Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

GameMining


Temoje atsakymų: 41

#21 Nifex

Nifex

Parašyta 21 birželio 2018 - 09:51

Jau trecia diena neina paimti ismokos, gaunu toki pranesima: 

 

Сервер перегружен - попробуйте через 10-30 секунд или сообщите о ней администратору

Rasiau I supporta niekas nieko 

Bandyk skirtingais laikais imti, šiandien dar pasiemiau išmoką


  • 0

#22 fralfakt

fralfakt

Parašyta 22 birželio 2018 - 10:58

Kaip suprast skirtingais laikais? Bandau i diena po 15 kartu vis ta pati gaunu :)


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#23 Nifex

Nifex

Parašyta 22 birželio 2018 - 11:01

Kaip suprast skirtingais laikais? Bandau i diena po 15 kartu vis ta pati gaunu :)


Man ir dažnai išmeta tokį užrašą, bet po daugelio bandymų sistema pradeda veikti ir aš gaunu pinigus.
  • 0

#24 fralfakt

fralfakt

Parašyta 22 birželio 2018 - 11:16

Man irgi taip buvo,bet dabar jau kelinta diena neina paimti, bet vis dar bandau neprarandu vilties ;)


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#25 Nifex

Nifex

Parašyta 22 birželio 2018 - 07:40

Man irgi taip buvo,bet dabar jau kelinta diena neina paimti, bet vis dar bandau neprarandu vilties ;)

Hmmm, man irgi panašiai šiandien, tikiuosi ta akcija privilios daug lėšų ir dar mokus bus projektas.

 

Edited: gavau pinigus, parašyk man į až, parašysių kai paeis išsiimti vėl :)


  • 0

#26 fralfakt

fralfakt

Parašyta 23 birželio 2018 - 08:32

Nu cia zinai as danai neateinu nespesiu tuo paciu laiku paimti :)


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#27 Nifex

Nifex

Parašyta 24 birželio 2018 - 08:17

Pinigus pastaruoju metu gaunu iškart, visai neblogai :)


  • 0

#28 fralfakt

fralfakt

Parašyta 25 birželio 2018 - 11:17

Iskart ir as gaudavau dabar jau greit savaite kad negaliu paimti ju niekaip, gamemining 250rub stovi nepaimu, avtomoney 230rub irgi neikaip neduoda man ju issiimti.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#29 Nifex

Nifex

Parašyta 25 birželio 2018 - 12:05

Iskart ir as gaudavau dabar jau greit savaite kad negaliu paimti ju niekaip, gamemining 250rub stovi nepaimu, avtomoney 230rub irgi neikaip neduoda man ju issiimti.


Parašyk man į až, gal kažkaip už tave galėčiau paiimti, susitartume. Gaila tiek pinigų db prarasti būtų :(
  • 0

#30 fralfakt

fralfakt

Parašyta 25 birželio 2018 - 02:02

Gamemining paemiau siaip ne taip pavyko siandien, kiek veliau imesiu ismokos irodyma, o avtomoney vis dar niekaip neina. Skaiciau, kad scam jau bet gal klaidinga info.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#31 Nifex

Nifex

Parašyta 25 birželio 2018 - 02:04

Gamemining paemiau siaip ne taip pavyko siandien, kiek veliau imesiu ismokos irodyma, o avtomoney vis dar niekaip neina. Skaiciau, kad scam jau bet gal klaidinga info.


Iš abiejų projektų tvarkingai viską gaunu, tad dar ne Scam :)
  • 0

#32 fralfakt

fralfakt

Parašyta 25 birželio 2018 - 02:06

Avtomoney keleta rusisku puslapiu skaiciau kad raso SCAM tipo ilgai pinigu neatgauna, kaip ir as jau gan ilgai negaliu pasiimti is ten ju.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#33 Nifex

Nifex

Parašyta 25 birželio 2018 - 02:08

Avtomoney keleta rusisku puslapiu skaiciau kad raso SCAM tipo ilgai pinigu neatgauna, kaip ir as jau gan ilgai negaliu pasiimti is ten ju.


Galėčiau pabandyti per tave paimti, gal išeitų, nes dažnai prašau išmokų aš :)
  • 0

#34 fralfakt

fralfakt

Parašyta 25 birželio 2018 - 03:06

Tu nesupranti manes sakau kiekviena diena po 20-30 kart bandau ir nieko nesigauna rusiskuose forumuose raso kad SCAM bet as netikiu pilna aktyviu zmoniu, keli gauna keli ne.


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#35 Nifex

Nifex

Parašyta 19 liepos 2018 - 11:23

Neblogai atsiperkamumą sumažino iki 14-21% (beveik 3kartus), manau projektas ruošiasi scaminti arba ilgai gyvuoti :D


  • 0

#36 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 19 liepos 2018 - 12:39

Geras pastebėjimas. Mano nuomone tai labiau panašu į bandymą išsilaikyti, nes su tokia taktika jie iškarto sumažins investuotojų skaičių, o scameriui tai nėra naudinga, bent jau logiškai mąstant. Bet kadangi, kaip minėjau tokia taktika sumažins investavimą, tai galimas variantas, kad privalės užscaminti, nes kitaip nebeišsilaikys... Jie klaidą padarė, kad iš pradžių pasiūlė per dideles aukso kasyklas, nepaskaičiavo, kad bus krachas ankščiau ar vėliau


  • 0

#37 Nifex

Nifex

Parašyta 19 liepos 2018 - 12:42

Geras pastebėjimas. Mano nuomone tai labiau panašu į bandymą išsilaikyti, nes su tokia taktika jie iškarto sumažins investuotojų skaičių, o scameriui tai nėra naudinga, bent jau logiškai mąstant. Bet kadangi, kaip minėjau tokia taktika sumažins investavimą, tai galimas variantas, kad privalės užscaminti, nes kitaip nebeišsilaikys... Jie klaidą padarė, kad iš pradžių pasiūlė per dideles aukso kasyklas, nepaskaičiavo, kad bus krachas ankščiau ar vėliau


Mano nuomone viskas gerai čia padaryta jeigu nori išsilaikyti. Pritrauki pradžioj investuotojų, iš pradžių moki gerokai daugiau ir galiausiai sumažini ir daugelis lieka :)
  • 0

#38 fralfakt

fralfakt

Parašyta 21 liepos 2018 - 11:16

Bet jau kelinta diena gaunu, toki pranesima, kas cia, gal, kas zino, ka cia daryt ar laikui begant vistiek sumokes :

 

Не удалось выплатить! Попробуйте позже. Ошибка № 631


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#39 fralfakt

fralfakt

Parašyta 27 liepos 2018 - 09:49

Na nežinau ar verta beinvestuoti, pridedu dar savo pora išmokų gautų ne taip ir senai, bet dar, kol, kas žiūriu mokus, kiti gauna kiti nelabai.

 

REGISTRACIJA

 

 

gamemining_16th_and_17th.jpg


  • 0

Be happy be yourself  ;) 


#40 fralfakt

fralfakt

Parašyta 03 rugpjūčio 2018 - 11:57

Taip pat kai ir avtomoney pabandziau nueiti gamemining ir pasiimti ismoka, stebuklu buna :D paspaudziau ir ismokejo. Gauta 18 ismoka :)

 

REGISTRACIJA

 

gamemining_18th.jpg


  • 0

Be happy be yourself  ;) 




Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas