Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Eilinės Karabaso išmokos iš Easyhits4u.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#1 Karabasas

Karabasas

Parašyta 29 sausio 2010 - 06:06

Kažkelinta jau išmoka.... :) Nuotrauka
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 29 sausio 2010 - 07:55

Tikrai neblogai Karabasai spaudi su EasyHits4U :). Sakyk kiek maždaug laiko ir kokiu tempu dirbdamas tiek surenki. Manau šį sponsorių būtų neblogai pritaikyti naujokams norintiems kuo greičiau papildyti savo sąskaitas pirmaisiais doleriais :)
  • 0

#3 Karabasas

Karabasas

Parašyta 29 sausio 2010 - 08:09

Na paskutinę išmoką buvau gavęs prieš maždaug 3savaites, ir dabar va naują. Čia mano surfinimo statistika pastarojo mėnesio:NuotraukaTiesio tai jau tapo įpročiu. :D Būnant internete iškart atsidarau surfinimą ir kas keliolika sekundžių einu kodą paspaust.... :D :D
  • 0

#4 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 29 sausio 2010 - 08:22

Tikrai neblogai manau bus tiems naujokams, kurie žiūri į darbą PTC sponsoriuose be referalų ir dejuoja, kad 2 dolerius reikia rinkti kelis mėnesius. Manau bent pradžiai suprasti kas yra tikri pinigai ir kartu belaukiant kol perpras kaip reikia išnaudoti PTC sponsorius, padirbti visai neblogai kiekvienam :)Turėčiau laiko, gal net ir aš rimčiau pasižaisčiau su EasyHits4u dėl pinigų, o dabar jis man kol kas tik dėl reklamos :D
  • 0

#5 Karabasas

Karabasas

Parašyta 13 vasario 2010 - 01:37

Praėjus dviems savaitėms štai ir vėl išmoka. :D Nuotrauka
  • 0

#6 Inas

Inas

Parašyta 17 vasario 2010 - 08:37

sveiki, turiu nora prisjungt, kad nebutu tusciai, galit pasiulyt savo nuoroda, siam t-je nera. Tikiuosi uz tai velesnes konsultacijos, jei prireiks :)
  • 0

#7 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 17 vasario 2010 - 09:59

Inas parašė:

sveiki, turiu nora prisjungt, kad nebutu tusciai, galit pasiulyt savo nuoroda, siam t-je nera. Tikiuosi uz tai velesnes konsultacijos, jei prireiks :)

Yra prie kitų uždarbio būdų,vadinasi rankinis naršymas. Ten neparašyta,bet šaukykloj skaičiau,kad galima ir taškus už EasyHits4U atsiimti :).
  • 0

#8 ramevy

ramevy

Parašyta 24 vasario 2010 - 01:17

Karabasai, o referalų čia turi, ar esi premium,ar vienas standart nariu esant tiek padarai? :D
  • 0

#9 pevrs

pevrs

Parašyta 24 vasario 2010 - 02:06

ramevy parašė:

Karabasai, o referalų čia turi, ar esi premium,ar vienas standart nariu esant tiek padarai? :D

Nėra sunku tiek padaryti, man irgi jau tapo įpratimas, tiesiog maždaug kas tiek sekundžių einu paspaust kodo, ir įjungiu surfinimą iš karto įjungus kompą :laugh: :laugh:
  • 0

#10 Karabasas

Karabasas

Parašyta 24 vasario 2010 - 02:25

ramevy parašė:

Karabasai, o referalų čia turi, ar esi premium,ar vienas standart nariu esant tiek padarai? :D

1) nuo ref būna tik vienkartinis mokestis (kai jie prasurfina 100psl gauni 0,10$ VIENĄ KARTĄ.)2) Su premium daugiau neuždirbsi, tik kad gausi kreditų reklamai3)Taip, vienas būdamas standart nariu tiek uždirbu. :)
  • 0

#11 Karabasas

Karabasas

Parašyta 04 kovo 2010 - 04:59

O dabar praėjus 2savaitėm ir 5dienoms vėl nauja. :D Nuotrauka
  • 0

#12 Karabasas

Karabasas

Parašyta 27 kovo 2010 - 01:13

Ir dar viena.... :laugh: Nuotrauka
  • 0

#13 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 kovo 2010 - 01:17

matyt bota turi kad tiek ismoku gauni :laugh:
  • 0

#14 Karabasas

Karabasas

Parašyta 27 kovo 2010 - 01:21

Turėčiau botą, tai išmokas gaučiau kas savaitę, o ne maždaug kas 2-3. :) :laugh:
  • 0

#15 Karabasas

Karabasas

Parašyta 24 balandžio 2010 - 02:06

Ir dar viena...Suskaičiavau, kad iš EasyHits4u.com jau esu gavęs 50,5$ :silly: [Bet gali būti, kad praleidau kokią vieną ir dvi išmokas...] Nuotrauka
  • 0

#16 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 24 balandžio 2010 - 08:43

Sveikinu. Aš neturiu tiek kantrybės ištisas valandas ten spaudalioti ;).
  • 0

#17 Karabasas

Karabasas

Parašyta 24 balandžio 2010 - 09:51

Tiesiog reikia mokėti suderinti nuolatinį naršymą internete su surfinimu ir net nesijaus kaip spaudosi. :D
  • 0

#18 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 balandžio 2010 - 10:04

Tu nesveikas (teigiama to zodzio prasme, zinoma :) ) Sveikinu :D
  • 0

#19 Karabasas

Karabasas

Parašyta 24 balandžio 2010 - 10:10

Ačiū. Taip, aš nesveikas. :woohoo: :laugh:
  • 0

#20 latwiz

latwiz

Parašyta 25 balandžio 2010 - 12:09

Saunuolis ;]
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas