Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

MarketGlory - pinigai už žaidimą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 181

#81 stakles

stakles

Parašyta 29 sausio 2014 - 07:46

kaip kam sekasi žaidime ? ;) 


  • 0

#82 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 30 sausio 2014 - 12:47

Puikiai. Kompanija juda pirmyn produktyvumas auga dienos uždarbis auga refai po biški pradeda judėt nors tiesiogiai su nei vienų jų kolkas nedirbu nes nei vienas nesusisiekė dar su manim :)


  • 0

#83 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 31 sausio 2014 - 10:14

Puikiai. Kompanija juda pirmyn produktyvumas auga dienos uždarbis auga refai po biški pradeda judėt nors tiesiogiai su nei vienų jų kolkas nedirbu nes nei vienas nesusisiekė dar su manim :)

Siulyciau paciam susisiekt ir pasiulyt pagalba :) gal net nezino kad toks kaip masteris egzistuoja :D


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#84 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 sausio 2014 - 10:23

Kad neturiu kaip susisiekt kadangi dauguma referralų gavau iš banerių reklamų. Neturiu jokių jų kontaktų :(


  • 0

#85 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 31 sausio 2014 - 11:36

Kad neturiu kaip susisiekt kadangi dauguma referralų gavau iš banerių reklamų. Neturiu jokių jų kontaktų :(

per žaidimo paštą...

 

 

 

Rytoi vyksta rinkimai! Nepamirškite balsuoti. 

 

Norėčiau paagituoti balsuoti už tuos kurie žino ką daro ir žaidžią ne menesį ar du. Pats balsuoti negaliu (nes esu norvegijoje) bet jei galėčiau tai rinkčiausi iš šių kandidatų

 

Narkozė - dažnai suteikia pagalbos kitiems, žaidime jau labai seniai daugiau nei 1,5 metų. Sugeba palaikyti tvarką darbo rinkoje, susitvarko su užsinieciais keliančiais algas ir dažniausia yra tas, kuris rupinasi Lietuva

 

Sensation - Todėl kad mano masteris :D ir šiaip ilgai jau žaidžiantis

 

Guzikas - Dar vienas patyręs žaidėjas, suprantantis kaip veikia žaidimo rinka ir kodėl viskas yra kaip yra. taip pat kartais suteikiantis pagalbos. 


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#86 DraKill

DraKill
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 31 sausio 2014 - 11:43

A jopsikmat gi gera mintis. Kaaaaaaai man dabar gėda kad pats nepagalvojau :D. Žiauru......

 

O dėl rinkimų tai pritariu Mantsavui. Narkozė kolkas turėtų būt nr. 1 pasirinkimas. Jei nebalsuosit už jį tai balsuokit už mane. Kažkam juk reikia palaikyt protingus sprendimus gyvus :). PM nenorėčiau būt bet patarėjo vietos neatsisakyčiau :)


  • 0

#87 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 31 sausio 2014 - 05:39

Na taip rytoj rinkimai, esme yra tokia, kad as islauksiu vos ne iki paskutines minutes ir ziuresiu kas bus o tada bandysiu rinktis ka daryti :) (nes vienas balsas daug ka lems, o is mano puses bus du balsai)

Mantsvas teisus del Narkozes ir Guziko, as ranka siek tiek pridejau prie politikos del darbo kainos :) jei kas neskaitet dabar laikrastis kol kas prie TOP ARTICLES pats pirmas.

Pasakysiu tik viena dalyka stenkites balsuot uz tuos kurie zino ka daro, nes paskui gali tekt srebt kose kai nebesureguliuosim darbo kainu (ypac jei atsiras atidaranciu imones is kitu saliu).

As labai gerai atsimenu viena dalyka kai Guzikas ir Narkoze praleido rinkimus ir ju ten nebuvo, turejom problemu tada su keitimu is gold i litus.

Taip kad rinktis palieku spresti jums ;)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#88 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 vasario 2014 - 12:55

buvau apleides si zaidima neseniai vel pradejau zaist.gerai kad yra si tema, pagelbejo man isigilinti i zaidima:)

kas turejo akciju turejo gaut euro centu 10000 pasieke per 9 dienas :)


  • 0

 
 

 


#89 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 01 vasario 2014 - 09:58

Pagamino man pirmuosius laikraščius, tik kažkodėl neina jų parduoti. Ivedu kaina 0.1LTL, spaudžiu sel, bet niekas nevyksta. Kaip suprast ? :) 

3dcf1b808be5db1bf887ccece0bd024d.png


  • 0

#90 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 vasario 2014 - 10:42

justinai dabar kai jau turi laikrasciu, reikia atlikineti veiksmus kuriuos as anksciau aprasiau ;) jei viska gerai padarysi laikrastis atsiras prekyboje


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#91 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2014 - 01:44

Supratau kur buvo klaida, Pasirodo laikraštį rašyti reikia poto  kai jį pagamina iš popieriaus, o aš dariau priešingai. Pirmiau buvau jį pasirašęs ir publikavęs, o tik vėliau išspausdinau ir matomai todėl jis niekaip nesirodė prekyboje. Dabar jau viskas OK, pirmasis Edarbas.net laikraštis jau prekyboje. talpinsiu jame Edarbas.net jūsų publikuojamas temas apie įvairius uždarbio būdus. Būtų gerai, kad negailėtumėt ir palaikinti Edarbas.net laikraštį, nes tai būtų kartu ir savotiška reklama šiam forumui :)


  • 0

#92 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2014 - 05:10

Pagamino man pirmuosius laikraščius, tik kažkodėl neina jų parduoti. Ivedu kaina 0.1LTL, spaudžiu sel, bet niekas nevyksta. Kaip suprast ? :)

3dcf1b808be5db1bf887ccece0bd024d.png

 justai o kur popieriu gaminaisi? tavo laikrastis kaip vadinasi?


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#93 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 vasario 2014 - 05:15

Nepamenu, kur pirkau, o laikraštis taip ir vadinasi. Edarbas.net laikraštis :) Matau jau yra parduotas pirmasis egzempliorius B)


  • 0

#94 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 02 vasario 2014 - 07:06

mirtisee, jeigu ta accounta paziurejau tai tik siandien uzsiregistravai :) tai dar neturesi ko investuoti i imone tai neskubek su laikrasciais pradzioje tiesiog dirbt ir kovok. Na o paskui jau sukaupus kazkiek turto bandyk kurt imone.

 

Ir geriausia registruotis per tokius referalus kaip sensation kurie suteikia pagalbos. Kiek pastebejau uzsiregistravai per admin kuris tikrai nesuteiks pradziamokslio :) 


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#95 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 vasario 2014 - 07:18

Tai mirtisei pasiulymas persiregistruoti ant kuzkurio is zaideju, patikek manimi bus gerokai lengviau ;)


Uzmirsau pridurti :) Kas lietuvoje zaidziate tai nepamirskit nupirke Justino laikrasti paspausti "Vote" ;)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#96 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 vasario 2014 - 07:28

Ir dar paaiskinsiu naujokams kodel gerai butu registruotis per Lietuvos zaidejus:

bet kokiu atveju prisiregistravus jus mokesite 25% mokesciu (dalis eina i Lietuvos biudzeta, kita dalis masteriui), taigi isvada tokia:

tarkim jus prisiregistravote per mane ir mokate dali man ir dali biudzetui Lietuvos, priklausomai nuo sumos as moku savo masteriui (kuris yra lietuvis) ir kita dali valstybei.

O kas gaunasi kai jus prisiregistravote ne per lietuvius: jus mokate dali neaisku kam (pinigai negrizta i niudzeta) kita dalis i biudzta.

Taigi gaunasi taip, kad jus tiesiog issvaistote Lietuvos pinigus, kurie tikrai baigsis ir neaisku ar gausime kita pasalpa :)

Isimtis yra Mantsvas - todel, kad jis atvazineja i Lietuva ir pinigus isleidzia pas mus :)

Taigi mano didele padeka jam uz toki pasiaukojima :)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#97 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2014 - 09:10

Tai mirtisei pasiulymas persiregistruoti ant kuzkurio is zaideju, patikek manimi bus gerokai lengviau ;)


Uzmirsau pridurti :) Kas lietuvoje zaidziate tai nepamirskit nupirke Justino laikrasti paspausti "Vote" ;)

o kaip persiregistruoti?

 

as jau senaiia jame prisireginus, tik turejau lb ilgas atostogas, tai nzn kodel taip suveike


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#98 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 02 vasario 2014 - 09:13

tai gal ir gerai prisiregistravau as sita http://www.marketglo...rofile/mirtisee maciau galvojau kad tu :) pries 5h prisiregistravus :)


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#99 mirtisee

mirtisee

    Forumo senbūvis

  • Moderatoriai
  • 1.054 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Parašyta 02 vasario 2014 - 09:17

tai gal ir gerai prisiregistravau as sita http://www.marketglo...rofile/mirtisee maciau galvojau kad tu :) pries 5h prisiregistravus :)

 jo bet as tik prisijungiau ir tiek, nes as si acc susikurus jau pernai buvau ;) nu anyway...


  • 0

MinePlexBTC / Ragana  / Crypto / Zeniq

________________________________________________________________________

Forumo taisyklės | Help & Questions |


#100 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 vasario 2014 - 09:26

Mirtishe tavo acc buvo istrintas del neaktyvumo, nes tu pradedi nuo nulio, todel taip ir yra. Vis del to siulau persiregistruoti
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas