Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

mirtisee


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 07 liepos 2010 - 07:55

Sveikikaip ir visi bandau laimes ir papildomo saltinio ieskoti internetu ir po maza zingsniuka judu i prieki,cia kaip ir visur reikia darbo uz dyka niekas neiko neduoda taigi kaip matau daugelis is jusu naudoja tuos pacius metodus ir saitus, bet radau ir tokiu kurie cia nepamineti, o ta prasme as pati juose daluvauju ir renku $ tad pameginsiu pasidalinti su jumis savo ziniomis ir gal dar turesite savo sasaitoja papildomu $As esu is lietuvos.. gimiau ir augau vienur, praktiskai ir dazniausiai esu sostineje..Pomegiai, gera nuotaika, verslas :D nenorekit visko is karto.. paskui nebus ka pasakyti :)
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#2 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 12 rugpjūčio 2010 - 11:34

Nemegstu daug apie save pasakot, kas mane pazysta tai zino kas as ;)Siaip gyvenimo esu vetyta ir metyta, ir uzgrudinta :DNeweltui esu mirtisee ;) cia galiu pasigirti :blush: mano kaip ir antras vardas, o tiksliau klycka netgi mano, kuria gavau dar budama pacanke mokyklos usole :silly: tad ir prilipo iki siol taip ir likau mirtisee, netgi naujai sutikti zmones nezinodami mano wardo, isisreiskia o tikra mirtisee ;) o siaip nesigiriant esu dar keletos onlininiu zaidimo GO :silly: seimynine padetis: netekejus, vyras issiustas i uzsieni, waikai palikti kaime pas diedus prieziurai,.... darbas: kaip ir daznas lietuvis- bedarbe bent jau kol kas ...materialine padetis: turiu banko ssaskaita banke :) :P iswaizda: 90/60/90 :Dmegstamiausia sporto saka: "pilvo tenisas"automobilis: BMWpomegiai: myliu masinas labaiu nei vaikinus ;)ir utopija- tapti mlm ;) tak wot kak
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#3 neocermus

neocermus

Parašyta 13 rugpjūčio 2010 - 12:12

Kas čia per nesveikas narcisizmas?
  • 0

#4 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 13 rugpjūčio 2010 - 10:19

kodel nesveikas?
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#5 neocermus

neocermus

Parašyta 15 rugpjūčio 2010 - 11:55

Idomus dalykas save pasikomentuoti po mėnesio laiko. Ir dar daugiau info apie save mestelt :D
  • 0

#6 JOBIE

JOBIE

Parašyta 18 rugpjūčio 2010 - 11:10

originalu pats geriausias komentaras ;) :) :woohoo: :woohoo: :) :lol: apie save tai komentaras is savo paciu lupu
  • 0

#7 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 20 rugpjūčio 2010 - 11:16

nu juk nereikia wiska pateikti is karto :lol:
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas