Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

SmartAds - uždirbk 25$ išmaniuoju kas mėnesį


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3

#1 ovinex

ovinex
  • Lytis:Vyras

Parašyta 21 kovo 2013 - 07:55

Projektas dar nepaleistas ir kol kas pinigų negausite, tačiau jau galite registruotis ir rinkti referalus. ;)


Tai projektas kuris turėtų mokėti 25$ kas mėnesį, vien dėl to kad įdiegsite jų programą. Tikriausiai programos bus Android sistemai. Programa rodys reklamas tuo metu kai telefonas bus užrakintas.
Čia šiek tiek info iš jų:

http://www.youtube.c...d&v=BIFNmNV6zCE



Programa SmartAds rodys skelbimus jūsų telefone kai jis bus užrakintas, dėl to jūs gausite uždarbį kiekvieną mėnesį. Reklamos bus rodomos atsižvelgiant į jūsų interesus, kuriuos nurodote registruodamiesi.

Jei reklama jūsų medomina, tiesiog ją uždarykite ir jūsų telefono ekranas bus kaip buvo. Jei jus domina, tada galite jį peržiūrėti, būsite nukreipti į mūsų svetainėje su ta reklama.

1) Kaip jūs galite mokėti man tiek kas mėnesį?
Mes tiesiog skaičiuosime ir dalinsime pajamas iš reklamuotojų.

2) Ar SmartAds sekins baterija?
Ne - tiesiog tai tas pats kas uždėta nuotrauka ant ekrano.

3) Ar naudos internetą?
Skelbimus, kurie rodomi išsaugoti telefone. Bet kas kažkeik laiko reklamos bus atnaujinamos per wifi.



5) Kaip man bus mokama?
Paypal arba tiesioginis pervedimas į saskaita

6) Ar aš galiu išjungti skelbimus, kai aš noriu?
Taip, bet kuriuo metu galite pašalinti SmartAds, bet, žinoma, jūs daugiau nebegausite jokių mėnesinių mokėjimų.

7) Ar aš uždirbsiu daugiau peržiūrėdamas daugiau skelbimų?
Ne - Jei jūs naudojate savo telefoną šiek tiek dažniau nei kitas vaikinas (arba atvirkščiai), daugiau pinigų už tai negausite.


Per translate išversta ir prakarpyta, tad nekibkite prie teksto. Jei projektas tikrai atsidarys, manau šioks toks perversmas įvyktų reklamos srityje :)

Registruokitės čia ir laukite atsidarymo (ačiū mano ref.)
be ref.
  • 0

#2 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 21 kovo 2013 - 11:39

Bandau, tikiekimes viskas tiesa :)
Be to gal galėtum papildyti info dėl referalų, kaip su jais bus ? kiek mokės už juos ?
  • 0

#3 shifterer

shifterer
  • Lytis:Vyras
  • VietaKaunas

Parašyta 22 kovo 2013 - 09:11

O tai, kaip čia reikia susiet su telefonu? Ir tom reklamom manau interneto reikės ar ne?
  • 0

#4 ovinex

ovinex
  • Lytis:Vyras

Parašyta 22 kovo 2013 - 10:24

indiegogo buvo sukurtas projektas surinkt fiansavimui, pakankamai pinigų nebuvo surinkta.... Tačiau kūrėjai vistiek darys šį projektą :)

A question about funding – we’re a long way off $50,000, but if we don’t get to that target we’re still going to get everything finished, it’ll just have to be through traditional capital raising methods. Thank you so much for any contributions, I hope the rewards are valuable to you, but don’t worry about a pledge not going anywhere, it will :)


Dėl referalų tepasakyta, kad uždirbsite daugiau.

Don’t forget your new referral link to be able to receive even more every month for the life of SmartAds!

Tiesiog, kad uždirbsite daugiau.
Dėl interneto, tai kai bus paleistas projektas, turėsite atsisiųsti programėlę į telefoną kuri rodys tas reklamas. Jų spaudinėti nebus būtina. O dėl interneto, tai pastoviai nebus jis reikalingas. Karts nuo karto prisijungsite prie wi-fi ir atnaujinsite reklamas. :)

Būtų tikrai smagu, kad šis projektas tikrai atsidarytų. Ypač tiems kurie turi po keletą telefonų :)
O kadangi čia investuot nereikia, tik užsiregistruojat ir laukiat kaip bus, jokios rizikos.
Aš asmeniškai matau nemažą perspektyvą projekto.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas