Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

wap zaidimas :)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 gegužės 2012 - 05:03

Sveiki tai va na tipo sukūriau wap zaidima :D dabar kuriu tikra ne iš wy.lt :D kuriu gera skripta bet kolkas galit ir cia pabandyt užsidirbti pinigu :) Ką jums reiks padaryti užsiregistruojate galit apsižvalgyti arba eiti i " Mišką" skinti nuo pinigu medžiu tada nuskintus pinigus reikės išsikeisti mieste "keitykla" tuo pinigus bus galima išsikeisti i realius pinigus. Jus susitaupote 500(žaidimo pinigu) parašote man i pm kad norite išsikeisti pinigus su pm atsiunčia savo paypal varda ir kartu pinigus(žaidimo) Tada aš jums atsiusiu per paypal pinigus :)

500=00,02 cento $
1000=00,04$
1500=00,06$
(ir taip toliau)

REGISTRACIJA http://cashonwap.wy.lt Yra vienas trukumas google chome ir Mozilla Firefox ne atidaro šito puslapio. Atidaro tik opera arba per telefoną


cia galit atsisiunti opera http://www.opera.com...s=true&sub=true

gero žaidimo :) Mano žaidimo vardas epic



Pridėjau loterija :)


Čia galima laimeti reliu pinigu :)

Loterijos balance yra 00.06 $
--------------------------------------
Informacija galima pirkti loterijos bileta per paypal , aletrpay sąskaitas bileto kaina 00.02 $.
Iš viso galima pirkti 3 biletus kaip pirkti atsiuncian man pinigus per paypal arba alertpay nusiunte
pinigus parasot per žaidima kelinta valanda atsiuntet ir per kur ir kiek. Kai atsiusit pinigus
juos pridesiu prie loterijos balanco. Ir busite paroditas loterijoi :)
--------------------------------------
Apie loterija pvz: jus nusiperkat 2 biletus, aš pasidaru lapelius su vardais kas pirko bileta kuris
pirko bileta du kartus jam padarau du lapelius sumaišau visu žaideju lapelius ir traukiu kuri iš
traukiau tas laimi. Bet dar yra vienas dalika dar idedu
viena tuščia lapeli per ji gali niekas nelaimeti bet pinigai ne dinks liks loterijos balanse kita
diena bus galima laimeti didesne suma. Loterija viksta kas 24 valandas viena karta :) Sėkmės tikiosi
žaisit loterijoi
  • 0

#2 juraska

juraska
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 gegužės 2012 - 05:14

Kodel neatidaro per standartines narsykles?
  • 0

#3 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 gegužės 2012 - 05:20

Kodel neatidaro per standartines narsykles?



Nežinau jokio wap žaidimo ne atidaro
  • 0

#4 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 09 gegužės 2012 - 05:47

Žais bankas rakio žaidimo ?
  • 0

#5 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 gegužės 2012 - 08:34

Žais bankas rakio žaidimo ?


nesupratau ka pasakei?
tai jau mokesi pinigus siame zaidime ar cia tik pavizdys?
  • 0

 
 

 


#6 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 11 gegužės 2012 - 01:56

nesupratau ka pasakei?
tai jau mokesi pinigus siame zaidime ar cia tik pavizdys?


Taip mokesiu :)
  • 0

#7 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 18 gegužės 2012 - 10:40

atnaujintas žaidimas :)
  • 0

#8 masa123

masa123

Parašyta 22 gegužės 2012 - 05:41

nesamone akd su firefox neatidaro;/
  • 0

#9 suzukki

suzukki
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 22 gegužės 2012 - 05:48

ai i šiungau šita game :D gal kam rieke perduosiu už kokius 6 $ 1su puse mėnesio galioje :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas