Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Juby Ad Bank (Juby v2)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 62

#21 veren

veren

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 01:19

Šiaip turi iš kart papildyti, jei nepapildė iškarto, tai reikšias kažkas negerai. Gal programa palūžo ir tavo pinigai pasimetė. Patarčiau jau panikuoti.

Kolkas nepanikuoju, nes kai dariau sąskaitos papildymą, man pranešė, tai tai gali užtrukti iki 24val. Gal jums iš kart papildo, nes jau seniai naudojatės. O aš tik prisiregistravau jų sistemoje ir tik vakar aktyvavo banko kortelę.
jei po kelių val nieko nebus, užversiu juso klausimais.
  • 0

#22 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 01:23

Kolkas nepanikuoju, nes kai dariau sąskaitos papildymą, man pranešė, tai tai gali užtrukti iki 24val. Gal jums iš kart papildo, nes jau seniai naudojatės. O aš tik prisiregistravau jų sistemoje ir tik vakar aktyvavo banko kortelę.
jei po kelių val nieko nebus, užversiu juso klausimais.


Gal tu detaliau paaiškink, kur tu tą banko kortelę priregistravai ir kokią sąskaitą nori papildyti?
Čia gal tu pildai EgoPay sąskaitą?

Nes jei pildytum programos sąskaitą tai neturėtų būti nei kortelių nei delsimo.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#23 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 01:26

Manau kad kalba eina apie STP sąskaitą.
  • 0

#24 veren

veren

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 01:30

Gal tu detaliau paaiškink, kur tu tą banko kortelę priregistravai ir kokią sąskaitą nori papildyti?
Čia gal tu pildai EgoPay sąskaitą?

Nes jei pildytum programos sąskaitą tai neturėtų būti nei kortelių nei delsimo.

O dabar jau pradedu panikuoti, nes man tas STP naujiena.
Tiesiog esu prie savo accounto priskyrus kortele. ja aktyvavo.
maniau kad tiesiog galesiu tarkim pirkti akcijas, nurodyti STP accounta savo ir man nuskaitys nuo korteles (kaip tai buna su Paypal). bet man nepavyko.
tada ju aprasyme radau, kad reikia papildyti savo STP saskaita. tai padariau per My money, deposit in to account. Suvedziau korteles duomenis ir man dabar raso, jog statusas Pending.
ką padariau ne taip?
  • 0

#25 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 02:19

Aš niekad iš kortelės nesu pildęs STP sąskaitos.
Bet tu čia reiškias bandei pasipildyti STP. Jei per patį STP pildei viską, tai tada pinigai kažkada atsirs STP sąskaitoje.

Bet prieš investuojant į tokio tipo plauko HYIP ir panašius projektus reikėtų bent minimaliai būti susipažinus su situacija ir būti pasiruošus ne tik investuoti bet ir nusiteikti, kad gali tuos pinigus ir prarasti.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#26 veren

veren

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 02:34

Aš niekad iš kortelės nesu pildęs STP sąskaitos.
Bet tu čia reiškias bandei pasipildyti STP. Jei per patį STP pildei viską, tai tada pinigai kažkada atsirs STP sąskaitoje.

Bet prieš investuojant į tokio tipo plauko HYIP ir panašius projektus reikėtų bent minimaliai būti susipažinus su situacija ir būti pasiruošus ne tik investuoti bet ir nusiteikti, kad gali tuos pinigus ir prarasti.

O kaip pasipildai sąskaitą? ar tiesiog ji pasipildo nuo uždirbtų pingų?
Puikiai suprantu riziką, nors nesu tokiuose projektuose dalyvavus, bet daugiau nei 10metų dirbu finansų srityje, todėl žinau, kad investuosiu tiek kiek praradus nesigrauščiau.
  • 0

#27 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 02:59

O kaip pasipildai sąskaitą? ar tiesiog ji pasipildo nuo uždirbtų pingų?
Puikiai suprantu riziką, nors nesu tokiuose projektuose dalyvavus, bet daugiau nei 10metų dirbu finansų srityje, todėl žinau, kad investuosiu tiek kiek praradus nesigrauščiau.


Pradžia buvo, kad dalį pinigų tiesiog iškeičiau su kitais žmonėm iš kitokių procesorių. O dabar daalis pareina iš programų. Nors tie pinigai neskuba daugintis. Greičiau aš juos išsiimsiu arba prarasiu, nei kad uždirbsiu dar.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#28 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 29 rugpjūčio 2013 - 08:54

Gavau išmoką praktiškai instant 33$.
  • 0

#29 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 30 rugpjūčio 2013 - 09:48

Atsirado pirmosios PTR ir PTC reklamos. Taip pat džiugu matyt kad banerių daugėja. Papildomos pajamos visada gerai programos gyvavimui. O kas netingit galit ir kelis centus dasidurt :)
  • 0

#30 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 rugsėjo 2013 - 09:27

Šiandien ilgokai teko palaukti kol išmokėjo. Pirmi pervedimai trukdavo kelias minutes. Dabar užtruko kelias valandas.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#31 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 rugsėjo 2013 - 09:40

Kelias minutes? Na aš tokios sėkmės neapturėjau ir pradžioj. Matyt pataikydavai išsiimt kai adminas sėdėdavo ir mokėdavo visiem
  • 0

#32 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 rugsėjo 2013 - 10:00

Nu tai gal tik šiandien taip buvo. Buvau jau biški pradėjęs panikuoti, kad kažkas negerai.
Bet didesnių nusiskundimų nėra.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#33 Dogster

Dogster

Parašyta 03 rugsėjo 2013 - 10:04

Visai idomiai man cia atrodo, noreciau prisijungti. Taciau ir klausimu butu. Tai gal kam reikia refo :) ?
  • 0

#34 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 03 rugsėjo 2013 - 10:40

Dogster geriau klausk kam nereikia refo :)
  • 0

#35 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 04 rugsėjo 2013 - 09:27

Naujiena kuri turėtų pritraukti papildomų investicijų ir daugiau mažų investuotojų:

Hello Friends & Business Partners,

We have introduced a new revenue share product called "Mini Share Pack". It will follow our existing revenue sharing system. The features are as follows:

Cost $5 per Mini Share Pack and receive 250 Directory Listing credits per Pack
Expires at 120%
Minimum spend: $10 and Maximum spend: $20,000

Just log in, go to Add to account and select Mini Share Pack and make your purchases, remember to spread the word.

Tiems kas galvoja apie jų pirkimą, tai siūlau gerai pagalvot prieš tai darant, nes jos gražina tik 120% lyginant su 125% 20$ shares arba net daugiau jei perkate narystę. Kadangi tie 20% ir yra tikrasis jūsų uždarbis (o ne 12% kuriuos gaunate kasdien), tai skirtumas tarp 20 ir 25 yra pakankamai ryškus. Taip pat iš pirmojo karto pirkimo dar reikia atmest it deposito mokesčius. Skirtumas dar labiau didėja.
  • 0

#36 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 rugsėjo 2013 - 01:27

Neseniai gavau dar vieną išmoką. Greitai kaip visada. Tiesa nepamirškit kad dabar išmokos mokamos tik pirmadienį-penktadienį.
  • 0

#37 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 rugsėjo 2013 - 08:40

Neseniai gavau dar vieną išmoką. Greitai kaip visada. Tiesa nepamirškit kad dabar išmokos mokamos tik pirmadienį-penktadienį.

Gerai, kad perspėjai, nes kai po kelių dienų nebuvimo pasijungiau pamačiau nemalonų errora:
Nuotrauka
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#38 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 rugsėjo 2013 - 10:22

Na tikėsimės išgelbėjau nuo panikos? :). Šeip adminas bent kelis kart minėjo tai naujienlaiškiuose jei gauni juos.
  • 0

#39 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 rugsėjo 2013 - 08:21

Na tikėsimės išgelbėjau nuo panikos? :). Šeip adminas bent kelis kart minėjo tai naujienlaiškiuose jei gauni juos.


Jie pas mane keliauja į SPAM dėžę, nes tingiu visus tuos naujienlaiškiusskaityti, tai kartais ir praleidžiu.
  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#40 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 rugsėjo 2013 - 06:58

Na va, atėjo pirmadienis ir nauji bajeriai prasidėjo.
Savaitgalį buvo nesveikas limitas išimant pinigus uždėtas, kad niekas neišsiimtų, dabar uždėjo MAX išsiėmimą 100$.

Kadangi prasideda vėl tokios nesąmonės, kas dar norėtų investuoti, tai patarčiau to nebedaryti, nes vargu ar besulauksite atsipirkimo.


Nežinau, ar šitas ankščiau buvo įrašytas į FAQ, bet pasirodo, tok limitas yra:
15. WHAT IS YOUR MINIMUM DEPOSIT, WITHDRAWAL AND FEES?

We have a minimum deposit of $5 and minimum withdrawal of $10 with a 4% deposit fees to cover processor charges but no withdrawal fees. Presently you can withdraw maximum $100 every 12 hours, Mondays to Fridays.


Šį pranešimą redagavo d2b: 09 rugsėjo 2013 - 01:36

  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas