Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

mantas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 ieskotojas

ieskotojas

Parašyta 21 kovo 2010 - 08:13

sveiki visi!!! :laugh: :laugh: mano vardas Mantas esu is siauliu, man 21 metukai. Esu istikruju nenuspejamas, :laugh: :laugh: galbut del to,kad esu ieskotojas :laugh: tai yra man daug kas patinka, daug kuom domiuosi. todel kreipiuosi i visus :laugh: :laugh: , noreciau, kad su manimi bendrautumete ir padetumete daug ka suzinoti. :laugh: :laugh:. Bet megstamiausias pomegis mano butu sportas esu irkluotojas megejas, bet ir siaip domiuosiu kitomis sporto sakomas. :laugh: Manau, jei daug atsiras kolegu ieskotoju tai mano megstamiausias pomegis taps sitas tinklapis :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  • 0

#2 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 21 kovo 2010 - 08:20

Sveikas atvykęs. Mums noro bendrauti tikrai užtenka, svarbu, kad tau jis būtų :)
  • 0

#3 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 kovo 2010 - 08:32

Sveikas Mantai, gero tau bandymo surasti ko ieskai :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas