Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

[Veikia]adhit.me,adf.ly,linkbucks.com uždarbio metodas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 91

#81 aiwis

aiwis
  • Lytis:Vyras

Parašyta 09 kovo 2013 - 08:45

stai progaroms vertimas jai kam reike ir nustaymai http://translate.goo...seit.php?p=2#u0
  • 0

#82 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 10 kovo 2013 - 03:44

Jei mokate skaityti, tai rašo, kad bus išmokėta kovo 15 dieną, tai yra ateinanti penktadieni.
  • 0

#83 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 16 kovo 2013 - 04:03

Tai šio topic pvd galima keisti iš [Veikia] į [Neveikia] :D nes kai ateina penktadienis išmoku niekas nemoka ir pakeičia data, kada bus mokama kito penktadienio. Nebent čia penktadieniais reikia kažkaip rankiniu būdu užsiprašyti, nors rašo automaticly, nu krc.. :D
  • 0

#84 Kaowe

Kaowe

Parašyta 16 kovo 2013 - 05:03

tooeasy tai negavai išmokos?
Tai kaip suprantu jau turi visa suma surinkęs?
  • 0

#85 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 17 kovo 2013 - 03:39

suma jau senai esu surinkęs, pagal tikslą turėjau jau praeita penktadieni gauti auto, bet nieko. :)
  • 0

#86 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 25 kovo 2013 - 04:07

Na, kaip sekasi? Aš naudoju adhit.me ir pastaruoju metu renka peržiūras "Anonymous Proxy" ir duoda už juos labai mažai. Čia gal kokie nustatymai nugrybavo ar kas. Nebuvo jums taip?
  • 0

#87 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 25 kovo 2013 - 09:45

Nu man adhit.me jau kelinta savaite neišmoka, tai galima daryti išvadas :)
  • 0

#88 asgerasdede

asgerasdede
  • Lytis:Vyras
  • VietaSakiai

Parašyta 25 kovo 2013 - 10:23

Yra kitas budas kur ismoka,su mano ismoka... Placiau skype mariuska12
  • 0

#89 Javlampijus

Javlampijus
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 26 kovo 2013 - 12:42

cia turbut visi surasyti kas moka uz ziurejimus http://www.makemoney...money-from.html
  • 0

#90 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 26 kovo 2013 - 02:34

Su kuriuo bandote ir kaip sekasi ?
  • 0

#91 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 02 balandžio 2013 - 10:17

Po atsinaujinimo adhit.me nebeleidžia prisijunkt. Tai negi panaikino visus account'us? Gal žinot kas gerą alternatyvą?
  • 0

#92 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 03 balandžio 2013 - 04:02

Po atsinaujinimo adhit.me nebeleidžia prisijunkt. Tai negi panaikino visus account'us? Gal žinot kas gerą alternatyvą?


Tu išmoka buvai bent kokia gavęs ? Nes man nemokėjo kelis penktadienisu tai ir aš baigiau darbą. Dar bandžiau dirbti su cashnhits spejau surinkti pirma ismoka i PP bet po savaites buvau suspenduotas. Manau nebeverta su adhit dirbti tokiu budu jei nemoka.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas