Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

sms credit


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 misskity

misskity

Parašyta 26 gruodžio 2010 - 12:22

sveiki, jei turit 19 metu, siulau uzsiregistruoti sms credit ir gauti 11lt, turite tureti sved banko saskaita, susidomeje rasykit i skype draugezz
  • 0

#2 wase99

wase99

Parašyta 26 gruodžio 2010 - 05:46

11 litų? Man šendien koki 6 žmones siūlė 20 :)
  • 0

#3 misskity

misskity

Parašyta 29 gruodžio 2010 - 09:36

jei siulysiu 20 dar is savop kisenes primoket turesiu,tikriausiai jie daug pinigu turi:blink:
  • 0

#4 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 29 gruodžio 2010 - 10:33

deja 20lt perveda jai prisiregini ;) man ir ta siule padruske gavo iskart perveda ref bona ;)
  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#5 misskity

misskity

Parašyta 01 sausio 2011 - 04:10

tarkim tu per mane uzsiregistruji, as tau 20 persiunciu, tai man reik dar damoket persiuntimo islaidas, tai ar nauda?manau bet kokia suma gerai,kai reik pinigu ir tokia suma tinkama, beje keliu suma iki 15lt :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas