Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Primary-Funds.com


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 16

#1 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 birželio 2010 - 06:05

NuotraukaTai naujas HYIP sponsorius. Moka 135% po 7 dienu. Minimali investicija - $5, maksimali investicija - $1000 .Man adminas dave labai idomu pasiulyma surinkti 15 refu per 48 valandas ir gausiu 50$Ismoka irodyma is sio HYIP tureciau gauti rytoj tada ir irodyma idesiu. Siuo metu reikia tiesiog greitu registraciju :)Registracija CIAKadangi HYIP tai dideles rizikos puslapis negaliu garantuoti kad viskas pasiseks bet pazadu jei gausiu 50$ premija visiems kurie uzsiregistravo atsilyginsiu. Primary-funds adminas pazadejo ~ kas valanda sekti mano saskaita ir kai surinksiu refus zada sumoketi. :)
  • 0

#2 Karabasas

Karabasas

Parašyta 13 birželio 2010 - 06:09

Aš ir norėčiau tokio pasiūlymo. :) :) Tuoj užsireginsiu.
  • 0

#3 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 13 birželio 2010 - 06:48

Po kiek mums pinigų padalintum tuo atveju,jeigu ir tu pats gautum 50$. Tikiuosi,kad ne po 10 centų,be 1$ nieko nebus :).
  • 0

#4 lyderis2

lyderis2

Parašyta 13 birželio 2010 - 06:52

Užsiregistruočiau aš ir, bet neturiu RL pinigų. Weno, gal tu turi ir galetum pakeist? Aš tau į PP pervesčiau $10, o tu man į LR 10.
  • 0

#5 evitkus

evitkus

Parašyta 13 birželio 2010 - 06:58

Užsiregistravau. Nick: evitkus. Vardas, Pavardė: Edvinas Vit.
  • 0

#6 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 birželio 2010 - 07:13

Lyderi siuo metu as pats LR irgi neturiu. Manau jei gausiu galesiu pakeisti. Dekui kas uzsiregino.
  • 0

#7 wase99

wase99

Parašyta 14 birželio 2010 - 12:02

As irgi uzsiregistravau :) Kiek referalu esi surinkes?
  • 0

#8 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 14 birželio 2010 - 10:19

Turiu 14 refu. Dauguma nusipirkau earnmoneyspace forume.. :)
  • 0

#9 Karabasas

Karabasas

Parašyta 14 birželio 2010 - 10:24

Einu admin'ams paskųsiu, kad taisykles pažeidi. :woohoo: :laugh: Juokauju aišku...
  • 0

#10 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 14 birželio 2010 - 01:12

Na jei reikia pagalbos, prisijingsiu ir aš tada :)Pastaba visiems: Nebūtina engti weno ir reikalauti iš jo pinigų. Tai yra jo pasirinkimas. Jeigu norės tegul duos kažkiek, jeigu nenorės, tegul neduoda... Niekada nereikia skaičiuoti svetimo turto ir kiek kažkas gaus naudos nuo tavęs. :dry:
  • 0

#11 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 birželio 2010 - 03:28

Justinai,supratau,kad čia man taikai savo žodžius,bet pavydas - natūralus dalykas: užeina,praeina :).
  • 0

#12 ledux

ledux

Parašyta 25 birželio 2010 - 01:30

Nu gerai refai tai refai bet man idomu ar weno gavo pelno is investicijos?
  • 0

#13 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 27 birželio 2010 - 07:30

negavo nieko weno, scamas sitas HYIP. Niekaip nepavyko rimciau susisiekti su primary-funds adminu kai surinkau tuos refus...
  • 0

#14 neocermus

neocermus

Parašyta 28 birželio 2010 - 01:15

Ką reiškia "rimčiau"? Dantis išmalti? :)
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 birželio 2010 - 03:23

neocermus parašė:

Ką reiškia "rimčiau"? Dantis išmalti? :)

Nu as bandziau su juo kalbetis, bet jis kazka neaiskiai paraso ir atsijungia is online..
  • 0

#16 Karabasas

Karabasas

Parašyta 28 birželio 2010 - 03:44

Bet tai drąsus žmogus, bent prisipažįsta, kad nemokės pinigų. :) Gavau jau du emeilus nuo jo."Hello, dear Primary-Funds member, I know you are angry on my,there is no secret that Primary-Funds is no longer paying,but I can help you, I'm searching for new partners, I can teach youhow to run hyip, how to manege it, contact me on this email if you areinterested, if you want to be my partner in my next hyip, or run yourown. This is unique opportunity.Regards, Brandon!"ir..."Hello, I'm sorry that Primary-Funds has closed,but I can give you fantastic opportunity to run your own hyip,or by partner on my next hyip, contact my, if you are interested.Regards, Brandon."Ieško mat partnerių... :)
  • 0

#17 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 28 birželio 2010 - 08:06

As irgi gavau tuos du emailus ir parasiau jam tai sake, kad jei nori buti partneris turi tureti daug pinigu :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas