Peršokti prie turinio

 •  


Nuotrauka
* * * * * 1 Balsai

webisida


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1 aiwis

aiwis
 • Lytis:Vyras

Parašyta 07 gruodžio 2020 - 01:23

Naudojant Webisida užsidirbti pinigų tapo dar paprasčiau! Galite dirbti bet kuriuo jums patogiu metu ir bet kur! Mes jokiu būdu neribojame savo vartotojų ir suteikiame jums galimybę uždirbti tiek, kiek norite, nes viskas priklauso nuo jūsų veiklos. Norint dirbti mūsų tarnyboje, nebūtina turėti aukštojo išsilavinimo ar turėti jokių įgūdžių. Viskas yra be galo paprasta! Mes sukūrėme savo pinigų uždirbimo autosurfu programą, kurios dėka jūs galite užsidirbti pinigų net ir nedalyvaudami.

 

 

Autosurfas - jūsų svetainės srautas Mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į autosurfavimo vietas - tai labai efektyvus būdas pagerinti elgesio veiksnius. Be abejo, pagrindinis šio reklamavimo metodo privalumas yra maža kaina ir netikslumų, kuriuos asmuo galėtų padaryti rankiniu būdu lankydamasis, nebuvimas. Tuo pačiu metu galite užsisakyti 4 tipų apsilankymus svetainėje: standartinius, automatinius , statinius ar dinaminius ; pasirinkite norimus taikymo nustatymus, apsilankymų šaltinį (HTTP_REFEER), nustatykite lankytojų elgesio imitavimą svetainėje.
Banglentės yra pasyvių pajamų šaltinis Mes turime 2 banglenčių tipus:
 • Autosurfingo svetainės  yra paprasčiausias būdas užsidirbti pinigų ir nereikalauja jūsų dalyvavimo. Visus būtinus veiksmus automatiškai atlieka mūsų autosurfingo programa.
 • Rankinis naršymas svetainėse  - skirtingai nuo ankstesnio uždarbio metodo, jums reikia patiems naršyti reklamuotojo svetainėje.
Jei norite peržiūrėti svetaines, tam tikras kreditų skaičius bus įskaitytas į jūsų likutį sistemoje, kurį bus galima parduoti sistemai bet kuriuo paros metu.
 
Mokami darbai Mūsų svetainės auditoriją galite pritraukti dalyvauti jums reikalingose ​​apklausose, užsiregistruoti kitose svetainėse, apsilankyti jūsų apibrėžtuose puslapiuose ir spustelėti šiuos puslapius ant antraščių ir nuorodų reikiama seka.
Užduočių atlikimas už pinigus Užduočių atlikimas yra darbas, kurį gali atlikti visi! Mes turime daug užduočių, kurioms galite uždirbti papildomų pinigų. Ir daugelis atlikdami užduotis sistemingai gauna pajamas. Tereikia noro ir šiek tiek kantrybės.
 
Teisėti adresų sąrašai Jei jūsų tikslas yra pritraukti išskirtinai susidomėjusius vartotojus, rekomenduojame naudotis adresų sąrašo paslauga. Mūsų vartotojai gaus jūsų laišką savo el. Paštu ir atliks laiško nuorodą į jūsų šaltinį.
Mokamų el. Laiškų skaitymas Mes mokame skaityti reklaminius el. Laiškus, kuriuose yra dalyko saugumo klausimas ir nuoroda į reklamuojamą svetainę. Atsakydami į saugumo klausimą, perskaitykite jums atsiųstą laišką, tada tam tikrą laiką susipažinkite su reklamuojamu ištekliu ir gaukite už jį atlyginimą.
 
Mokamos nuorodos Pritraukite daug lankytojų tiesiog paskelbę nuorodą, kas gali būti lengviau? Mes garantuojame, kad kiekvieną nuorodą peržiūrės tik vienas unikalus lankytojas.
Naršykite svetainėse pagal nuorodas Naršykite svetainėse pagal nuorodas

Pagalvokite, kiek kartų per dieną spustelėsite nuorodas? Ką daryti, jei už tai galėtumėte gauti atlyginimą? „Webisida“ sistema jums siūlo šią galimybę: sekite nuorodas, esančias atitinkamame svetainės skyriuje, ir gaukite už tai atlyginimą.

 

 

registruotis

 

 

webisida-468x60-006.gif

Pridėtas failas(-ai)


 • 0

#2 asgerasdede

asgerasdede
 • Lytis:Vyras
 • VietaSakiai

Parašyta 08 gruodžio 2020 - 10:31

Su ta webibisa mineri isirasiau ir dar toki bjauru, kad net pc uzluzo :)


 • 0

#3 aiwis

aiwis
 • Lytis:Vyras

Parašyta 08 gruodžio 2020 - 09:32

nu cia tik tu taip galejai mineri kazkoki isirasytibiggrin.png  cia geriauses autosurfas unikaliu lankytoju 50k minimum kitur tiek negausi jokeme autosurfe,ir virusu ten nera jau 5men naudoju ir kolkas jokio viruso nepasigavau


 • 0

#4 aiwis

aiwis
 • Lytis:Vyras

Parašyta 09 gruodžio 2020 - 10:52

keleta ismoku bet netam ten dirbu

 

nr7W6FF.jpg


 • 0

#5 aiwis

aiwis
 • Lytis:Vyras

Parašyta 19 gruodžio 2020 - 10:00

dar keleta ismoku

 

we9xNSR.png


 • 0

#6 aiwis

aiwis
 • Lytis:Vyras

Parašyta 11 sausio 2021 - 08:28

dar keleta ismoku

 

3JCgMNm.png


 • 0
Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas