Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

P2P paskolos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 trunks

trunks

Parašyta 04 sausio 2019 - 12:01

Sveiki. Perskaiciau straipsni https://hackernoon.c...nt-943ec25d9c71ir visai susidom4jau investavimu su paskolomis.Graza atrodo tikrai viliojanciai, tik vat idomu ar kas is savo patirties turit kokiu pastebejimu, koks pelnas ir pan.?


  • 0

#2 metalove

metalove

Parašyta 10 sausio 2019 - 11:37

Aš irgi visai neseniai sužinojau apie P2P skolinimą, tai visai įdomus dalykas. Manau tai galėtų būti gera alternatyva bankiniams indeliams. Nors indėliai ir pasižymi ypač žema rizika, tačiau investavimas į paskolas ir yra gana stabili rinka. kolkas galvoju atsidaryti sąskaitą čia: https://www.paskoluklubas.lt/, iš lietuvių siūlančių tokias paslaugas šita pasirodė patraukliausia ir turinti didžiausią apyvartą. Kas liečia investavimą į paskolas, manau svarbiausias aspektas yra diversifikacija. Geriausia yra nusistatyti automatinį investavimą ir pasirinkti kuo smulkesnę sumą investavimui ir kuo didesnį skaičių paskolų. Čia dar gali pasiskaityt, labai neblogas gidas apžvelgiantis svarbesnius punktus apie investavimą į paskolas https://hackernoon.c...nt-943ec25d9c71


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas