Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Auto uzdarbis is likeasap 2$/diena


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21 fralfakt

fralfakt

Parašyta 25 vasario 2014 - 09:18

Tik ka ijungiau siandien, nes dirbu iki 8, per pora valandu nekazkas prikapses, nes reik eit miegot ir vel i darba. Po poros h edit padarysiu imesiu statistika.

 

Edit: per mazdaug +/- 3h uzdarbis su vakar diena: Balance: 10,733.3 Points = $0.429 

 

Dariau fb like offer'ius ir youtube like offer'ius.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#22 nedaxx

nedaxx

Parašyta 26 vasario 2014 - 04:22

jums leidzia pasijungt i savo acc?nes man tai kai bandau prisijungti raso kad blogi duomenys,o kai paspaudziu atsiminti slaptazodi,suvedu savo email,tai raso kad nera zmogau su tokiu email,tai reiskia ban gavau?


  • 0

#23 JDMVidmantas

JDMVidmantas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 vasario 2014 - 12:58

Na aš tai ban gavau tikrai :D kaip sakė temos autorius ne rinkti pinigam, o panaudot geriau saviem tikslam (like/views ar dar kažkam)


  • 0

#24 fralfakt

fralfakt

Parašyta 04 kovo 2014 - 11:42

Na aš tai ban gavau tikrai :D kaip sakė temos autorius ne rinkti pinigam, o panaudot geriau saviem tikslam (like/views ar dar kažkam)

O tu, kaip speju paprasei ismokos ir ban gavai ?


  • 0

Be happy be yourself  ;) 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas