Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Lengvas darbas,legvos užduotys gali padaryti net ir pirmokas

darbas darbas internetu darbas internete darbas namuose

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 01:00

Sveiki visi noriu jums pasiūliti labai gera darba,kureme jūsų darbas bus peržiūrinėti reklamas.
Tiesa norečiau priminti kad tai ne tik sekmės darbas bet ir daugybe turinti
svetainė visokiausių ir įvairiausių darbų bei užduočių ir tai nera ptc ar gpt ir panašiai.

Taigi ką jums reiktų žinoti tai tik užserigistruoti ir pradėti uzdarbiauti pinigus.
tiesa reikalas tas kad yra taip pat nustatytas limito laikas reklamų peržiūros.
Kas diena jūsų maksimalus uždarbis apie 20 ar 30 dolerio centų.
Taigi pagalvojus tai daug geriau moka ptc.

Žinoma jeigu nori uždirbti gerus pinigus šiais laikais galima internete uždirbti net ir iš tokių
svetainių kaip ptc,gpt ir kitų siūlomų darbų bet tik investavus šiek tiek pinigėlių.

šeme darbe,kurį pasiūlisiu labai lengva surinkti per tris dienas 1.00 dolerį ir tai ne skamas.
Kompanija dirba jau daugybe metų ir vis dar geram stovį.
Taip pat apsilanko kas diena per 13.000 naujų narių taigi darbo tikra užteks visiems.

surinkus minimale suma 5 arba 10 dolerių galima išsimti per - paypal.

Už kiek viena reklamos peržiūrėjima jums sumokes 0.01 dolerio centa.
Tačiau palaukti ir nepabekit!

Tai geriau nei gauti 0.0001 ar ne ?

Taigi jūsų dienos uždarbis išeitų 20 arba 25 centai dolerio ;)
Bet palaukit tai dar ne viskas ka jums reiktų žinoti ;D

visų kas man labiausiai patinka tai kuomet peržiūrinėji kitų žmonių reklamas galima surasti daugybe
mokamų ir nemokamų darbo pasiūlimų ;)

Jums tereikia užsiregistuoti,Aš jau esu surinkes 30 žmonių komanda ir dirbu su jeis drauge kaip tikra šeima xD
Tačiau surikti komanda tai yra referalų yra ganetinai lengva tereikia
pagalvoti ir suprasti kaip tos sistemos veikia ir kaip pritraukti žmonių,kuriems rūpėtų ir norėtų dirbti drauge vienoje komandoje.

Darbas,kurį jums siūlinu tikrai ne koks prastas tinklapis neismanelių,kurie tik ir laukia kol jus už juos uždirbsite pinigus o tada sudie pinigėliams jonai ;)

Jūsų darbo vieta (link ads) ir (vie paid links ads).
Tiesa galima ir nusipirkti naryste tas,kuris turi pinigėlių gali ja nusipirti ir uždirbti daug greiciau.

Kas niena papildoma apie 20 arba 30 reklamų tad nera ko nerimauti darbas lengvas ir nereikalauja jokių sunkumų.
Kas kart atsidarius reklamuojama svetaine jums turite palaukti apie 14 arba 16 sekundžių tai jau priklauso nuo žmogaus,kuris nustato laiko limita puslapio peržiųrėjimų.

Jeigu reikia pagalbos paraykit,padesiu ;)

Registracija cia

Šį pranešimą redagavo INGRIDA1023: 07 sausio 2013 - 08:12
Kitą kartą temos pavadinime parašyk bux'o pavadinimą.

  • 0

#2 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 07 sausio 2013 - 01:30

Rašai vėjus totalius.. Tai į dieną po (20-30) tai po (20-25) o per tris dienas 1 doleris... Kur logika???
Ir dar sakai, kad čia ne ptc, o vėliau vėl, kad tai ptc..

Kažkoks pasimetęs :D
  • 0

#3 Kaowe

Kaowe

Parašyta 07 sausio 2013 - 02:38

:DD prajuokino. :D su PTC šiaip nlb ką ir beuždirbsi,geriau eik bomkių rinkt gal kažką surinksi :D
  • 0

#4 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:06

Nesvarbu gal ir kiek susimaišiau tačiau tai geriau nei ptc o kad jus radot viena ar kita problema parašyta aprašyme tai čia nieko blogo tame aš nematau.

Sakau kaip yra ir tik siulinu paprasta darba,kureme tikrai galima uždirbti 3, 4 arba 5 dienos ir turi dolca.
Ko čia nesupras o kad jus radote kaškokį nesusipratima ir nesuprantate žmonių tai čia ne mano problema!
  • 0

#5 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:09

Šis darbas nereikalauja jokiu sunkių pastagu.
Nieko nežinote apie Šį darba ir dar kelete savo nesusipratimus!

Apsilankykit ir patys isitikinsit juk nieko jus neprarasite o kaip tik laimesite.
  • 0

#6 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:12

Beto jeigu jus nesupratote paprasto dalyko kada buvo paminėta apie ptc,gpt tai buvo duota suprasi,kad galima uždirbti ir iš jų investuojant.

Geriau persiskaitykite o tada reiškit savo nesusipratimus.
  • 0

#7 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:16

Nesvarbu gal ir kiek susimaišiau tačiau tai geriau nei ptc o kad jus radot viena ar kita problema parašyta aprašyme tai čia nieko blogo tame aš nematau.

Sakau kaip yra ir tik siulinu paprasta darba,kureme tikrai galima uždirbti 3, 4 arba 5 dienos ir turi dolca.
Ko čia nesupras o kad jus radote kaškokį nesusipratima ir nesuprantate žmonių tai čia ne mano problema!

Kaip gali būti geriau nei PTC, jei tavo siūlomas darbas yra PTC?
  • 0

#8 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:24

Žmones praregėkit ir persiskaitykite dar karta, supraskit viena ten buvo duota suprasti kad per ptc galima uždirbti taip pat kaip ir bet kuriose kitose svetainėse,kuriose siulomas papildomas darbas internete šiek tiek užsidirbti.

Per ptc galima uždirbti gerus pinigus tik investant į juos pinigėlius argi buvo sunku suprasti kas rašoma!
Sakau tik tiek kad per čia svetaine kur siulau ar su manim ar be mano registracijos per jus nesavarbu.
Aš tik siūlinu darba ir viskas.

Čia nera ko supras.

Kaip yra sakoma kas nerizikuoja tas nieko nelaimi.
  • 0

#9 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:32

Vadinkit tai kaip norit ptc ar kitaip jokio skirtumo jeigu moka 0.01 tai dar nereiškia kad tai yra ptc skaitykit kas rašoma.
Na žinoma supratau kodel jums tai atrodo,kad tai ptc ar ne ?
Juk kai atsidarai svetaine pamatai splash puslapi,kuris rodo koks darbas jums ir pamanete,kad ptc ar ne ?

Tuomet jus suklydote tai tik spalsh mini puslapis į jų pagrindine svetaine.
  • 0

#10 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:39

Radote geresnį ir dar nemokama darbo pasiūlima pasiulikit geresnį už šį prisiregistruosiu iš karto ?
  • 0

#11 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:48

pff. nesuprantu žmonių kur dirba ir gauna po dolcą ar dar mažiau per dieną :D kažkada ir aš taip dirbau, bet mečiau ir ieškojaus normalaus uždarbio internete :)
jei nenorit rinkt centų - atsidarykit tinklapį ir iš adsense kalkit $, arba kokius straipsniius rašykit, ar ten failų uploadinimas galų gale.. bet tik ne ptc
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#12 Kaowe

Kaowe

Parašyta 07 sausio 2013 - 03:50

Tu sakai,kad penkios dienos ir jau turi dolerį? Min į diena turėtum gaut 0.20$ ,jeigu normaliam buxe tiek gauni tai patikėk jau SCAM.Niekas tiek nemoka,ir turbūt kažką išsisvajojai .Tikrai Įdomus būdas prisivilioti referalų apgaudinėjant žmonės,bet visai nelogiška.Toks uždarbio būdas jau atgyvenęs.Laikas pereiti prie PTU ,ar investicijų kokių nors.Arba rašyk Straipsnius visdaugiau uždirbsi
  • 0

#13 mantasxxl

mantasxxl

Parašyta 07 sausio 2013 - 04:09

Jei tokie pradės straipsnius rašyti, tai internetas atsiprašant pilnas šūdo dar daugiau bus...
  • 1

#14 Aurimas.

Aurimas.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitijos pakrašty

Parašyta 07 sausio 2013 - 04:22

na jo, nepaminėjau kad kai kuriems reikėtų prieš rašant straipsnius už pinigus, prieš tai kokį 50 straipsnių parašyt šiukšliadėžei, kad pramoktų rašyt:)
  • 0
http://itblogas.lt - Mano blogas apie IT

#15 eXPy

eXPy

    Atsakingas už serverius

  • Administratoriai
  • 78 Pranešimai:
  • Lytis:Not Telling

Parašyta 07 sausio 2013 - 05:49

Tipo 3 dienas panolifini ir uždirbi 1 USD? :blink:
  • 0

faktai.gif

 


#16 Werave.

Werave.
  • Lytis:Vyras
  • VietaŽemaitija

Parašyta 07 sausio 2013 - 06:15

Jau nebjuokinga darosi, pauostykit kokių klijų ar ko nors gal įdėjų kils.
  • 0

#17 Orange88

Orange88

Parašyta 07 sausio 2013 - 06:33

UltimateTeamSuccess pliusas - su ja dirba profesionalių ir žinomų marketologų komanda. Tiesa, be Upgrade'ų ir savo komandos statymo čia nelabai ką nuveiksi. Tiesiog projektą pristatei ne tik, kad neaiškiai, bet ir klaidingai. Daug teksto - naudos jokios.
  • 0

#18 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 09:09

O ka tu nori aprašyti geriau jeigu dirbu tik 5 diena ir jau turiu $1.35 centus ;) Manote čia skamas ?
Pažiūrekite į rezultatus per diena apsilako 150 953 nauju žmonių 13.000 narių galvokit ka sakot čia neskamas.
štai čia
  • 0

#19 polas6

polas6

Parašyta 07 sausio 2013 - 09:13

Ir beje koks skirtumas kaip rašai pilnas internetas belekaip kas kaip nori rašo ir nesuka sau galvos del to ;)
Taip kad jokio skirtumo nematau.
  • 0

#20 Orange88

Orange88

Parašyta 07 sausio 2013 - 09:37

O ka tu nori aprašyti geriau jeigu dirbu tik 5 diena ir jau turiu $1.35 centus ;) Manote čia skamas ?
Pažiūrekite į rezultatus per diena apsilako 150 953 nauju žmonių 13.000 narių galvokit ka sakot čia neskamas.
štai čia


Ne scam'as, tiesiog projektas labiau skirtas komandai statyti.


Ir beje koks skirtumas kaip rašai pilnas internetas belekaip kas kaip nori rašo ir nesuka sau galvos del to ;)
Taip kad jokio skirtumo nematau.


Tau gal ir jokio skirtumo, bet bent jau man asmeniškai (manau daugumai taip pat), maloniau skaityti suprantamą, rišlų, su skyrybos ženklais tekstą. O jau YPAČ projekto pristatymą. Tuo pačiu, tvarkingai pristatytas projektas, sulauktų didesnio susidomėjimo, o tai reiškia - daugiau naudos tau pačiam ;)
  • 0





Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: darbas, darbas internetu, darbas internete, darbas namuose

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas