Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

mybrowsercash.com (lengvas darbas)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 137

#61 NoyzLT

NoyzLT

Parašyta 26 vasario 2012 - 09:44

http://www.talkptc.c...p?topic=34075.0 va jums išmokos. :)
  • 0

#62 Nelis1

Nelis1

Parašyta 26 vasario 2012 - 03:53

Na sudomino mane... Reik ir man prisijungt prie jūsų, tik referralu niekada nesurandu aš.
  • 0

#63 epuse

epuse
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 gegužės 2012 - 06:47

Sveiki, nusprendziau prikelti sia tema, nes pats siuo reikalu pradejau uzsiimineti pries koki menesi. Norejau paklausti kaip jum sekasi, kiek esat investave. As pvz. nieko neinvestavau (norejau viska pradeti nuo 0) ir jau turiu 1 rsh, taciau pastebejau, jog nieko neinvestavus, sunku greitai pasiekti didelias sumas. Todel visus kvieciu rasyti savo atsiliepimus bei pasiulymus apie si uzdarbio buda.
  • 0

#64 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:00

Na šiaip viskas ten gerai, tik tų pakeitimų daug buvo, dabar nelabai sulaukiu nusipirkt RS, nes rašo laukt iki 24d. reikia, bet kai ateina ta diena ir vėl pratęsia... Gal dėl to, kad aš free narys. Dar nepatinka, kad ilgai siunčia pinigus, laukiu išmokos jau savatię. Bet manau visai geras uždarbio būdas. O dėl investavimo - taigi aišku, kad kuo daugiau investuosi - tuo daugiau uždirbsi. Nuo nulio bus labai sunku kąnors uždirbt ir teks ilgai laukti.
  • 0

#65 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:04

aš nesuprantu kaip čia maigyti ar tiesiok raikei ta programa pilikus but ?
  • 0

#66 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:10

Sveiki, esu investaves 20$, nusipirkau 4 RS, seniau jie kainavo 5$, o dabar 5.5$ ir dirbdavo 60d, dabar 75 :) surinkau tus 20$, issijemiau. Investuotus pinigus atgavau, tai nebera didelios baimes, kad tinklapis gali uzsidaryti. Dabar jau turiu 11 poziciju, i para uzdirbu ~1.3$ ir viska dedu i RS. Esu free narys, RS reikia pirkti tada, kokia diena parasyta, ir 12:00 ju laiku - 19:00 musu laiku. Mano drauge taip pat pradejo dirbti, ir jei visai gerai sekasi, nieko neinvestavusi jau turi 2 RS ir 2$ balanse :D
  • 0

#67 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:14

aš nesuprantu kaip čia maigyti ar tiesiok raikei ta programa pilikus but ?


prasau atsakikit i ši klausimas :)
  • 0

#68 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:32

prasau atsakikit i ši klausimas :)


Reikia įsirašyti tam tikrą programėlę, kuri dešiniam apatiniam kampe išmeta reklamas, jas paspaudus užkraunamas reklamos puslapis su default naršykle. Tada palauki kelias sekundes ir gali išjungt. Viskas.

Aš investavęs esu 60$, bet jau atsipirko. Buvau ir narystę nusipirkęs, bet grįžau prie free, nes iš referral'ų nėra naudos.
  • 0

#69 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:34

Reikia įsirašyti tam tikrą programėlę, kuri dešiniam apatiniam kampe išmeta reklamas, jas paspaudus užkraunamas reklamos puslapis su default naršykle. Tada palauki kelias sekundes ir gali išjungt. Viskas.

Aš investavęs esu 60$, bet jau atsipirko. Buvau ir narystę nusipirkęs, bet grįžau prie free, nes iš referral'ų nėra naudos.



aišku supratau
  • 0

#70 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 20 gegužės 2012 - 10:35

prasau atsakikit i ši klausimas :)


Parsisiunti programa ir ja instaliuoji ir ji automatiskai išmetinės reklamas darbalaukio apačioje, dešinėje. Ir tau tereiks paspausti ;)

O aš viska pradėjau nuo nulio. Be rs i dieną uždirbu min 10 centų pats suminkau tiek. Esu jau gavęs išmoka virs 20 usd ir dabar šio metu laukiu kitos išmokos. šio metu dirba pas mane tik 15 rs, šiaip laikau max 20 kaip free member, bet kad jų nebeina benusipirkti kada nori :) Balance turiu 44,6 usd bet laukiu išmokos, o likusius atsidejas RS :)
  • 0

#71 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 20 gegužės 2012 - 11:32

dar turiu viena klausima o butina ta reklama uždaryt gausiu kita reklama jei ta bus ne uždaryta ? na paspaudžiu ant reklamos pakrauna je ir ne uzdarau gausiu kita reklama ?
  • 0

#72 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 20 gegužės 2012 - 11:40

dar turiu viena klausima o butina ta reklama uždaryt gausiu kita reklama jei ta bus ne uždaryta ? na paspaudžiu ant reklamos pakrauna je ir ne uzdarau gausiu kita reklama ?


Taip, gausi.
  • 0

#73 skrabis

skrabis

Parašyta 21 gegužės 2012 - 08:25

Viskas su tuo projektu kaip ir gerai, geras uzdarbio budas, bet nepatinka, kad taip ilgai siuncia ismokas, nes dabar vienos išmokos laukiu jau 11 darbo dienu jau trečia savaitė eina, graudu. O support'as nieko gero ir nepaaiškina tik laukit ir viskas, o kada galiu tikėtis gauti išmoka tai nė žodelio :angry: Esu FREE narys, tai gal dėl to ir tenka tiek laukti, nors jau trečia išmoka užprašiau, idomu :unsure:
  • 0

#74 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 gegužės 2012 - 11:07

as tai uždejau auto cliker per nakti tai 1$ gavau :D
  • 0

#75 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 gegužės 2012 - 12:42

koki auto clickeri?
  • 0

#76 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 gegužės 2012 - 02:10

koki auto clickeri?



http://www.murgee.com/auto-clicker/ va koks cliker :D
  • 0

#77 epuse

epuse
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 gegužės 2012 - 06:21

Na smagu kad visi sekmingai isisuke i si reikala. As esu pastebejes, kad kai paspaudi ant reklamos, nereikia laukti keliu sekundziu, nes iskart priskaiciuoja pinigus. Galit ir patys pabandyti, tereikia but atsidarius Home skilti ir paspausti reklama ir tik jai uzsikrovus, perkrayti puslapi ir pinigai jau bus priskaiciuoti.
  • 0

#78 skrabis

skrabis

Parašyta 21 gegužės 2012 - 06:59

Katik gavau trečia išmoka :D
  • 0

#79 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 21 gegužės 2012 - 07:06

Katik gavau trečia išmoka :D


idek jei nesunku ?
  • 0

#80 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 21 gegužės 2012 - 11:05

Man dar antra siuncia... ir jau galiu trecia sakytis :/
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas