Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Kur apsiperkat


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 trunks

trunks

Parašyta 28 sausio 2019 - 03:59

Sveiki. Klausimas toks, kur apsipirkinėjat kokias daržoves? Nes prekybos centruose tai nekai atrodo tos daržovės. Ar einat į turgus, jei taip tai kokius?


  • 0

#2 metalove

metalove

Parašyta 30 sausio 2019 - 11:45

Na jeigu kalbam apie natūralias daržoves Vilniuje, tai aš jeigu turiu laiko, tai visada einu į turgų bent jau dėl daržovių. Tai prie namų yra šitas https://www.facebook...enediktoturgus/, tai ten visada tik šviežiausios daržovės būna. Dar prie stoties Halės turgus girdėjau nebloga vieta nusipirkt gėrybių, bet pačiai ten per toli vaikščiot. Dar neseniai panoramos gourmet pasaže galima rast daržovių https://www.panorama...aturalia-sodas/


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas