Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

Apollo/Grafika/Tinklapių Kūrimas/Programavimas/Ir Kitą!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Apollo

Apollo

Parašyta 02 spalio 2014 - 12:12

Sveiki edarbas.net nariai! Esu Deividas, per 3 metus sukaupiau daug informacijos, daug išmokau. Čia įvardinsiu ką aš moku, ir galbūt jūs susidomėsite mano paslaugomis! 

 

Grafika - Web dizainų piešimas, Logotipų piešimas, reklaminių skydelių, bei skrajučių piešimas. 

 

Internetinės svetainės, esu dirbęs su įvairiais varikliais: DLE, IP BOARD, PHP FUSION, HTML5, Joomla, WordPress.

 

Taipogi kuriu internetines parduotuves, naudodamasis PrestaShop, arba Opencart, į kūrimą įeiną dizainas, logotipas, mokėjimu sistemų pajungimas, ir apmokymas kaip sukelti prekes.  :)

 

Kurdamas svetaine galėsiu pasiūlyti dizainus kurie atitiks jūsų lūkesčius!

 

Lauksiu jūsų pasiūlymų, viską kas susyje su grafika ir svetainių kūrimu galite man rašyti nors ir neradote paminėto dalyko.  :)

Kainos nėra kosminės, kainą priklauso nuo darbo sudėties, ir kiek tai laiko trunka. 


  • 0

#2 Apollo

Apollo

Parašyta 03 spalio 2014 - 11:15

Nupieščiau dabar logotipą tik už 30LT !


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas