Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

OCTAI - nestandartinis projektas


Temoje atsakymų: 1

#1 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 03 gegužės 2022 - 02:44

Sveiki,

netyčia aptikau tokį projektėlį, vadinasi OCTAI. Kol kas dar tik aiškinuosi, kaip viskas veikia. Pasiskaitinėjau internete reviews atrodo kol kas viskas gerai su juo.

 

Taigi, ką reikia daryti.

 

Užsiregistravus reikėtų įdėti savo lėšų į šią programą, kad pradėti investavimą. Man pasisekė aš gavau nemokamai beveik 15$ (vadinami assets). Bet pasiskaitęs gerų atsiliepimų investavau savo 100€ iš binance.com

Jeigu kas rimtai susidomės - galėsiu parodyt, kaip persivesti pinigų iš binance į projektą.

Įsidėjus pinigų (assets) spaudžiate apačioj "tansaction hall" ir tada mėlyną mygtuką "Immediate competition for orders".

Ten spaudžiat next ir comfirm. Ir taip kol sunaudosit assets iki minimalaus balanso, t.y. 5.

Tada laukiat dvi valandas, kol grįžta assets su pelnu į sąskaitą ir vėl viską kartojam nuo pradžių.

 

Nuorodos:

Prisijungti čia: https://www.otcai.co...ter?code=959434

Telegram grupė: www.t.me/Barron_OTC_999 (aš ją naudojų, nes esu jo grupėje, gal ir jus priims)

Kaip pasipildyti sąskaitą: www.youtube.com/shorts/Y12woJjmHG8?feature=share


  • 0

#2 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 03 gegužės 2022 - 09:06

Nesupyk, bet nei esi garantuotas, kad tuos pinigus atgausi pats, nei tu siulyk kitiem investuot. Gausi savo ismoka tada rasyk,


  • 0



Atsakyti



  


Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas