Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Cleanfiles.net reik pagalbos

cleanfiles ppd pay per download

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Bluesky424

Bluesky424

Parašyta 10 liepos 2013 - 09:07

Gal kas dirbate su šiuo PPD tinklu? Aš ką tik užsireginau, bet visai jokios patirties neturiu, nei kokius failus kelti, nei kur kelti. Kiek girdėjau geriausiai į YouTube. Gal kas pasidalinsite savo žiniomis kokiomis, jei turite?
  • 0

#2 JDMVidmantas

JDMVidmantas
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 liepos 2013 - 09:22

Šimtai tokių temų kaip šita... Negi taip sunku nueiti į skiltį "Failų uploadinimas" ir paskaityti keletą temų? Nebūtinai CC, nes visi PPD esmė ta pati... Jei nesugebėjai rasti forume informacijos, tada ne tau dirbti su failų uploadinimu. Man užteko skirti šiek tiek laiko paskaitinėti čia ir ką, per mėnesį uždirbau ~120$ jau ir po biškį kyla uždarbiai, na žodžiu, bet jei neradai informacijos čia, bet visvien tikiesi uždirbti iš PPD, siūlau į google parašyti angliškai ir kokiam forume paskaityt, nes ten būna žymiai daugiau metodų ;) Sekmės uždarbiuose.
  • 0

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: cleanfiles, ppd, pay per download

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas