Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Antivirusines programos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 21

#21 Diran

Diran

Parašyta 23 birželio 2017 - 09:06

Kiekvienam geriausia antivirusinė programa yra skirtinga. Asmeniškai esu bandęs ne vieną, dabar naudoju kaspersky total security ir džiaugiuosi, bet nereiškia, kad ir tau ji patiks. Beje visada naudoju tik mokamą, pilną versija, nežaidžiu su tais trial'ais, nes man reikalinga normali apsauga.


  • 0

#22 mindesitas

mindesitas

Parašyta 23 rugpjūčio 2017 - 12:23

Kaspersky antivirusine tikrai šiai dienai pati geriausia tik tiek, kad jei jos neperki,bandai nulaužtą versiją sunku raktus gauti, nes ji gan sunkiai prieinama, tad geriausia nusipirkti ją, nedaug gi kainuoja, o ir šiaip verta. 99 proc apsaugo, neapkrauna kompo. :) Na iš alternatyvų nemokamų dar avira nebloga, tai arba kasperskis arba avira, daugiau variantų nematau.


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas