Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka

MarketGlory - pinigai už žaidimą


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 181

#141 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 vasario 2014 - 01:24

Gavau info kurios man reikejo.
Kaunietis teisus del exp taip padaryti pakeitimai (tik nebesiaiskinau nuo kada) norint gauti bonusa reikia kad zaidejas turetu daugiau nei viena energijos ir turi bent prisijungti viena karta per diena, daugiau nieko daryti jam nereikia. Pakeitimai buvo padaryti del nusiskundimu kad del mazu bonusu kai kuriose salyse zmones negauna bonusu uz aktyvius ref
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#142 kaunietis30

kaunietis30

Parašyta 06 vasario 2014 - 07:21

na matai :) nusiskundimai manau kyla tada kai salis tokios kaip rumunija vokietija usa padaro ref kovu bonusa 1 :) tai senos taisykles netinka plius kiek stebejau tai dirbti iki 11.35 irgi neapsimoka nes jie ten idomiai skaiciuoja ... keleta kartu dirbau 3.15 nakties ir gavau tik uz chemist  o tarkim kai dirbu 23.30 gaunu 2 2.5 nors tie patys referalai prisijunge ir dirba kas dien :) 


Reiskias tau pasiseke ir nuo kazkada yra pakeitimai

dometis reikia dometis o ne rekaut veterane :D


  • 0

#143 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 vasario 2014 - 08:27

na matai :) nusiskundimai manau kyla tada kai salis tokios kaip rumunija vokietija usa padaro ref kovu bonusa 1 :) tai senos taisykles netinka plius kiek stebejau tai dirbti iki 11.35 irgi neapsimoka nes jie ten idomiai skaiciuoja ... keleta kartu dirbau 3.15 nakties ir gavau tik uz chemist  o tarkim kai dirbu 23.30 gaunu 2 2.5 nors tie patys referalai prisijunge ir dirba kas dien :) 

dometis reikia dometis o ne rekaut veterane :D


tai jei jau toks gudrus jauties tai kodel iki galo neissiaiskinai kaip ten su tom valandom kada dirbi ir kada gauni o kada ne tuos exp? Tu kaip sakalas sukeli sumaisti ir sedi krumuose laukdamas kas bus toliau. Jei jau pradejai kazka baik iki galo aiskinti.
Tas darbo laikas pagal tavo parasyma vis dar klausimas nes as dirbu po 24 val ir gaunu uz visus.
Taip kad kai turesi pilna info tada pravesk pamoka apie pakeitimus
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#144 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 vasario 2014 - 08:34

Na kam tiek nervų dėl kažkokių menkniekių. Matau abu pakankamai gerai įvaldę Marketglory ir bereikalo pešatės dėl tikrai neesminių dalykų. Geriau sakykit kur popierius dingęs, jau ilgokai nematau jo prekyboje, ir negaliu laikraščių gaminti :)


  • 0

#145 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 vasario 2014 - 09:36

Viskas baigiu sita diskusija :) Nes baigsis kaip su rusais zaidime :)

O Justinai popieriaus nera greiciausiai del to kad musiskiai gamina knygas kurios praryja visa popieriu kiek zinau tai knygas gamina Narkoze Guzikas Mindaugas Menulelis
O popieriu reikia tada pirkti is global market jei nori pigesnio tai reikia medziot jo ten atsiranda po 0,03 gpld
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#146 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 06 vasario 2014 - 10:04

Arba paprasyti vieno is ju kad siek tiek parduotu kas manau yra realu :)


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#147 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 06 vasario 2014 - 10:06

O kokias firmas patys turit ir ką gaminat ? Nes pvz tavęs Sensation kažkaip nesimato žaidime.


  • 0

#148 Mantsvas

Mantsvas
  • Lytis:Vyras
  • VietaPlunge

Parašyta 06 vasario 2014 - 10:20

Firmas gali pamatyt iejes i musu profilius virsui per paieska.

 

As turiu

Laikrasti Norvegijoje veikia sekmingai ir pelningai

Cow farm - kadangi nieko nekainavo tai nesa pelna bet licenzijos nepratesinesiu nes man visiskai neapsimoka. Dar su imone klaida padariau isleidau apie 4 eurus kad 3 darbo vietas atidariau tai buvo didziausia mano klaida (buvau naujokas ir neklausiau Sensation patarimo neskubeti :D)

 

Toliau turiu 2 mokamas imones

Cheese pradzioje tyliai planavau ja atidaryt bet staiga pamaciau chate jog tuometinis ir dabartinis premjeras rengia tokius pat planus viesai tai jam uz nugaros atidariau pirmiau tai jis nebeatidarinejo. Ilga laika supirkinejau vienas didziaja dali lietuvos raw milk, tai viskas ejosi graziai bet atsirado toks veikejas (ji vadinu Debiloidu :D) Chemist mano konkurentas kuris mano akimis (galbut viska daro gerai bet mano nuomone ne) svaisto investuotus eurus labai neracionaliai. Bet visgi investaves i visa tai apie 100euru jis turetu mane nukonkuruot sioje srityje ir su laiku jam turetu pavykt :)

 

Ir naujausia mano imone kuria atidariau Engine plant. Pelna gaunu nebloga siuo metu bet cia beda kad lektuvu nedaug kas gamiina ir gali but kad produkcija pagaminta stoves markete labai ilgai o gamybai reikes skirti lesu is kitur kad ji nesustotu. 

 

Visur istirinejau rinka pries pradedamas ir maniau zinau viska ko reikia bet turint imone atsiranda tokiu nenumatytu veiksniu kaip konkurentai, zaliavu trukumas, atidarant papildomas vietas veliau pastebi kad ji pradeda prasisukt kas 3 paras ir tas laikas vis ilgeja, nes daugeja darbo vietu daug greiciau nei nauju zaideju.

 

P.S. Sensation turejo bana chate del kazkokiu problemu su Rusais kiek zinau pasikarsciavo siektiek :D todel buvo nelabai matomas


  • 0

Investuokite Į paskolas portale savy-logo.jpg

 

PLAČIAU SKAITYKITE ČIA


#149 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 06 vasario 2014 - 11:15

Na as tai taip pat kelias imones turiu:

Laikrastis su pasibaigusia licenzija :) nors laikrasciu ten dar apie 700 kuriuos galiu isleisti

Stiklas (uz keliu dienu baigiasi licenzija, kuria pratesiu) sita produkta tai visa isperka guzikas ir Narkoze

Vynuoges (gaminu vyninei)

Vynine (cia dirba mano sesuo)

Taip pat pieno imone kuri jau seniai pasibaigus ir atidaryta svedijoje, bet kai ten padare nesamone su darbo kainom tai palikau likimo valiai :)

 

Na Mantsvai del konkurento tai tikrai isigijai :D tik siuo atveju reiktu palinketi jam sekmes. Istikro ta jo padaryta klaida palyginti su taviske tai atomine bomba :D na bet jis sprendzia kaip jam geriau daryt ir jis nori but rimtas konkurentas, o jei nesugebes islaikyt konkurencijos tai gales karuose ar arenoj sunaudot pats :)

 

Na su rusais ten tai kaip anekdote: zodis po zodzio ir eziukas gavo i snuki :D


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#150 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 vasario 2014 - 03:43

Gal kas paaiškins kas per cirkai čia darosi?

Bandau rašyti antrąjį laikraščio numerį, parašau, spaudžiu save, bet neatsiranda joks publish migtukas. Tris kartus bandžiau, štai kaip atrodo:

 

6a1b757a84e6de1423664d61effedf1f.png

Publish datą rodo 0000. Kas čia gali būti ? Laikraščių pasigaminęs turiu, nesuprantu kodėl taip vyksta


  • 0

#151 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 vasario 2014 - 03:48

Dabar kaip yra spausk Preview, spaudi Edit tada Save ir turetu buti apacioje publish


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#152 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 vasario 2014 - 04:00

Kaip aš tik nebandžiau, darau kaip sakei, va koks rezultatas: 

d797d815ad9ce4081c1bd3d792183d1f.png

Jau tris kartus bandžiau perrašyti laikraštį iš naujo, bet tas pats


  • 0

#153 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 vasario 2014 - 04:03

Tu ta pati laikrasti perrasineji? ar nauja rasai? ir ar buvo siandien PUBLISH siandien jau paspaustas?


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#154 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 07 vasario 2014 - 04:13

Vis naują kuriu ir naują tekstą talpinu. Kai paklausei ar šnd buvo paspaustas publish, man rodos supratau kur bėda yra. Aš patį pirmą šiandien parašytą laikraštį Publishinau, bet poto prisiminiau, kad nedarašiau vieno dalyko ir redagavau jį. Matyt todėl jis iškart dingo iš prekybos. Tik dabar tai prisiminiau, kad tavo pamokoje buvo parašyta po publish neberedaguoti, nes dings laikraštis :)

Tai dabar reikia laukti rytojaus, taip ? 


  • 0

#155 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 07 vasario 2014 - 04:37

Butent :) as buvau kazkada ta pati padares :)

Dabar leis tik rytoj nauja leisti


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#156 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 vasario 2014 - 01:11

Na ka euro kursas kyla gan dideliu tempu, jei taip ir toliau tai faktiskai apsimokes sedet arenoj N1 - N2 lygyje, tik pradziai reikia pasitaupyti litu, nes bonusas arenos gan mazas. kai kurie jau ir dabar dalyvauja arenoje ir tikiu kad is to uzdirba papildomus pinigus :)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#157 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 kovo 2014 - 12:30

Na ka vel atejo rinkimu metas. Tie kas zaidzia siulau prabalsuoti uz zaidejus kurie pretenduoja i valdzia.

Primenu kad balsavimui reikia tureti kaip min 5 energijos (uz prabalsavima energijos nenuima).

geru rinkimu ir geros valdzios ;)


  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#158 Justinas

Justinas

    Pagrindinis Administratorius

  • Administratoriai
  • 1.622 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 kovo 2014 - 11:34

Na kaip matau Edarbiečiai pasistengė ir išsirinko savo valdžią- tave :)


  • 0

#159 Sensation

Sensation
  • Lytis:Vyras

Parašyta 02 kovo 2014 - 06:19

Dekoju visiems kurie mane palaike, tikrai nesitikejau tokiu rezultatu :)
  • 0

Registracija i MarketGlory-GoalTycoon tik nesiregistruokite per Facebooka :) 

Kaip gauti nemokamu BitCoin monetu - Blogas papildyta 14.07.12 (ikeltas naujas projektas)


#160 betternix

betternix
  • Lytis:Vyras
  • VietaLietuva

Parašyta 02 kovo 2014 - 09:08

Tai, kad tu ir nusipelnei to, nes matosi, kad tikrai gerai išmanai viską, domiesi šiuo žaidimu ir negaili padėti kitiems. Seku ilgą laiką šią temą ir aš asmeniškai perpratau didžiają dalį visko tik tavo parašytų pranešimų šioje temoje dėka.

Tu arba Mantsvas manau tikrai nusipelnėte būti vyriausybėje, Sėkmės darbuose :)


  • 1




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas