Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

MarketGlory - pinigai už žaidimą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 181

#21 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 01:02

Kaip ir cia lygiai toks pat


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#22 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 01:20

Labai nepergyvenk mažą dalį jo mokesčių gauni ir tu :) (jis mano referalas :)

Justai jei tik kas neaišku gali klaust manes ir per žaidimo pm ir čia savo forume pakankamai dažnai permetu viską akim tikrai atsakysiu tą pačią dieną :)

 

Sensation čia jau kelis mėnesius sukasi gali patvirtint kad neblogai ir aš viską ten suprantu nors ir netaip ilgai ten sukuos :)

Mantsvai as ne kelis menesius sukuos o 8 :D kelis menesius as be pagalbos nagrinejau zaidima, padurniuodavau, o paskui pradejau uzsiimti rimtai :) dabar dar i arena ilindau :) tik galvoju N2 laikytis (gerokai paprasciau) ar i N3 brautis (sudetingiau issilaikyt)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#23 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 05 sausio 2014 - 01:40

Manau ateity ir as eisiu i arena bet irgi aukstai nelipsiu :D kad nereiktu daug laiko skirt :D

 

na o del menesiu matyt busiu sumaises su kazkuo :D kazkaip buvau isitikines jog 3 menesius zaidei kai as uzsiregistravau :DDDD

 

O i karus nesiruosi? broliui vakar is norvegijos i lietuva atvariau greitaeigi lektuva tai jis po europa pakeliavo keletą karų aplankė 4 medalius paseme ir isejo i pliusą (aišku pliusas bus jei medalius parduos) :D


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#24 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 01:47

Del arenos tai nera reikalo lipt aukstai :) N2 jau atsipirkineja neblogai palygint su islaidom, tik reikia tada suderint ref kovas su arena, man sudetinga derint bet iseina :) bendroj sumoj sudejus uzdarbi tai i minusa nenueisiu :) o tiem kas gali nuo ryto atlikti ref kovas o vakare (tiksliau nakti) arena tai N3 laikytis vieni juokai ir pinigai didesni gaunas :)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#25 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 05 sausio 2014 - 02:09

cia kaip ir visur kuo daugiau laiko gali skirt tuo didesnes pajamos


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#26 nedaxx

nedaxx

Parašyta 05 sausio 2014 - 03:58

Taip pat kaip kuo daugiau gali investuoti,tuo daugiau uzdirbsi.
  • 0

#27 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 11:35

Na del investavimo tai du variantai :) arba gerai apgalvojus ir sudeliojus viska galima su minimaliom islaidom pasiekt max, svarbiausia nedaryt staigiu sprendimu (kurie aisku pasiteisina kartais) arba staigiai mest pinigu kruva ir laukt kol kazkas atsipirks (gali prireikti labai ilgo laiko)
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#28 tavosefas

tavosefas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 07:23

pries kovas galit nusipirkt pieno hq, ir/arba maisto hq (maistas suveikia tam tikromis valandomis), atsiperka.


  • 0

#29 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 07:50

dabar dar vienas dalykas kuri seniai stebiu ir kas tikrai nera labai gerai, tai dauguma stengiasi zaisti kas sau, aisku cia zaideju reikalas kaip kas nori tas taip zaidzia, bet norint pasiekti rimtu rezultatu reikia kurtis i komandas ir bendrai kazka daryt, kad nei vienas neliktu nuskriaustas ir tokiu budu bus uzdirbti pinigai


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#30 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 05 sausio 2014 - 08:22

Jo su komanda daug lengviau tada susiorganizuoji kas ka gamins vienas zaliavas kitas is jo tas zaliavas superka ir gamina tolimesni produkta taip iki galutinio ir visi turi ka gamint ir kam parduot gaunasi toks saugus biznis, tik aisku reikia siek tiek produktyvuma pasikelt. Gaila kad norvegijoje esu  :D galetume jungtis :)


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#31 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 05 sausio 2014 - 09:16

Pritariu jums, tokiame žaidime tikrai nepasieksi daugiau žaisdamas individualiai, todėl reiktu kažkaip sutraukti daugiau žmonių prisijungti prie šios temos, kurie žaidžia marketglory. o jų yra netiek ir mažai kiek šiandien pažiūrėjau.  Beje, kur rodo info apie mūsų šalį, ką reiškia tie skaičiai Citizens:535 ir Residents: 534 ? kažkaip nesitiki, kad tiek Lietuvių žaidžia


  • 0

#32 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 05 sausio 2014 - 10:21

a tiek tikrai nera daug uzsiregistravusiu ir nebeuzejusiu, is mano 16 referalu zaidzia 4 ir plius vienas kuris  retkarciais uzeina tai is situ galima iskart puse numest ir sakyciau netgi dar daugiau

 

Citizen pilieciu skaicius

 

o rezidents jeigu neklystu tai siuo metu esanciu sali, siandien vienas musiskiu berods i graikija iskrido :)


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#33 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 10:37

Mantsvas teisus :)

Citizens tai prisiregistravusiu Lietuvoje skaicius (aktyvus ir neaktyvus)

Residents tai esanciu lietuvoje skaicius (jei kas isvyksta tai skaicius mazeja, o jei atvyksta dideja)

 

Siame zaidime veiksmas vyksta ne tik lietuvoje, gali isvykti i kita sali ir ten apsipirkti (galima pirkti tik gatava produkta pvz. drabuziai maistas) gali kitoje salyje kovoti ref kovose negali tik dirbti ir t.t.


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#34 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 05 sausio 2014 - 10:43

Ir atsidarius imone ne savo salyje jus turite i nuvykti i ta sali kurioje yra ta imone kad pirkti zaliavu (jeigu jos reikalingos) produktui gaminti. Pvz mano atvejis. Esu uzsiregistraves norvegijoje bet turiu 2 imones lietuvoje 1 gamina raw milk siam produktui jokiu zaliavu nereikia tad problemu nera, bet turiu ir Cheese kompanija (surine). Tai tam kad pagamint suri man reikia 125 raw milk o juos man reikia nusipirkt is imones saskaitos tai as galiu padaryt budamas norvegijoje tik is global market kur kaina labai aukšta, todėl man tenka kartą per savaitę atvažiuoti į lietuvą kad kompanijai užpirkti žaliavų nes lietuvoje jos pigesnės nei Global markete.


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#35 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 05 sausio 2014 - 11:52

Zaidimo akcijos jau po 0.88 euro :) dar siadnien ryte buvo 0.78 zaibiskai pakilo

Goal tycoon akcijos pradzioje buvo po 0.35 dabar po 0,55 kai startuos pilnai zaidimas gali buti panasi situacija


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#36 nedaxx

nedaxx

Parašyta 06 sausio 2014 - 12:00

As dabar esu Amerikoje,su vienu kitu letuviu,tai mes abu taip ir darysim kaip saket,kursim bendrai viska ta prasme tarpusavi susiesim firmas,tieksim zaliavas vienas kitam.
O akciju kaina pakilo,nes tas ju kazkoks balansas tuoj pasieks 10k,beje ant goaltyccon koks jusu team scoring?ji raso tactics skiltyje?
  • 0

#37 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 sausio 2014 - 01:33

Na futbolo as nezaidziu :) paspaudinejau nelabai supratau, nors ir nesigilinau labai, tai akciju nusipirkau pigesniu ir ziuresiu kas darysis, uztenka man ir MarketGlory.

Na cia vienas tai isprotejo visai 26 darbo vietos vienoje imoneje ir 13 kitoje, na dabar eile susidarys kaip reikalas kol atsisuks laisvos vietos. Ziauru, nors butu pasitares su kuom nors geriau pora kitu imoniu atidares


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#38 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 06 sausio 2014 - 01:51

Jo cia lietuviam pasiko panosej :D 250 euru investavo ir istaske neracionaliai :D

 

Scoringas pas mane 19,52


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#39 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 sausio 2014 - 12:35

Norejau vieno dalyko paprasyti naujoku kurie prisijungia, panagrinekit daugiau zaidima, o ne viena karta paspaudus work daugiau nesijungti, jei kazkas neaisku ar nieko nesuprantate rasykit cia arba man i PM, paaiskinsiu ka ir kaip daryti.

 

Nes jau kokie 6 tokie yra kurie paspaude po viena karta dirbi, pamate 0,08Lt ir issigande pabego :) patikekit cia tik pirmi centai paskui viskas kyla aukstyn


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#40 nedaxx

nedaxx

Parašyta 06 sausio 2014 - 12:59

as ant goaltyccon buvu pasiekas 22.5 scoring team.


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas