Peršokti prie turinio

  •  

Nuotrauka

AdBrook – 150% Pelno dalijimosi RevShare

revshare internetinisdarbas.lt darbas internetu

Temoje atsakymų: 136

#1 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 18 gegužės 2015 - 10:18

468x60.gif

Pristatau jums naują - AdBrook RevShare projektą, kurios startas įvyks 2015/05/18.

 

Registracija į programą : https://adbrook.com

 

Kas yra AdBrook ?

AdBrook yra reklamos kompanija kuri dalinasi savo uždarbiu su investuotojais (žmonėmis kurie investavo į projektą pirkdami reklamos paketus).

 

Šioje programoje galėsite uždirbti pinigus dviem būdais.

Pirmas uždarbio būdas. Pinigus uždirbkite investuodami - reikės pirkti reklamos paketus, kurie sugeneruos jums 150% pelną. Vieno reklamos paketo kaina 10$. Investuojate 10$ nusipirkdami 1 reklamos paketą.

 

reklamos-pakeitai-darbas-internetu.png

 

Iš 10$ investicijos jūs į dieną uždirbsite 0.50$, taigi jums prireiks 20 dienų, jog atgautumėte savo investiciją ir per kitas 10 dienų jūs gausite pelną. Už kiekvieną nupirktą reklamos paketą gausite  5000 kreditų kuriuos galėsite panaudoti bannerių peržiuroms ir  dar gausite 250 peržiurų į jūsų nuorodą, tai puikus būdas reklamuoti savo kitų uždarbio internete pasiūlymų refferalų nuorodas.

 

Antrasis uždarbio būdas - Refferalų sistema, galėsite kviesti žmones prisijungti prie šio projekto per jūsų nuorodą ir taip uždirbsite komisinius nuo jų.

Nuo pirmo lygio refferalo jūs gausite 7% nuo jo uždarbio.

Nuo antro lygio refferalo jūs gausite 2% nuo jo uždarbio.

Nuo trecio lygio refferalo jūs gausite 1% nuo jo uždarbio.

Minimali investicija į projektą - 10$

Minimali išmoka - 2$ - Gausite iš karto tik paprašę išmokėjimo.

Projektas priima : Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Solid Trust Pay, OKpay ir Payza mokejimo sistemas. Jeigu neturite nei vienoje mokėjimo sistemoje pinigų susisiekite su manimi skype : Gediminas.Maziliauskas galėsiu padėti isigyti dolerių.

 

Kaip investuoti ir nusipirkti reklamos paketus?

Prisijungiame prie savo vartotojo, spaudžiame My wallet > Add money irašome norimą investuoti sumą, pasirenkame iš kurios mokėjimo sistemos investuosite ir spaudziame "Found account" kai isidėsite pinigus spauskite pagrindiniame meniu Adpacks > Buy packs irašome kiek paketų pirksite ir spauskite "Buy now" - viskas, jūs jau nusipirkote reklamos paketus ir sėkmingai uždirbsite pinigus.

 

Facebook grupė kurioje diskutuojame apie šitą uždarbio programa : https://www.facebook...364606233743188

 

Daugiau informacijos rasite : http://internetinisdarbas.lt/adbrook


  • 0

BANNER_468x60.gif


#2 manux

manux
  • Lytis:Vyras
  • VietaTelsiai

Parašyta 19 gegužės 2015 - 07:10

Neveikia puslapis.. Bent jau man 


  • 0

#3 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 20 gegužės 2015 - 01:47

vakar perkelinejo i nauja serveri, dabar viskas veikia, net esu tope.
 


  • 0

BANNER_468x60.gif


#4 d2b

d2b
  • Lytis:Vyras

Parašyta 22 gegužės 2015 - 09:29

vakar perkelinejo i nauja serveri, dabar viskas veikia, net esu tope.
 

 

Nu čia pasigyrei :) Paklausiu vėl kvailo klausimo. Čia pinigai uždirbti iš referalų ar iš savo investuotų?


  • 0

Ar pinigai gali uždirbti pinigus? Prolitas.lt


#5 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 gegužės 2015 - 08:17

Aisku, kad is mano, kaip naujame projekte tiek galeciau uzdirbti is refferalu?!


  • 0

BANNER_468x60.gif


#6 tooeasy

tooeasy
  • Lytis:Vyras
  • VietaGargždai

Parašyta 23 gegužės 2015 - 07:32

Esmė tokia pati kaip ir paidverts ? kad gauti ta pliusą reikia spaudinėti kokias nors reklamas ? ar tiesiog investuoji ir ramus lauki ? 


  • 0

#7 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 23 gegužės 2015 - 09:10

Visiskai ne, investuoji ir lauki ramus kol surinksi ismoka, surenki ismoka, suspaudai 10 reklamu ir pasiimi ja. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#8 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 08 birželio 2015 - 08:57

http://internetinisdarbas.lt/adbrook- pridejau apie 30 nauju ismoku!


  • 0

BANNER_468x60.gif


#9 golf6

golf6

Parašyta 18 birželio 2015 - 02:36

Kiek uzdirbes jei nepaslaptis nuo investavimo datos nes reikia skaiciu o ne pisti prota nx ?


  • 0

logo777.png


#10 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 19 birželio 2015 - 07:46

o tai ka Tu aklas ir skaiciu nematai?


  • 0

BANNER_468x60.gif


#11 golf6

golf6

Parašyta 30 birželio 2015 - 07:44

Greit jau lenksis tavo ADbrookas max duodu 2 menesiai . Gerai jei idedi minimum 500 eu . tai dar speti isiimti pora kartu imanoma jei stebuklingai gyvuoja nors 3 men. , atsimenu kur dejai ten i EpicAdProfits ir viska praknisai ten kiek 700 , ot juoko turbut buvo tau ;)


  • 0

logo777.png


#12 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 01 liepos 2015 - 07:35

tai tik vienas projektas kuriam ir praknisau, o tavo prognozes tai nulio vertos. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#13 golf6

golf6

Parašyta 17 liepos 2015 - 09:44

Na vistiek netikiu , kad ilgai laikysis su tokiais procentais ir tik vienas toks projektas dabar normalesnis gyvuojantis norejau imest 200 eu. pabandymui pries menesi , bet neatsisiuncia ju activavimo linkas i mano emaila , o kito akounto nekursiu su kitu mailu paskui problemu gali buti .


  • 0

logo777.png


#14 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugpjūčio 2015 - 08:15

Geras tas Adbrook'kas :) Labai daug ką vien jau išvaizda vilioja, plius adminas patikimas. Alexa vos ne tiesia strėle į viršų šauna. Aišku, man irgi labiau patiktų, jei procentai nebūtų tokie žvėriški...


  • 0

#15 golf6

golf6

Parašyta 10 rugpjūčio 2015 - 05:41

Geras tas Adbrook'kas :) Labai daug ką vien jau išvaizda vilioja, plius adminas patikimas. Alexa vos ne tiesia strėle į viršų šauna. Aišku, man irgi labiau patiktų, jei procentai nebūtų tokie žvėriški...

Sutinku scriptas kokybiskas , instant ismokejimai , . Gan ilgai laikosi ir neblogi procentai kas iejo i sita projekta is pradziu tai malaciai .


  • 0

logo777.png


#16 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 10 rugpjūčio 2015 - 09:05

Mano vienas is geriausiu projektu yra Adbrook kuris atnesa daugiausiai pelno ir sitame projekte maziausiai pergyvenu del savo pinigu.


  • 0

BANNER_468x60.gif


#17 Orange88

Orange88

Parašyta 10 rugpjūčio 2015 - 09:20

Aš, atvirai pasakius prisijungiau tik prieš savaitę, bet vis dar tikiuosi normaliai uždirbti, t.y. atgauti daugiau nei 150% :)
 
Pats mažiausiai dėl savo pinigų pergyvenu TrafficMonsoon.com Na ir natūralu, - paraše esančiose programose.


Šį pranešimą redagavo INGRIDA1023: 11 rugpjūčio 2015 - 07:18
Referalinė nuoroda.

  • 0

#18 golf6

golf6

Parašyta 10 rugpjūčio 2015 - 10:46

Mano vienas is geriausiu projektu yra Adbrook kuris atnesa daugiausiai pelno ir sitame projekte maziausiai pergyvenu del savo pinigu.

maladec , parodik sitiem vaikam kaip saibas reikia daryti ::)


  • 0

logo777.png


#19 TeamFounder21

TeamFounder21
  • Lytis:Vyras

Parašyta 11 rugpjūčio 2015 - 08:07

maladec , parodik sitiem vaikam kaip saibas reikia daryti : :)

rodykit ir jus savo rezultatus. :)


  • 0

BANNER_468x60.gif


#20 Orange88

Orange88

Parašyta 11 rugpjūčio 2015 - 09:16

Aš tai neturiu ką rodyt, neseniai tik prisijungęs, plius nereklamuoju, tai referalų irgi nulis :)


  • 0



Atsakyti



  



Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: revshare, internetinisdarbas.lt, darbas internetu

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Edarbas.net yra atvira diskusijų lenta sukurta diskutuoti ir dalintis informacija bei patarimais visiems lankytojams šiomis temomis : Papildomas darbas namuose, darbas ir uždarbis internetu. Darbo laisvu grafiku studentams ir moksleiviams galimybės. Investavimas ir azartiniai žaidimai. Virtualių prekių ir paslaugų skelbimai. Tinklapių kūrimas ir administravimas. Edarbas.net neatsako už turinį talpinimą viešai prieinamuose forumo pranešimuose. Už šį turinį atsako kiekvieno pranešimo autorius.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas