Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Vippromotion


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Snekutis

Snekutis

Parašyta 14 kovo 2012 - 09:50

Geras ir mokantis rusų sponsorius, lygiai toks pats Seosprint kas jame dirba, tik kad čia yra mokama ne rubliais, o usd. Man šitas puslapis tinka labiau tuo, kad moka į webmoney ne vmr o vmz. Tiems kurie moka rusų kalba tikrai galima ir per dieną nemazai surinkti atliekant užduotis, skaitant laiškus, peržiūrint nuorodas.
Jame yra keturių rūšių uždarbis: nuorodų peržiūrėjimas, laiškų skaitymas, testų atlikimas ir užduočių vykdymas. Įkainiai nedideli, nuorodų tikrai daug ir jos nuolat atsiranda naujos.
Išmoka į: LibertyReserve, AlertPay, WebMoney, LiqPay.
Išmokėjimo laikas: akimirksniu
El. paštu atsiunčiamas PIN kodas, kurį naudosite, gaunant išmokas, taip pat patvirtinant savo asmeninius duomenis. Norint gauti procentus nuo referalų, reikia įgyti statusą "Рабочий", t.y. užpildyti "Мои личные данные", patvirtinti telefono numerį kodu, kuris ateina į telefoną žinute.

http://www.vip-prom.net/?ref=222116


Ačiu kas registruojatės per mano nuorodą.
  • 0
Norėdamas turėti tai, ko niekada neturėjai - turi pradėti daryti tai, ko niekada nedarei.

#2 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 kovo 2012 - 12:58

Aš čia dar dirbu, kol surinksiu dolerį :). Man labiau patinka SeoSprint. VIP Promotion - to pačio admin'o antras sponsorius.
  • 0

#3 Snekutis

Snekutis

Parašyta 14 kovo 2012 - 03:40

Aš čia dar dirbu, kol surinksiu dolerį :). Man labiau patinka SeoSprint. VIP Promotion - to pačio admin'o antras sponsorius.

Aš irgi dirbu abiejuose. O kodėl dirbi tik kol doleri surinksi, šituose saituose pasižiūrėjau labai greitai renkasi. Man pastoviai reikia wmz todėl daugiau dėmesio skiriu šitam saitui.
  • 0
Norėdamas turėti tai, ko niekada neturėjai - turi pradėti daryti tai, ko niekada nedarei.

#4 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 14 kovo 2012 - 03:59

Man šitame lėčiau pinigai renkasi, pasiliksiu tik viename.
  • 0

#5 INGRIDA1023

INGRIDA1023

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 3.063 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 17 balandžio 2012 - 04:07

Pasiimkit penkis centus. Labai lengva užduotis: http://www.vip-prom....2c98d2241d72ce0 .
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas