai,taip jau isejo kad tik dabar pradejau dometis tokiais dalykais kaip uzdarbis internete,bet kaip sako ismintis -mokytis niekada ne velu.Gyvenu Siauliose,nedidukas fainas miestas,turbut daugelis zinote apie toki :laugh: .Hobis... na daug domiuosi kompjuterinemis programomis,bei viskuo kas susije su kompjuteriais,megstu PC zaidimus,kuri laika buvau inikus i online geimus,bet praejo aciu dievui :) Megstu paskaityt apie psichologije bei visokias paranormalybes.Be galo myliu savo seima kurioje auga 3 vaikuciai :) tik va del kompjuterio pasipesam.O siaip esu gana linksmas jaunatviskas bei nenustygstantis vietoje zmogutis :(
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 gruodžio 2009 - 11:44

Sveika atvykusi Liena :( Puikus prisistatymas ir už tai tau keliauja pirmieji 10 taškų į tavo Edarbas.net sąskaitą :(Įdomūs tavo hobiai, manau netaip jau dažnai šiais laikais pasitaiko moterų besidominčių kompiuteriais ir pnš :). Į kokį Online Geimą buvai inyksui jei nepaslaptis ? :)
  • 0

#3 Hellen

Hellen

Parašyta 30 gruodžio 2009 - 11:55

Lineage 2 abu su vyru apie 5 metus prazaidem :( ir dabar kartais uzeinam,bet jau nebe taip daznai.O pabandyt tai daug kur buvau iejus,Aion,Metin,WOW.Dekui uz taskus :(,puslapis tikrai geras ir naudingas,bent jau man tikrai praverte :)
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 30 gruodžio 2009 - 12:18

Hellen parašė:

Lineage 2 abu su vyru apie 5 metus prazaidem :( ir dabar kartais uzeinam,bet jau nebe taip daznai.O pabandyt tai daug kur buvau iejus,Aion,Metin,WOW.Dekui uz taskus :),puslapis tikrai geras ir naudingas,bent jau man tikrai praverte :)

Malonu tai girdėti :) , oo prie Lineage2 aš ir pats buvau kadaise prilipęs :(. galima sakyt pora matų galima išbraukt iš gyvenimo, o dabar, tai panašiai, kaip ir tu- gal koki kartą į mėnesi ar dar net rečiau užeinu pažiūrėt, kas ten gero, bet nedaugiau :)
  • 0

#5 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 sausio 2010 - 06:47

Sveika atvykus :)
  • 0

#6 minde1323685123

minde1323685123

Parašyta 05 sausio 2010 - 07:18

Labas, sveikinu prisijungus prie centu kaupimo sistemos, sekmes!!!
  • 0

#7 Hellen

Hellen

Parašyta 08 sausio 2010 - 11:47

aciu :huh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas