Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Sveiki ! :) (santeXFz)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 santeXFz

santeXFz

Parašyta 17 kovo 2009 - 11:22

Sveiki, bendradarbiai as Darius (santeXFz). Esu 8 desimtmecio pabaigos gimimo (89m.), tai jau vasara planuoju atsvesti savo 20 metu istorini gimtadieni. Gyvenu Mazeikiuose, ir daznai vaikstau po sio miesto parduotuves. Galite sutikti mane gatveje. Atrodau isskirtinai... Juoda kepure, juoda pukine striuke, dzinai, batai :blink: . Gaila, bet rukantis. Aisku tuo nesiskundziu, nes esu linksmu plauciu zmogus. Bendrauju su visais ir betabu. Isskirtiniu teisiu zmoniu nera, bent jau tokiu nepazystu - visi man lygus. Jei kas neiasku, klauskit, ziuresim ka turim. Kalbant apie toki dalyka kaip HOBI tai neikaip neissisrenku, o gal but as jo ir neturiu. Nesu BMW Fanas. Nemanau, kad tai blogai. Tiek apie mane tam kartui.
  • 0

#2 herkus121

herkus121

Parašyta 18 kovo 2009 - 04:16

Sumaisei desimtmecius... :blink:
  • 0

#3 lileikiss

lileikiss

Parašyta 29 kovo 2009 - 05:20

paziurek si klipuka gal noresi mesti savo turima yda http://www.uzdarbis....d=45&id=662#933
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas