Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

Cinstaller- Naujas Išskirtinis PPI

ppi pay per install

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 102

#81 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 18 liepos 2018 - 05:54

Nebutina, tos svetaines... Paprasciausias youtube: METODAS , poto gali bandyt instagram, facebook grupes (puslapius)

Kam papildomai vargt, kuriant svetaine? 


  • 0

#82 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 liepos 2018 - 10:39

Na Youtube yra pakankamai nestabilus ir laikinas dalykas, bet generuojantis gana greitus  rezultatus. Reikia daug dirbti su tais video, nuolat juos kurti,  o juos anksčiau ar vėliau trina.. O vat su svetaine, viskas yra stabiliau.  Tik kad reikia geros galvos, kad ją gerą ir efektyvią sukurtum. Turint gerą ir tinkamos tematikos svetainę, galima turėti rimtas pasyvias pajamas su minimaliu darbo įnašu :) bet kadangi šiuolaikiniams uždarbiautojams internete labai labai nepatinka sunkiai dirbti, kad kažką pradėtų uždirbti, o visi nori tik greitų ir staigių pinigų, tai šiuo atveju, kol kas bent Youtube tokiems žmonėms yra  geresnis variantas


  • 1

#83 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 12 rugsėjo 2018 - 12:13

Na, netingime, registruojamės ir dirbame, nes uždirbti pinigus tokiu būdu kokiu aš dirbu, gali absoliučiai kiekvienas. Tam nereikia jokių įmantrių įgūdžių :) Klausimų laukiu šioje temoje arba galite klausti asmeniškai žinute arba per Skype. Kaip paskatinimui štai dar viena šviežia mano uždirbrta išmoka (100 USD+) susirinkusi su Cinstaller. :)

6a7ac0a07c06015cffa439e8c17bb70f.png


  • 2

#84 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 18 spalio 2018 - 04:52

Dar viena išmoka gauta iš šios puikios PPI kompanijos. Šį kartą 128 USD + surinkta per maždaug mėnesį :) Registruojamės ir dirbame. Labai nesunkiai renkasi pinigai su minimaliom laiko investicijom. Kas neaišku mielai padėsiu. tik dirbkite :)

dbe0472d2d5e0522c92f8d52e426bd3a.png


  • 1

#85 fralfakt

fralfakt

Parašyta 18 spalio 2018 - 05:07

Ir per kiek cia laiko susirenka tau tie +100 zaliu ?


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#86 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 18 spalio 2018 - 06:20

Parase gi, kad mazdaug per menesi :)


  • 0

#87 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 24 spalio 2018 - 03:55

Nereikia čia žiūrėti per kiek konkrečiai aš surinkau pinigus, nes tai pas kiekvieną uždarbiautoją skirsis. Čia viskas priklausys nuo jūsų idėjų, noro ir pastangų. Galima nesunkiai čia ir po 100 USD per dieną uždirbti jeigu rimtai dirbant, bet kadangi aš praktiškai visai nebedirbu, tai man ir renkasi tik tokios sumos :)


  • 1

#88 VisatosPrincas

VisatosPrincas
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 24 spalio 2018 - 08:54

Atrodo neblogas, reiks išbandyti, pranešiu rezultatus


  • 0
Darbas internetu - Sužinokite kaip užsidirbti pinigų internete

 


#89 Sarunas112

Sarunas112
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 01 lapkričio 2018 - 02:39

idomu ir man pradėsiu nuo ritojaus.

Pradėjau galima sakyti registracija patvirtinta tik nelabai suprantu kaip čia reikia dirbti nes pirmas toks atvėjus kaip ne su ptc galima pamoka kokia rasti? 


  • 0

Uždarbis internete forumas - https://uzdarbisinternete.lt/ laukiami visi nauji nariai kurie turi pasidalinti naujais uždarbiais internete!!!


#90 Uzdarbiautoja

Uzdarbiautoja

Parašyta 13 lapkričio 2018 - 10:29

Jau surinkau pirmus kelis dolerius visai greitai su Justino pagalba. Panasu, kad čia tikrai galima neblogai uzdirbti.


  • 0

#91 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 lapkričio 2018 - 11:55

Dar viena graži išmokėlė susirinkusi per mėnesį :) Registracija į Cinstaller

Kaip dirbti su Cinstaller ieškokite informacijos šioje temoje, tikrai jos yra, arba galite kreiptis asmeniškai į mane, padėsiu taip pat :)

c86a443775874f91d34921fc5aab0196.png


  • 0

#92 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 sausio 2019 - 10:42

Sekanti mano gauta išmoka iš Cinstaller, 165.93 doleriai- kol kas didžiausia, surinkta per pusantro mėnesio visiškai automatiniu būdu ir visiškai nieko nedarant  :)

 

2c21bc1d7a749d2194c405f8c6a35934.png


  • 0

#93 POlinas

POlinas

Parašyta 07 sausio 2019 - 04:25

Na gražu žiūrėti ir gera paskata stengtis. Aš susiduriu tik su rimta problema, tai man labai banina youtube video. Ir praktiškai nesvarbu ką be įkelčiau, beveik viską užbanina. :(


  • 0

#94 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 08 sausio 2019 - 11:21

Seip sau nebanina yt. pvz turiu jau 3 metus kanala, nu idomiai cia tau.  


  • 0

#95 Nifex

Nifex

Parašyta 09 sausio 2019 - 02:00

Na gražu žiūrėti ir gera paskata stengtis. Aš susiduriu tik su rimta problema, tai man labai banina youtube video. Ir praktiškai nesvarbu ką be įkelčiau, beveik viską užbanina. :(

banina tikriausiai dėl jų taisyklių pažeidimo, tai netinkamu soundtrack'ų ir t. T.
  • 0

#96 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 sausio 2019 - 08:51

Noriu informuoti visus uždarbiaujančius su Cinstaller, jog pasikeitė pagrindinės reklamavimo nuorodos domenas. Prieš tai jis buvo štai toks:

http://adtrack6.bid/go.php?a_aid=5587f5d58a7e0&fn=Your+Filename+Setup

o dabar

http://adtrack1.club/go.php?a_aid=5587f5d58a7e0&fn=Your+Filename+Setup

Kas turite vienokias ar kitokias galimybės pasikeisti savo kažkur patalpintas nuorodas, pasikeiskite. Kitu atveju stipriai kris uždarbis, kadangi senąją nuorodą kai kurios naršyklės ir antivirusinės programos pradėjo blokuoti, o to pasekoje prarasite žmones, kurie instaliuoja programas per jūsų nuorodas, o su jais sumažės ir jūsų uždarbis


  • 0

#97 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 10 sausio 2019 - 09:49

O sita Justinai, kartais ne geriau butu patalpint i zipyshare su rarinta exe faila? Uzskaito gi ir ikona pakeist gali.


  • 0

#98 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 10 sausio 2019 - 09:53

Gal ir geriau. Yra daug būdų monetizuoti šitą dalyką, tačiau pagrinde žmonės, o ypatingai naujokai dirba tuo pačiu paprasčiausiu būdu, tiesiog platina savo nuorodą, todėl ši informacija skirta būtent jiems :)


  • 0

#99 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 11 sausio 2019 - 08:21

O sita Justinai, kartais ne geriau butu patalpint i zipyshare su rarinta exe faila? Uzskaito gi ir ikona pakeist gali.

 

Ar tikrai užskaito? pats bandei? nes aš esu irgi taip bandęs. Ta prasme, parsisiunčiau pats tą exe failiuką, surarinau ir bandžiau platinti taip, bet man rodos, kad neužskaitė taip, nors sunku tą nustatyti kai srautas eina ir iš kitų šaltinių. Cinstaller nerodo atskirai iš kokio šaltinio eina instalai. :huh:


  • 0

#100 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 14 vasario 2019 - 01:00

Paskutines keletą dienų mano uždarbis iš cinstaller labai stipriai krito? kaip pas jus situacija jeigu kas dirbat su Cinstaleriu?


  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: ppi, pay per install

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas