Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Verčiu tekstus lietuvių-anglų-lietuvių

tekstų vertimas verčiu tekstus lietuvių anglų anglų lietuvių

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 balandžio 2014 - 09:55

Galiu Jums išversti įvairaus pobūdžio tekstus iš lietuvių į anglų ir iš anglų į lietuvių. Kaina nuo 12 Lt už 1700 spaudos ženklų be tarpų. Šiaip dėl kainos visada galime susitarti individualiai :) Jeigu reikia, galiu išrašyti sąskaitą.

 

Jeigu Jus domina mano paslaugos, rašykite AŽ, dėkoju :)


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.

#2 kyhk

kyhk
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 12 balandžio 2014 - 07:53

As tai nesuprantu jusu "vertejai" Juk visokie filmai.in trl team ir t.t. iesko tekstu verteju. Kreipkites i juos jie tikrai pasiulys pinigu ir manau rezultatas bus geresnis nei forumose kur pilna scameriu skelbtis, nebent patys esat scameriai ir taip platinat savo mešla


  • 0
 
Mano skype: minimukazs Kvieskit, priimu visus

#3 Explorer

Explorer
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 13 balandžio 2014 - 09:24

tu pats man panašesnis į scamerį :D aš dirbu rimtai ir ieškau rimtų užsakymų. o dėl trl, kaip minėjai, jie dažnai dirba savanoriškais pagrindais :) aišku, aš nieko prieš, praktika yra liux, nemokamų darbų ir taip gaunu, nereikia jų ieškoti :)


  • 0
Tekstų vertimas EN-LT-EN.





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: tekstų vertimas, verčiu tekstus, lietuvių anglų, anglų lietuvių

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas