Peršokti prie turinio

  •  


Nuotrauka
- - - - -

Koralinis klubas (Coral club)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 MonikaS

MonikaS
  • Lytis:Moteris
  • VietaKaunas

Parašyta 29 rugsėjo 2013 - 04:40

Koralinis klubas (Coral Club) - jau 10m. Lietuvoje veikianti įmonė ir daugiau kaip 15m. visame pasaulyje.

 

Žmogaus organizmas yra atsistatanti sistema. Organizmas sudarytas iš 12 organizmo sistemų (kraujotaka, kraujodara, limfinė, imunitetas, reprodukcinė ir t.t.), sistemos - iš organų, organai - iš audinių, audiniai - iš ląstelių. Visas gyvenimas ir svarbiausi veiksniai būtent ir vyksta ląstelių lygyje. Ko joms reikia, kad pilnavertiškai vystytųsi žmogus? Keturių pagrindinių dalykų- konstantų arba 4 pagrindinių žingsnių: vandens (biologiškai įsisavinamo) (dabar aš apie jo parametrus nekalbėsiu, bet pagrindiniai turi būti ph šarminis ir ORP su neigiamu įkrovimu), valymo- organizmo valymas nuo parazitų, grybelių, virusų, bakterijų, toksinų ir šlakų, maitinimo- ląstelės nevalgo mums įprasto maisto, jos valgo ir statosi tik iš 28 amino rūgščių, 70 mineralų, 15 vitaminų, 7 grupių fermentų ir 3 nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Jei viso šito organizmas negauna, ląstelės mirdamos gimdo į savo vietą kitas nekokybiškas ir nesveikas ląsteles. Tada sutrinka audinių kūrimasis ir organų susidarymas. Kai organai funkcionuoja negerai, sutrinka organizmo sistemų veikla. Ir paskutinis bei labai svarbus žingsnis yra apsauga- ląsteles reikia saugoti nuo stresų, nuo rūdijimo ir ankstyvo jų senėjimo.

Tik taip mes atsikratome ne tik antsvorio bet ir ligų. Jei sudomino tai ši informacija gali virsti ir uždarbiu arba papildomomis pajamomis. Jei Tu esi mastantis, siekiantis tikslo, turintis svajonių ir ieškantis kur save realizuoti... man visai nesvarbu kiek Tau metų ir kokios lyties esi. Tvarkingumas, sąžiningumas ir užsispyrimas Tau padės įgyvendinti net beprotiškiausias idėjas.

 

Šios kompanijos siūlomas uždarbis priklauso tik nuo Tavęs. Jau per  3 mėnesius galima susikurti nuo 1000$ uždarbį. Apmokysime ir padėsime žengti pirmuosius žingsniu savo verslo kūrimo link. Jokių pradinių investicijų.

 

Daugiau info PM arba email: mcoralclub@gmail.com


  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas