Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Darbas su EASYHITS surfu


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 17

#1 drakosa

drakosa

Parašyta 21 gruodžio 2009 - 11:28

Gal kas diba su siuo surfu?Nezinau kur kokia nuoroda idet.Norejau pareklamuot UPBUX.Dejau savo linka i your site bet ir surfinau issisiepias kol atejo mano reklama ir parode neregistrcijos puslapi o pagrindini su visais mano paspaudimais.Dar galvoju kad cia ta rodo tik man o kitiems registro puslapi.Gal kas dirba su tuo surfu.Kaip ten ka reik idet kad ne kitus reklamuot o save?Jauciuosi kaip visiskas asilas.Uztat UPBUX gal atsigaus. :S Padiskutuokim
  • 0

#2 NexT

NexT
  • Lytis:Vyras

Parašyta 22 gruodžio 2009 - 03:00

Karabasas turetu zinot,paklausk.
  • 0

#3 Karabasas

Karabasas

Parašyta 22 gruodžio 2009 - 03:36

Būtų aiškiai normaliai paaiškinta, atsakyčiau, bet kadangi klausimo nesuprantu tai nežinau ir į ką atsakyti. :dry:
  • 0

#4 mayaM

mayaM

Parašyta 22 gruodžio 2009 - 04:01

Jo, aš irgi nelabai suprantu kas tiksliai tau neaišku drakosa ;) , tačiau pamėginsiu atsakyt. Manau viskas ten yra gerai pas tave. tau rodo tavo pagrindinį puslapį UPbuxo, nes tu jame esi prisijungęs. Kitiems, kurie pamatys tavo reklamą bus paprastas pagrindinis UpBux puslapis ir kai jie registruosis pataps tavo referalais. Sakyk dar kas neaišku gal išeis padėt :)
  • 0

#5 drakosa

drakosa

Parašyta 22 gruodžio 2009 - 04:24

Aciu mayam kad supratingesnis uz kitus.Nuraminai,maniau ora reklamuoju
  • 0

#6 drakosa

drakosa

Parašyta 22 gruodžio 2009 - 04:30

Neaiskumas dar tame ka ten easy atsincia laiske,pasta.Kazkokia nuoroda kad dar juos reklamuociau? Bapkes lai moka pareklamuosiu
  • 0

#7 ramevy

ramevy

Parašyta 25 vasario 2010 - 12:49

Kas nors pasidalinkit, kaip galima šiame saite per diena paspausti 1500, 2000 ar net 3000 kartų. Man kažkaip nesiriša, bandžiau kiek galiu aš paspausti, tai gana intensyviai dirbdama prisurfinau tik apie 850. Tai toks jausmas, kad anie darboholikai arba nei miega, nei valgo, nei nežinau net ka dar nedaro, arba turi kažkokia programėlę (nelegalią), kuri už juos dirba. :angry:
  • 0

#8 memolux100

memolux100

Parašyta 25 vasario 2010 - 01:40

na tai reikia sedeti po 15 val prie kompo norint 3000 suspaudyt,na nezinau kas cia tokie gali istverti nebent kliku maniakai,nors maciau ten top10 chebra suspaudo, gal nelegalus budas yra kurio as nezinau... :dry:
  • 0

#9 ramevy

ramevy

Parašyta 25 vasario 2010 - 02:34

na va ir aš mačiau top 10 ir negaliu patikėti :S
  • 0

#10 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 13 sausio 2011 - 03:52

kur ta top10 galima butu paziureti?:whistle:
  • 0

#11 Karabasas

Karabasas

Parašyta 13 sausio 2011 - 03:55

kur ta top10 galima butu paziureti?:whistle:

Jis jau seniai panaikintas.
  • 0

#12 tukslas

tukslas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 sausio 2011 - 04:38

ira programele.as ja isbandziau tai kai paleidau ja po pusvaladzio uzblokavo :D tai nepatarciau naudot programu.
  • 0

 
 

 


#13 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 sausio 2011 - 04:51

Manęs porą savaičių neužblokavo, bet kai blokavo tai daugiau nebenaudojau. Kadangi programą pirkau už 4 dolerius, o uždirbau ir pasiėmiau virš 3 dolerių tai beveik 1$ minuse esu. Ir daug laiko sugaišau...
  • 0

#14 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 13 sausio 2011 - 05:17

geras surfas pries pusantro menesio pradejau dirbti jau arteju prie 30$ siek tiek statistikos mano:) http://img222.images...tmapimage2t.png
  • 0

#15 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 sausio 2011 - 05:32

Sveikinu. Neblogai padirbėjai :D
  • 0

#16 barmalejus

barmalejus
  • Lytis:Vyras
  • VietaPanevezys

Parašyta 13 sausio 2011 - 05:49

dekui weno,karabasas savo galetu apsviesti,teko girdet kad nemazai jau uzdirbes yra:lol:
  • 0

#17 weno

weno
  • Lytis:Vyras

Parašyta 13 sausio 2011 - 06:10

Jis sakė, kad savo statistikos nebedės, nes visi jam pavydi :D
  • 0

#18 Karabasas

Karabasas

Parašyta 13 sausio 2011 - 06:13

[quote name='"mindeselis27" post=13119]dekui weno' date='karabasas savo galetu apsviesti,teko girdet kad nemazai jau uzdirbes yra:lol:[/quote']Nedėsiu dėl to, kad nereikėtų vienam čia tokiam matematikui mano laiko skaičiuoti, kiek praradau. :) Keista, kad tavo nepradėjo skaičiuoti... :D Čia atsakymas ir į tavo žinutę, weno. Ir nesakiau, kad visi pavydi, o tik tu, nes akivaizdžiai tai pareiškei.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas