Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Siūlau darbą su emgoldex


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1 asterisco

asterisco

Parašyta 08 kovo 2014 - 08:32

   Sveiki, noriu pasiūlyti galimybę gerai užsidirbti su Emgoldex  t.y. 11 kartų daugiau nei investavote. Nėra visiškai jokios rizikos, nes jei persigalvosite pinigai kuriuos investavote bus grąžinti,  pabandyti tikrai verta.

Išsamesnė informacija šioje video http://www.youtube.c...h?v=X8vOMqltK_0

Parašykite man jei domina į až :)


  • 0

#2 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 kovo 2014 - 10:00

Jei tiek uždirbai? Ar tik ieškai kas tau tuos pinigus atidirbs prie "stalo"


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#3 asterisco

asterisco

Parašyta 10 kovo 2014 - 02:09

Kolkas aš dar išmokos neesu gavus, nes dar neuždariau stalo :)


  • 0

#4 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 10 kovo 2014 - 04:36

per kiek laiko galima pasiekti ismoka investavus 540?
  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#5 asterisco

asterisco

Parašyta 10 kovo 2014 - 07:47

Priklauso kaip aktyviai dalyvausite versle. Vidutiniskai pirma premija aukso uz 3250 euru partneriai gauna per 30-90 dienu, sekancias premijas galima gauti ir greiciau, kas tame versle aktyviai dalyvauja tai premijas gauna kas savate :)


  • 0

#6 Ruberojdas

Ruberojdas

Parašyta 17 kovo 2014 - 02:37

Sveiki.Aš taip pat esu EmGoldex klientas.Galiu patvirtinti,kad tai tikrai veikia ir yra realus dalykas nors skamba neįtikėtinai.Pats katik prisijungiau prie šios programos ir laukiu savosios premijos,tačiau buvau paskatintas draugų,kurie tą išmoką jau yra gavę ir leidę tuos pinigus.Savuosius du žmones prieš 3 dienas jau radau,tačiau tuo neapsiriboju ir ieškau dar žmonių,kad ciklas prasisuktų kuo greičiau.Aš ir mano draugai žadame dirbti komandiškai,ieškoti žmonių vieni kitiems,kad ciklas neužsistovėtų,tad musų tikslas yra ciklą praeiti per neilgiau kaip mėnesį t.y. +-10000 lt (premija) per mėnesį.Šiuo metu dar yra 5-6 potencialūs bendrininkai sukaupę reikiamą invesiciją žadantys prie mūsų prisijungti,tačiau kaip minejau mum to maža ir aš asmeniškai ieškau dar žmonių.Aš stoviu prižiūrimam stale,kuris yra globojamas žmonių tuo užsiimančių jau lygiai metus,tad stale esantiems žmonėms,kurie tikrai nieko neranda yra gražinami pinigai ir jie pašalinami iš stalo,kad ciklas neužsistovėtų ir veiksmas toliau vyktų.Praktiškai visą reikiamą informacija galit rasti Youtube.com į paiešką įvedę "emgoldex lithuania" ir peržiūrėję tuos klipukus,tačiau vistiek geriausia yra viską daryti gyvai ir išklausyti viską realybėje, kaip, kas ir kodėl? Tad geriausia būtų pradžiai susidomėjusiems pasikonsultuoti el.paštu,o jeigu žmogus TIKRAI susidomėjas,geriausia būtų susitikti akis į akį ir pabendrauti.Aš pats gyvenu Kaune,tad patogiausia būtų bendradarbiauti su kauniečiais ,tačiau beabejo esant norui bus galima derinti kaip nors susitikimą ir su kitų miestų gyventojais.Paskleiskite šią žinią savo draugams,gal jie susidomės ir pabendravus gyvai ir viską išsiaiškinus norės bendradarbiauti,gal net padrąsins ir jus kartu prisidėti.Kuo daugiau žmonių susidomės šiuo pasiūlytu dalyku,tuo greičiau ir daugiau pinigų leisite užsidirbti SAU ir man.Didžiausias galimas nuostolis,JEIGU kažkokiu NEĮMANOMU būdu kažkas nepavyktų yra 40 eurų( EmGoldex aptarnavimo mokestis) iš suinvestuotos 540 eurų sumos.Pradžiai duodu savo e.paštą  futbalistas@yahoo.com ,nes nenoriu savo numerio talpinti į visokiausius forumus,vėliau jai norėsite susitikti duosiu savo telefono numerį,kad susiderinti susitikimą.Jeigu susidomėjote ar turite man kažkokių klausimų rašykit man į el.paštą o ne čia. Ačiū už dėmesį. :)


  • 0

#7 Ruberojdas

Ruberojdas

Parašyta 20 kovo 2014 - 08:24

Matau,kad žmonės skaito tai,bet tyli.Nesidrovėkit,klauskit bet ko šia tema,komentuokit ka manot apie tai,juk nieko nekainuoja,o nežinia į ka tai gali išsirutulioti. :)


  • 0

#8 Ruberojdas

Ruberojdas

Parašyta 20 kovo 2014 - 08:35

Keletas paskatinančių ir paaiškinančių video:

 

Kreipkitės į mano keistą el.paštą futbalistas@yahoo.com


  • 0

#9 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 kovo 2014 - 09:01

Matau,kad žmonės skaito tai,bet tyli.Nesidrovėkit,klauskit bet ko šia tema,komentuokit ka manot apie tai,juk nieko nekainuoja,o nežinia į ka tai gali išsirutulioti. :)

 

Jei jau taip nori nuomonės ir klausimų tai prašom:

 

1. Kas yra EmGoldex? Ar jie patys prekiauja auksu?

2. Ar tam, kad uždirbtum būtina kviesti kitus narius? Kiek narių reikia pakviesti, kad tau išmokėtų pirmus pinigus?

3. Kaip suprantu ten investuoti reikia ~540$. Jei pakviečiu dar 2 narius, kiek aš galiu išsiimti?

4. Ar uždarbis priklauso nuo aukso kainos?

5. Jei aš nusipeku narystę. Pakviečiu du draugus, kurie sumoka pinigus. Aš pasiimu uždarbį, o kolegos paprašo gražinti pinigus. Kaip tokiu atveju veikia schema.

 

Čia pradžiai. Neabejoju, kad klausimų dar bus, kai bus atsakyti šie.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#10 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 kovo 2014 - 11:04

Jei jau taip nori nuomonės ir klausimų tai prašom:

 

1. Kas yra EmGoldex? Ar jie patys prekiauja auksu?

2. Ar tam, kad uždirbtum būtina kviesti kitus narius? Kiek narių reikia pakviesti, kad tau išmokėtų pirmus pinigus?

3. Kaip suprantu ten investuoti reikia ~540$. Jei pakviečiu dar 2 narius, kiek aš galiu išsiimti?

4. Ar uždarbis priklauso nuo aukso kainos?

5. Jei aš nusipeku narystę. Pakviečiu du draugus, kurie sumoka pinigus. Aš pasiimu uždarbį, o kolegos paprašo gražinti pinigus. Kaip tokiu atveju veikia schema.

 

Čia pradžiai. Neabejoju, kad klausimų dar bus, kai bus atsakyti šie.

1. Taip, jie prekiauja aukso mažmeninėmis kainomis. Auksą galite įsigyti dviem būdais, mokėti pilną kainą arba per premijų programą kurioje galioja taisykle 1+2.

2. Taip būtina pakviesti dar 2 klientus.

3. 3500 EUR, kai užsipildo stalas. Stalas užsipildo tada, kai visi ten esantys žmonės pakviečia po 2 naujus klientus.

4. Ne.

5. Pataisykit jei klystu, bet man atrodo tą žmogų keičia kitas.

 

Greit bus straipsnis www.darbasinternetu.lt ir ten bursiu savo komandą, o žmonėms kuriems nesiseks kviesti perleisiu savo referalus. Tam galios keletas taisyklių ir eilės principas. Jei turite daugiau klausimų rašykite į Skype - aeronass arba el. paštu aeronass@gmail.com.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#11 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 kovo 2014 - 11:11

Kiek prie to vadinamo stalo pradžioje sėdi žmonių, kurie ieško dar po du?

 

Tarkim prie stalo sėdi 10 žmoniu? Kurie pradžiai sumokėjo po 500$ (10*500=5 000$). Tada visi tie 10 pakviečia po dar 2 žmones, kurie bendrai įneša papildomų 10*2*500=10 000$.

Tai tada išmokas po 3500$ gauna visi tie pirmiji 10 žmonių ar kaip? (3500*10=35 000$).


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#12 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 kovo 2014 - 12:05

Kiek prie to vadinamo stalo pradžioje sėdi žmonių, kurie ieško dar po du?

 

Tarkim prie stalo sėdi 10 žmoniu? Kurie pradžiai sumokėjo po 500$ (10*500=5 000$). Tada visi tie 10 pakviečia po dar 2 žmones, kurie bendrai įneša papildomų 10*2*500=10 000$.

Tai tada išmokas po 3500$ gauna visi tie pirmiji 10 žmonių ar kaip? (3500*10=35 000$).

Siūlau pažiūrėti video:  gal bus aiškiau, nes raštu sunku paaiškinti kaip tai vyksta, bet yra 4 lygiai.


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#13 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 kovo 2014 - 09:57

Keista žiūrėti video, kuriame aiškina, kad reiktų pamiršti iki šiol veikiančias visokias rinkodaras ir loginius supratimus. Kur aiškinama, kad tai ne piramidė, bet tuo pačiu momentu piešia ir rodo, kaip ta piramidė pildosi.

 

Atėjęs naujas žmogus visada pildo piramidės viršūnėje esančio žmogaus balansą. Ir kad pirmame lygyje esantis žmogus gautų "premiją" reikia 8 žmonių ketvirtame lygyje. Nes tik ketvirtame lygyje besirenkantys žmonės, kaupia pinigus pirmam lygiui. O kad užsipildytų antras, trečias ir ketvirtas lygiai reikia, kad visas būrys surinktų minimum 24 žmones (galit prieštaraut, kad 14, bet pasiskaičiuokit tiksliau). Visas uždarbio būdas paremtas piramidės principu. Tad tikiu, kad gali uždirbti tik tie, kurie atkakliai kvies visus į piramidę. Bet kai pagalvoji kiek žmonių reikia pritraukti, tai manau tikrai daug vargo reikia įdėti.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#14 Ruberojdas

Ruberojdas

Parašyta 21 kovo 2014 - 07:22

Aš tiesiog siūlyčiau susitikti ir pasišnekėti akis į akį,raštu tai sunku suprasti,bet pasakojus ir ranka parodžius ant lapo viskas kaip mat tampa aišku.Tai yra komandinis darbas,žmonės yra kviečiami ne vieno asmens o visos grupės,tad reziume vieno asmens pareiga yra surasti TIK 2  žmones.Jei kiekvienas žmogus atlieka savo pareigą "piramidė" sėkmingai pildosi ir kiekvienas anksčiau ar vėliau priklausomai nuo aktyvumo gauna minėtąją premiją.Niekas nesakė kad sumokėjus 540 eurų toliau tereikės sėdėti ir stebėti kaip iš niekur byra pinigai į kišenę,tai galima pavadinti darbu.Net draugus,kuriuos pažysti daugiau nei 10 metų reikia stipriai įkalbinėti.Aš pats įkalbinėjamas labai gero draugo patikėjau tik po savaitės įkalbinėjimu,kai supratau ,kad tai yra tikra,o ne kažkokia machinacija.Perdaug įvykdyta visokiausių aferų,kad žmones galetų drasiai pasitikėti tokiais dalykas.Esu garantuotas,kad kiekvienas prisijungęs žmogus poto man dėkotų dar ilgą laiką už suteiktą informaciją ir tokią galimybę.Jau ir lietuvoje yra žmonių kurie gyvena iš šio dalyko ir gyvena LABAI gerai.Netgi žinau PENSININKŲ porelę kurie išdrįso ir dviese per lygiai metus gavo 6 premijas (60000lt),kurių vaikai ir net anūkai gavę premijas..Tad pagalvokit kokias galimybes turime mes, jauni žmonės, galintys skirti tam daug laiko ir jėgų....Sunkiausia yra pradžia,kaip ir visur,tačiau gavus pirmą premiją,kai jūsų aplinkiniai žmonės pamato ,kad tai veikia visi draugai,pažystami ir draugų draugai patys išsirikiuoja prie durų.Žinot kuo verslininkai skiriasi nuo eilinių darbininkų? Jie nebijo naujovių ir DARO,nesėdi vietoj,nesvajoja amžinai, o ima ir PADARO.Aš pats šiuo metu esu pačioj pradžioj,tačiau esu ĮSITIKINĘS,kad tai pavyks,nes turiu realių pavyzdžių,dabar tai tik laiko klausimas kada.Gal savaitė,gal mėnesis,gal trys kol šis reikalas įsisuks.Man tiesog keista kaip žmonės bijo investuoti tuos 1900 litų(už kuriuos šiais laikais nieko įspūdingo nenuveiksi) vardan geresnės ateities.Beabėjo aš pats paskaitęs internete kažkokio tipo pasivadinusio Ruberojdu  bei pateikusio kvailą el.paštą post'ą forume tikrai jam nepatikėčiau savo pinigų,tačiau jei susidomėčiau tikrai su juo susitikčiau pakalbėti ir išsiaiškinti kas kaip.Kolega atsakė visus užduotus klausimus,bet jei yra dar klausimų prasom!!  futbalistas@yahoo.com


  • 0

#15 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 kovo 2014 - 08:04

Piramidę vadini verslu? Neapsigauk. Viskas veiks tol, kol sugebėsi rinkti žmones. Suprantu, kad tam, kad vienas žmogų išmoką gautų dirbti turi visa komanda. Bet vistiek tai piramidė. Aš tai tikrai draugų į tokį "verslą" neįtraukinėčiau.

 

Kodėl ta piramidė veikia jau keli metai? Todėl kad uždarbis priklauso tik nuo surinktų žmonių skaičiaus ir čia nėra laiko faktoriaus, kur uždarbis įkrenta kiekvieną dieną.

 

Tiesiog kviesdami žmones nepamirškit paminėt, kad kviečiat į piramidę, kur kaip ir daugelyje darbo skelbimų šiais laikais, uždarbis priklausys tik nuo jų pačių darbo. Man pavyzdžiui nelabai apsiverčia liežuvis vadinti tai verslu.


  • 2

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#16 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 kovo 2014 - 09:46

Piramidę vadini verslu? Neapsigauk. Viskas veiks tol, kol sugebėsi rinkti žmones. Suprantu, kad tam, kad vienas žmogų išmoką gautų dirbti turi visa komanda. Bet vistiek tai piramidė. Aš tai tikrai draugų į tokį "verslą" neįtraukinėčiau.

 

Kodėl ta piramidė veikia jau keli metai? Todėl kad uždarbis priklauso tik nuo surinktų žmonių skaičiaus ir čia nėra laiko faktoriaus, kur uždarbis įkrenta kiekvieną dieną.

 

Tiesiog kviesdami žmones nepamirškit paminėt, kad kviečiat į piramidę, kur kaip ir daugelyje darbo skelbimų šiais laikais, uždarbis priklausys tik nuo jų pačių darbo. Man pavyzdžiui nelabai apsiverčia liežuvis vadinti tai verslu.

 

Neneigiu, kad visas šis reikalas rizikingas. Bet manau verta surizikuoti, dėl tokios premijos :)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#17 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 kovo 2014 - 12:17

Jei manai, kad sugebėsi papulti į tokią kompaniją su kurios pagalba virš savęs pasistasysi 24 žmones dėl premijos, tai pirmyn. Bet kas bus kai gausi premiją? Nejausi kaltės, kad pavyzdžiui draugai dar vis laukia eilės.

 

Čia ne tai, kad loterija, bet dar ir turėtum būti atsakingas už kitus.


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#18 noobsaibots

noobsaibots
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 kovo 2014 - 05:26

Jei manai, kad sugebėsi papulti į tokią kompaniją su kurios pagalba virš savęs pasistasysi 24 žmones dėl premijos, tai pirmyn. Bet kas bus kai gausi premiją? Nejausi kaltės, kad pavyzdžiui draugai dar vis laukia eilės.

 

Čia ne tai, kad loterija, bet dar ir turėtum būti atsakingas už kitus.

Faktas, todėl referalam padėsiu, blogiausiu atveju perleisiu savus žmones :)


  • 0

Naujausi ir geriausi uždarbio internete pasiūlymai - darbasinternetu.lt. Mes Facebook!


#19 Ruberojdas

Ruberojdas

Parašyta 24 kovo 2014 - 01:56

Verslu to aš tikrai nevadinu,pasisakymas apie verslininką tebuvo pvz.Absurdiškas lietuvių mentalitetas,tikras lietuvis nori nieko nedaryti ir gauti pinigus.Beabejo kad reikės dirbti,kad gautum premijas kaip ir kiekvienam darbe.Statybinikas gauna pinigus tol kol maišo cementą vadybininkas tol kol ieško naujų klientų,kai darbininkas neatlieka savo funkcijos jis metamas iš įmonės ir nebegauna pinigų.Lygiai taip pat ir tu gausi atlyginima tol kol atliksi tau paskirtas funkcijas ir atliksi savo darbą.Bendradarbiavimas su emgoldex yra DARBAS uz puikų atlyginimą.Dėl atsakingumo taip,kviesdamas kitus esi už juos atsakingas kaip ir kiekvienoje komandinėje veikloje,tačiau pilnai supratus sistemą ir į ją įsitraukus as pilnai supratau,kad tai nėra rizikinga kaip atrodė iš pradžių.Be to man,dirbančiam studentui,tie 1900 litų neatrodo dideli pinigai,kuriuos pasirodytu begalo baisu kažkur investuoti,nemanau,kad turėtu būti baisu ir jums.Štai video ir konferencijos ir apdovanujimų vykusių prieš dvi savaites lietuvoje. futbalistas@yahoo.com


  • 0

#20 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 24 kovo 2014 - 08:19

Nu nebūkit juokingi laidydami tokius epitetus su statybininkais maišančius cementus.

 

Koks čia darbas kviesti žmones jungtis į piramidę? Čia tiesiog mulkinimas. Kas to iš pradžių nesupras, tas užkibs.

 

Ir ko čia reikia apeliuoti, kad 1900Lt nėra daug. Lyg ant sąžinės mintumėt. Vieni iš tų pinigų 3 mėnesius Lietuvoje pragyventų, kiti uždirba trigubai daugiau ir ant jų tikrai nusišvilpt.


  • 1

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas