Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Ai.marketing - pinigai už pirkimus(galima ir investuoti)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 Nifex

Nifex

Parašyta 10 rugsėjo 2020 - 10:12

Mačiau seniau jau šitą projektą Facebook grupėse, tačiau tik dabar nusprendžiau jį išbandyti. Projektas atrodo gana logiškas, reviews daug neradau apie jį.

 

Registruojantis duoda 50$, kuriuos reiks grąžinti norint išsiimti pinigus.

 

Viskas veikia gana paprastai, jūsų pinigai naudojami kaip apyvarta kitų kompanijų reklamai. Nuo kiekvieno pardavimo per tą reklamą mes gauname apie puse sumos nuo komisinių ai.marketing, kita pusė eina į fondą. Viskas atrodo kaip ir tvarkingai, išmokos kolkas neįmiau.

Pats investavau papildomus 50$ ,jog viską išbandyčiau greičiau. Todėl pradžiai rekomenduoju tik užsiregistruoti naudojantis smegenų ženkliuką. Bonusas ateis per 24-48 valandas ir ta suma pradės dirbti. Bandysiu kuo greičiau pranešti ar projektas mokus.

 

Prie to galite prisidėti užsiregistravę per šią nuorodą: https://ai.marketing...aign/dhkegwv0cv


  • 0

#2 Nifex

Nifex

Parašyta 20 spalio 2020 - 05:07

Iki naujų metų grąžiu net 5% nuo įdėtos sumos iškart savo referalams, parašykit PM su įdėta suma ir nick.
Nepamirškite registruotis ne per socialinius tinklus, jei norėsite uždirbti daugiau iš savo referalų.
  • 0

#3 Nifex

Nifex

Parašyta 23 spalio 2020 - 11:50

Gauta išmoka, atėjo truputi daugiau nei per 12h, naudojant tether kriptovaliutą. Investavau atgal į naujai sukurtą paskyrą. Šiuo momentu neturiu galimybės įkelti screenshot.
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas