Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Klausimas del paskolu refinansavimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 metalove

metalove

Parašyta 31 sausio 2019 - 04:01

Ar kas esat refinansave savo paskolas? Galit papasakot placiau? Turiu keleta paskolų ir galvoju ar man nebutu lengviau pasidarius refinansavima?


  • 0

#2 trudeckis

trudeckis

Parašyta 01 vasario 2019 - 04:26

Na refinansavimą apsimoka darytis, jeigu turi sakykim kokias tris paskolas. Jeigu mažiau - tikėtina kad mokėtum tik dar daugiau, nes kainuoja ir tokie dalykai kaip sutarties sudarymas, tai turėk tai omeny. Po refinansavimo, jeigu turi turto kurį galima įkeist, tikėtina kad gausi palūkanas už 8-15%. Jeigu ne, tai bus didesni procentai, gali siekti net iki 30%. Bandyk eit pas įmonę, kuri tau suteikė kreditus ir pasiklausinėk dėl refinansavimo, nes čia sunku pasakyt nežinant detalių, kiekvienas atvejis labai individualus. Pati dariausi refinansavimą čia https://www.paskoluk.../refinansavimas, tai gavosi kad poto tikrai pigiau mokėjau už paskolas.


  • 0

#3 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 03 vasario 2019 - 08:21

Reikia visada skaičiuoti kas pigiau gaunasi.

Nes jei po refinansavimo moki pigiau už paskolą mėnesines įmokas, tai reikia žiūrėti ar tik kartais nepailgėja išsimokėjimo terminas, ko pasekoje vis dėl to sumoki daugiau.

 

VISKĄ REIKIA SKAIČIUOTI!!!


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas