Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Keliauninkai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 metalove

metalove

Parašyta 11 rugsėjo 2018 - 03:55

Pasidalinkite, kur rekomenduotumėte nuvykti :) Ieškau kokių įdomesnių pasiūlymų, nes į turkijas ir ispanijas jau nebesinori važiuot, per daug turistų ten. Draugas minėjo Iraną, skamba egzotiškai bet kažkaip tuo pačiu ir gan pavojingai. Nors čia ko gero medijos nuopelnai, kad mes bijome ten važiuot, manua iš tikrųjų nėra ten taip ir pavojinga. Ką jūs manot?


  • 0

#2 trudeckis

trudeckis

Parašyta 26 rugsėjo 2018 - 03:06

Šiaip pritariu, kad Artimieji Rytai turi daug ką pasiūlyt. Ten ir egzotikos daug, visur dykumos ir kalnai, ir vietiniai labai malonūs ir draugiški, maistas tai išvis vertas atskiro paminėjimo. Dėl saugumo tai manau išpūstas burbulas, nes kiek girdėjau iš žmonių kurie ten lankėsi, tai jie niekada nesijautė kažkaip nesaugiai ar buvo apiplėšti ar panašiai. Tai manau tikrai verta ten nuvykti. Dar pasiūlyčiau aplankyt Šiaurės Afriką. Tunise daug antikinių griuvėsių, tai istorijos mėgėjui labai patiks. Pats ketinu vykti į Maroką, jau nusipirkau kelialapį iš čia https://travelplanet...roka-su-poilsiu, tai laukiu nesulaukiu :)


  • 0

#3 golf6

golf6

Parašyta 26 rugsėjo 2018 - 09:17

Gali bandyti  i annglija geri  zmones viskas galima panaisai kaip olaandioi narkotikai free niekas nesiparina ten del ju , o realiai tai i  tlailanda ;)


  • 0

logo777.png


#4 trunks

trunks

Parašyta 25 spalio 2018 - 05:00

Na aš pats iš Europos tik vieną kartą buvau išvykęs iki Egipto, tai nors ir pažintinė kelionės vertė buvo labai didelė, bet labai nepatiko karštis ir įkyrūs prekeiviai ant kiekvieno kampo. Bet bent kartą gyvenime manau visiems reiktų ten nuvažiuot. O kas liečia keliones Europoj, tai kiek esu buvęs tuose populiariuose kurortuose, labai dažnai nusiviliu. Ten dažniausiai nieko autentiško, kainas išpūstos, vietinių beveik nesutinki. Čia kalbu apie Turkijos, Ispanijos tuos populiarius kurortus. Tai rekomenduočiau jeigu norisi pailsėt važiuot į Rytų Europos/Balkanų šalis (Daug čia yra pasiūlymų https://www.sofatrav...turo-keliones).Teko aplankyt Bulgariją, Juodkalniją, Kroatiją, tai pačios geriausios kelionės :D


  • 0

#5 vandergrafas

vandergrafas

Parašyta 31 spalio 2018 - 03:40

O kodėl tau taip Ispanija nepatiko? Vien dėl turistų? Nes žinok keliaujant jų nelabai išvengsi :D Aš pačioj Ispanijoj nebuvau, bet daug kartų buvau Portugalijoj, ten vistiek gan panaši atmosfera. Tai nežinau, man viena iš mėgstamiausių šalių. Žmonės atsipūtę, oras tobulas, maistas nuostabus (siūlau pasižvalgyt čia kokio maisto yra https://theculturetr...ed-to-try-now/)man kaip jūros gerybių mėgėjui tai čia rojus beveik buvo :D Aišku artimieji rytai labiau egzotiška, bet ir Europoj yra vietelių kurios tave nustebintų. Tad gali pasižiūrinėt, gal kas patiks https://www.novatura...es/portugalija. Kalbant apie Portugaliją, tai glai vykti ir į vieną iš jai priklausančių salų, ten jau iškart kitoks klimatas ir kultūra negu žemyne :)


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas